VI Turniej I-go Kroku w Luzinie - zapraszamy!

Wtorek, 13 Luty 2018

Dnia 18 marca (niedziela) w Gminnym Ośrodku Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie odbędzie się szósta edycja BEZPŁATNEGO dla naszych Klubowiczów Turnieju Pierwszego Kroku. Zapraszamy WSZYSTKICH bez względu na staż treningowy, stopień zaawansowania oraz umiejętności. W tym dniu chodzi nam o integrację, dobrą zabawę i spędzenie czasu w gronie rodzinnym oraz wśród kolegów i koleżanek z Drużyny!

Plan ogólny wydarzenia:

START: 18 marca godz. 10:00! Rozpoczynamy rywalizacją na piankowe pałki. Prosimy wszystkich o punktualne przybycie!

Turniej rodzinny zakończy się ok. 19:00/20:00. Planujemy po każdej skończonej rywalizacji w danej kat. wzrostowej/wagowej DEKORACJE! (dot. piankowych pałek). Wszystkie finały w walce pointfighting odbędą się pod koniec naszej imprezy.

Informacje:

  • Kategorie rywalizacji znajdziecie pod linkiem TUTAJ.
  • Zgłoszenia do udziału w bezpłatnym turnieju przyjmujemy na specjalnie przygotowanych kartach zgłoszeniowych (dostępne u trenerów) do dnia 12 marca 2018 r.
  • Za osobę zgłoszoną uważa się zawodnika/zawodniczkę, która TERMINOWO dokona zgłoszenia.
  • Uczestnika turnieju klubowego można zgłaszać również poprzez email z podaniem imienia i nazwiska, daty urodzenia, wagi oraz wzrostu na adres: kontakt@sportwejherowo.pl
  • UWAGA! Zapraszamy także rodziców do zabawy - walki na piankowe pałki. Rodziców również zgłaszamy tą samą drogą (wystarczy imię i nazwisko uczestnika-rodzica)
  • UWAGA! Do turnieju można zgłosić także osobę towarzyszącą (tylko pianki). W tym celu, do dnia 12 marca zgłaszamy chętne osoby. Przewidujemy dodatkowych 20 miejsc dla osób spoza Klubu.

NAGRODY:

  • Dla każdego uczestnika naszego wydarzenia przygotowaliśmy medal! (wyk. DEKORADO WOOD - Sponsor Turnieju )
  • Dla każdego medal piernikowy
  • Dla zwycięzców w danych kategoriach puchary!
  • Dla rodziców, biorących udział w rywalizacji - medale.

DODATKOWO:

  • Planujemy atrakcje dodatkowe dla dzieci przykładem zeszłego roku (wata cukrowa, animatorzy, malowanie twarzy itp_
  • Podczas wydarzenia będzie można zakupić LOSY (cena wg Państwa uznania). Odbędzie się losowanie licznych, ciekawych nagród, ufundowanych przez Sponsorów VI Turnieju Klubowego!
  • Odbędzie się licytacja zawodowego pasa Mistrza Polski w kickboxingu, wywalczonego przez Rafała Karcz w 2010 roku.

2017-12::1513168755-powiat-200.jpgPatronat nad wydarzeniem objęła Pani Starosta Powiatu Wejherowskiego, Gabriela Lisius. Starostwo Powiatowe ufundowało puchary dla naszych zawodników!

Informacje o Turnieju

 

ZAPRASZAMY!!! ZGŁOSZENIA DO 12 MARCA 2018!!!

 

ZGŁOSZENIA:

Kategorie rywalizacji PIANKOWE PAŁKI:

  • do 115 cm wzrostu
  1. Kunda Piotr - Wejherowo
  2. Schulta Olaf
  3. Kafel Martyna - Luzino
  4. Kunda Emilka - Wejherowo
  5. Kafel Marysia - Luzino
  6. Tomaszewski Antoni - Fighter Wejherowo
  7. Wysocki Kewin - Fighter Wejherowo
  8. Kwaśny Daria - Fighter Wejherowo
  9. Reszko Anastazja - Fighter Wejherowo
  10. Jarzębiński Marcel - Wejherowo
  11. Krause Julia
  • do 120 cm wzrostu
  1. Kunda Piotr - Wejherowo
  2. Kunda Emilka - Wejherowo
  3. Jarzębiński Marcel - Wejherowo
  4. Kwaśny Daria - Fighter Wejherowo
  5. Reszko Anastazja - Fighter Wejherowo
  6. Wysocki Kewin - Fighter Wejherowo
  7. Tomaszewski Antoni - Fighter Wejherowo
  8. Pranga Maksymilian - Luzino
  9. Tempska Zuzanna - Luzino
  10. Schulta Olaf
  11. Kubiaczyk Maja - Wejherowo
  12. Erazmus Tymoteusz - Wejherowo
  13. Kafel Marysia - Luzino
  • do 125 cm
  1. Perszon Miłosz - Wejherowo
  2. Szatkowski Jan - Fighter Wejherowo
  3. Pałasz Laura - Wejherowo
  4. Pobłocki Tymon - Luzino
  5. Drewa Agata - Luzino
  6. Kupc Lena - Wejherowo
  7. Kolator Kacper - Fighter Wejherowo
  8. Pranga Maksymilian - Luzino
  9. Robak Stanisław - Wejherowo
  10. Kubiaczyk Maja - Wejherowo
  11. Erazmus Tymoteusz - Wejherowo
  12. Sztygiel Igor - Fighter Wejherowo
  • do 135 cm
  1. Krause Michał - Luzino
  2. Lenczewski Konrad - Luzino
  3. Malicki Michał - Luzino
  4. Gajewski Alan - Wejherowo
  5. Perszon Miłosz - Wejherowo
  6. Tempska Magdalena - Luzino
  7. Stefaniak Maksymilian - Wejherowo
  8. Pobłocki Tymon - Luzino
  9. Drewa Agata - Luzino
  10. Kobiella Błażej - Fighter Wejherowo
  11. Kobiella Roksana - Fighter Wejherowo
  12. Ulatowski Jędrzej - Wejherowo
  13. Bakun Tomasz - Wejherowo
  14. Kupc Dorian - Wejherowo
  15. Kupc Lena - Wejherowo
  16. Powalska Kinga - Fighter Wejherowo
  17. Kur Aleksandra - Fighter Wejherowo
  18. Radulska Oliwia - Fighter Wejherowo
  19. Kolator Kacper - Fighter Wejherowo
  20. Malicki Michał - Luzino
  21. Cyra Maja - Luzino
  22. Kalkowski Maksymilian - Wejherowo
  23. Rybaczyk Szymon - Wejherowo
  24. Blokus Borys - Luzino
  25. Robak Stanisław - Wejherowo
  26. Karcz Nadia - Wejherowo
  27. Pazdjerska Nevena - Wejherowo
  28. Kobierowski Patryk - Wejherowo
  29. Sztygiel Igor - Fighter Wejherowo
  30. Nadolski Szymon - Fighter Wejherowo
  31. Żebrowska Naomi - Fighter Wejherowo
  32. Brzózka Dawid - Fighter Wejherowo
  33. Erazmus Kryspin
  34. Kafel Martyna - Luzino
  • do 145 cm
  1. Olszewska Amelia - Luzino
  2. Krause Michał - Luzino
  3. Lenczewski Konrad - Luzino
  4. Malicki Michał - Luzino
  5. Doering Jędrzej - Luzino
  6. Tempska Magdalena - Luzino
  7. Budziński Adrian - Fighter Wejherowo
  8. Stefaniak Adam - Wejherowo
  9. Stefaniak Maksymilian - Wejherowo
  10. Jaroński Xavier - Wejherowo
  11. Drewa Julia - Luzino
  12. Wicki Filip - Luzino
  13. Dąbrowski Alex - Wejherowo
  14. Kobiella Błażej - Fighter Wejherowo
  15. Kobiella Roksana - Fighter Wejherowo
  16. Komisarczyk Tobiasz - Fighter Wejherowo
  17. Ulatowski Jędrzej - Wejherowo
  18. Kurpiewska Maja - Wejherowo
  19. Damps Paweł - Luzino
  20. Kasperczuk Wiktor - Luzino
  21. Szyca Patryk - Wejherowo
  22. Drewa Daniel - Wejherowo
  23. Kupc Dorian - Wejherowo
  24. Powalska Kinga - Fighter Wejherowo
  25. Malicki Michał - Luzino
  26. Cyra Maja - Luzino
  27. Kalkowski Maksymilian - Wejherowo
  28. Rybaczyk Szymon - Wejherowo
  29. Roda Tobiasz - Wejherowo
  30. Finkenstaedt Nikodem - Wejherowo
  31. Kaczmarek Piotr - Wejherowo
  32. Czapla Nikodem - Luzino
  33. Blokus Borys - Luzino
  34. Karcz Nadia - Wejherowo
  35. Pazdjerska Nevena - Wejherowo
  36. Kobierowski Patryk - Wejherowo
  37. Pawlak Cezary - Fighter Wejherowo
  38. Sztygiel Nikola - Fighter Wejherowo
  39. Nadolski Szymon - Fighter Wejherowo
  40. Żebrowska Naomi - Fighter Wejherowo
  41. Krause Jan - Fighter Wejherowo
  42. Brzózka Dawid - Fighter Wejherowo
  43. Erazmus Kryspin
  44. Wicon Jakub - Luzino
  • do 155 cm
  1. Olszewska Amelia - Luzino
  2. Siecińska Ada - Luzino
  3. Labudda Kacper - Wejherowo
  4. Szyca Patryk - Wejherowo
  5. Doering Jędrzej - Luzino
  6. Stefaniak Adam - Wejherowo
  7. Zander Dominik - Wejherowo
  8. Kwidziński Mateusz - Wejherowo
  9. Jaroński Xavier - Wejherowo
  10. Grzegrzółka Artur - Luzino
  11. Drewa Julia - Luzino
  12. Wicki Filip - Luzino
  13. Dąbrowski Alex - Wejherowo
  14. Komisarczyk Jan - Fighter Wejherowo
  15. Komisarczyk Tobiasz - Fighter Wejherowo
  16. Kurpiewska Maja - Wejherowo
  17. Kasperczuk Wiktor - Luzino
  18. Drewa Daniel - Wejherowo
  19. Powalska Laura - Fighter Wejherowo
  20. Szmidt Maja - Fighter Wejherowo
  21. Potrykus Weronika
  22. Roda Tobiasz - Wejherowo
  23. Finkenstaedt Nikodem - Wejherowo
  24. Kaczmarek Piotr - Wejherowo
  25. Czapla Nikodem - Luzino
  26. Łuczak Mateusz - Wejherowo
  27. Pazdjerski Dimitrije - Wejherowo
  28. Odyniecki Jan - Wejherowo
  29. Sztygiel Nikola - Fighter Wejherowo
  30. Krause Jan - Fighter Wejherowo
  31. Wicon Jakub - Luzino
  • do 165 cm
  1. Siecińska Ada - Luzino
  2. Labudda Kacper - Luzino
  3. Bussing Melina - Wejherowo
  4. Gawryś Jakub - Wejherowo
  5. Schulta Aleksander - Wejherowo
  6. Zander Dominik - Wejherowo
  7. Kwidziński Mateusz - Wejherowo
  8. Grzegrzółka Artur - Luzino
  9. Drewa Bartłomiej - Luzino
  10. Komisarczyk Jan - Fighter Wejherowo
  11. Powalska Laura - Fighter Wejherowo
  12. Szmidt Maja - Fighter Wejherowo
  13. Szmidt Wiktoria - Wejherowo
  14. Pikron Sandra - Luzino
  15. Szymkowiak Michał - Luzino
  16. Potrykus Weronika
  17. Łuczak Mateusz - Wejherowo
  18. Neubauer Jowita - Wejherowo
  19. Pazdjerski Dimitrije - Wejherowo
  20. Odyniecki Jan - Wejherowo
  21. Kobierowska Julia - Wejherowo
  22. Wicon Konrad - Wejherowo
  23. Nastały Małgorzata - Luzino
  • do 175 cm
  1. Bussing Melina - Wejherowo
  2. Gawryś Jakub - Wejherowo
  3. Schulta Aleksander - Wejherowo
  4. Drewa Bartłomiej - Luzino
  5. Stenka Żaneta - Luzino
  6. Kościański Maciej - Wejherowo
  7. Garba Grzegorz - Fighter Wejherowo
  8. Szmidt Wiktoria - Wejherowo
  9. Pikron Sandra - Luzino
  10. Szymkowiak Michał - Luzino
  11. Machola Tomasz - Wejherowo
  12. Neubauer Jowita - Wejherowo
  13. Kobierowska Julia - Wejherowo
  14. Czech Hubert - Wejherowo
  15. Wicon Konrad
  16. Nastały Małgorzata - Luzino
  • powyżej 175 cm wzrostu
  1. Olszewski Dawid
  2. Krause Przemysław - Luzino
  3. Krause Kacper - Wejherowo
  4. Kościański Maciej - Wejherowo
  5. Zander Jakub
  6. Garba Grzegorz - Fighter Wejherowo
  7. Dąbrowski Przemysław - Luzino
  8. Machola Tomasz - Wejherowo
  9. Dampc Krzysztof - Wejherowo
  10. Czech Hubert - Wejherowo
  11. Gruba Paweł - Luzino

 RODZICE:

  • Kobiety:
  1. Lenczewska Grażyna - Luzino
  2. Stefaniak Kinga - Wejherowo
  3. Bolin-Kolator Wiesława - Fighter Wejherowo
  4. Malicka Justyna - Luzino
  5. Chacia Ewelina - Wejherowo
  6. Żebrowska Dorota - Fighter Wejherowo
  • Mężczyźni:
  1. Krause Przemysław - Luzino
  2. Lenczewski Jarosław - Luzino
  3. Labudda Wojciech - Wejherowo
  4. Beger Paweł - Wejherowo
  5. Wicki Krzysztof - Luzino
  6. Kwaśny Damian - Fighter Wejherowo
  7. Robak Tomasz - Wejherowo
  8. Łuczak Marcin - Wejherowo
  9. Wicon Tomasz - Luzino

 

Kategorie rywalizacji POINTFIGHTING

Dzieci do 12 lat chłopcy:

  • do 30 kg
  1. Malicki Michał - Luzino
  2. Stefaniak Adam - Wejherowo
  3. Stefaniak Maksymilian - Wejherowo
  4. Komisarczyk Tobiasz - Fighter Wejherowo
  5. Kolator Kacper - Fighter Wejherowo
  6. Malicki Michał - Luzino
  7. Kalkowski Maksymilian - Wejherowo
  8. Erazmus Tymoteusz - Wejherowo
  9. Nadolski Szymon - Fighter Wejherowo
  10. Krause Michał - Luzino
  • do 40 kg
  1. Dąbrowski Alex - Wejherowo
  2. Komisarczyk Jan - Fighter Wejherowo
  3. Drewa Daniel - Wejherowo
  4. Kupc Dorian - Wejherowo
  • do 50 kg
  1. Szyca Patryk - Wejherowo
  2. Budziński Adrian - Fighter Wejherowo
  3. Grzegrzółka Artur - Luzino
  4. Roda Tobiasz - Wejherowo

Dzieci 12 - 14 lat chłopcy:

  • do 50
  1. Labudda Kacper - Wejherowo
  2. Schulta Aleksander - Wejherowo
  • do 60 kg
  1. Zander Dominik - Wejherowo
  2. Drewa Bartłomiej - Luzino
  • powyżej 60 kg
  1. Garba Grzegorz - Fighter Wejherowo
  2. Szymkowiak Michał - Luzino
  3. Machola Tomasz - Wejherowo

Dzieci do 12 lat dziewczęta:

  • do 50 kg
  1. Siecińska Ada - Luzino
  2. Powalska Laura - Fighter Wejherowo

Dzieci 12 - 14 lat dziewczęta:

  • powyżej 60 kg
  1. Stenka Żaneta - Luzino

Młodzież, dorośli +14 lat mężczyźni:

  • do 70 kg
  1. Kościański Maciej - Wejherowo
  2. Krause Kacper - Wejherowo
  3. Dampc Krzysztof - Wejherowo
  4. Czech Hubert - Wejherowo
  • powyżej 70 kg
  1. Dąbrowski Przemysław - Luzino
  2. Gruba Paweł - Luzino

Młodzież, dorośli +14 lat kobiety:

  • OPEN:
  1. Szmidt Wiktoria - Wejherowo
  2. Pikron Sandra - Luzino
  3. Nastały Małgorzta - Luzino
  4. Stenka Żaneta - Luzino

Kategorie rywalizacji KICK-LIGHT mężczyźni:

do lat 14:

  • do 50 kg
  1. Schulta Aleksander - Wejherowo
  2. Kupc Dorian - Wejherowo
  3. Dąbrowski Alex - Wejherowo
  4. Szyca Patryk - Wejherowo
  • OPEN:
  1. Machola Tomasz - Wejherowo
  2. Zander Dominik - Wejherowo

+ 14 lat:

  • do 70 kg
  1. Krause Kacper - Wejherowo
  2. Kościański Maciej - Wejherowo
  3. Dampc Krzysztof - Wejherowo
  4. Czech Hubert - Wejherowo

 Uczestnicy łącznie (osoby): 125 os.

Przekaż nam 1% podatku
/thumbs/autoxauto/2016-03::1457357850-1422543805-1proc.png