Zuzia Kalbarczyk Mistrzynią Polski

Poniedziałek, 29 Maj 2017

Zuzanna Kalbarczyk i Julia Kwidzińska reprezentowały nasz Klub oraz KTS-K GOSRiT Luzino w Mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule kick-light kadetów, które odbyły się w Mysiadle k. Warszawy w dniach 26-28 maja. W stawce ponad 200 zawodników z 51 klubów, wywalczyliśmy złoty medal Mistrzostw Polski w wadze do 65 kg kadetek starszych.

Zawody zorganizowane były przez Stowarzyszenie Wiśniewski-Kickboxing oraz Polski Związek Kickboxingu przy wsparciu władz samorządowych. Julia Kwidzińska nieznacznie uległa (wynik niejednogłośny 1:2) i ostatecznie sklasyfikowana została na 5 miejscu w wadze do 55 kg, natomiast Zuzia Kalbarczyk wywalczyła kolejny tytuł mistrzowski, jednak w wyższej niż zwykle wadze - do 65 kg. Zuzia wszystkie swoje walki wygrała przed czasem przez TKO na początku drugiej rundy.

Gorące podziękowania kierujemy do Sponsora - ITO DESIGN, dzięki któremu w ogóle mogliśmy wybrać się na ten turniej. ITO DESIGN to indywidualny Sponsor Zuzi Kalbarczyk, który bezinteresownie wspiera sport i zdrową aktywność fizyczną, promując przy tym naszą ukochaną dyscyplinę sportu - kickboxing. Dziękujemy! Galeria zdjęć na klubowym FB TUTAJ.