Klubowa Liga Kickboxingu

Zawodnicy, biorący udział w Klubowej Lidze Kickboxingu 2017/18 (kolejność przypadkowa)
Lp        Nazwisko i Imię                      PKT Pianki                     PKT PF                          RAZEM PKT                  UWAGI                
1 Drewa Agata 4+1+1+3 (9)  1+3 13  
2 Kunda Piotr 3+1(4)   4  
3 Kubiaczyk Maja 2+4+4(10)  1 11  
4 Wysocki Kewin 1+1+1+1(4)   4  
5 Reszko Anastazja 1+1+1(3)   3  
6 Kwaśny Daria 1+2+2+2(7)   7  
7 Perszon Miłosz 1+3+1+3(8)   8  
8 Erazmus Tymoteusz 1+1+1+1(4) 1+1+3+2 11  
9 Gniech Oliwier 1+1(2)   2  
10 Jarzębiński Marcel 1+1+1(3)   3  
11 Malicki Michał 4+1(5) 2+2 9  
12 Gajewski Alan 3+1(4)   4  
13 Kafel Martyna 2(2)   2  
14 Lenczewski Konrad 1+3+2+1(7)  2 9  
15 Stalmirski Piotr 1+1(2)   2  
16 Sztygiel Igor 1+1(2)   2  
17 Hlebik Piotr 1+4(5) 4+3 12  
18 Garus Mikołaj 1(1)   1  
19 Cyra Maja 1+1(2)   2  
20 Krause Michał 1+1+4+4(10) 3+1+4+4(12) 22  
21 Szatkowski Jan 1+1(2)   2  
22 Kupc Dorian 4+4+4(12) 4+4+4(12) 24  
23 Barański Alan 3+4+3+4(14) 3+3+2+4(12) 26  1 miejsce SOFT
24 Drewa Julia 2+1+2(5)  3+3 11  
25 Damps Paweł 1(1)   1  
26 Marcinkowska-Okrój Bianka 1+3+2(6)  1+1 8  
27 Grębowicz Paulina 1(1)   1  
28 Tempska Magda 1(1)   1  
29 Grunholz Piotr 1(1)   1  
30 Kaczmarek Piotr 1+1(2)   2  
31 Komisarczyk Tobiasz 1+2(3)   3  
32 Krause Jan 1+1(2)   2  
33 Pazdjerska Nevena 1(1)   1  
34 Stefaniak Adam 4+3+3(10) 4+2 16  
35 Szyca Patryk 3+1+4+3(11) 4+4+4+4(16) 27  1 miejsce POINT
36 Konkol Hubert 2(2) 3 5  
37 Wróblewski Maciej 1+1+1(3) 2 5  
38 Piekarski Jakub 1(1)   1  
39 Gajewski Jan 1+1(2)   2  
40 Doering Jędrzej 1+2(3)   3  
41 Roda Tobiasz 4+3+3+3(13) 4+2+3+2 24  
42 Kalkowski Maksymilian 3+1+1(5) 4+1+3 13  
43 Sztygiel Nikola 2+2(4)   4  
44 Dąbrowski Alex 1+1+1+2(5) 3+2+2+4 16  
45 Bakun Tomasz 1+1(2)   2  
46 Szlage Tymon 1+1+1(3)   3  
47 Labudda Kacper 4+4+4+4(16) 3+4+4+4 31  1 miejsce SOFT/POINT
48 Drewa Bartłomiej 3+3+2+2(10) 2+4+4+4 24  
49 Powalska Laura 2+1+3+1(7) 2+3+3+3 18  
50 Komisarczyk Jan 1+2(3)   3  
51 Żmich Adam 1(1)   1  
52 Grębowicz Natalia 1(1)   1  
53 Marcinkowski-Okrój Oskar 4+1+1(6) 4+3+3 16  
54 Schulta Aleksander 3+1+1+4(9) 3+3+4+3 22  
55 Stenka Żaneta 2+1(3)  2 5  
56 Batkiewicz Mikołaj 1+2(3) 4+4 11  
57 Bussing Melina 1+1+1+3(6)   6  
58 Lomotowska Małgorzata 1+1(2)   2  
59 Pałasz Laura 1+1(2)   2  
60 Lomotowski Michał 1+3+4(8)   8  
61 Nadolski Szymon 2(2)   2  
61 Stefaniak Maksymilian 1+3(4)  1 5  
62 Powalska Kinga 1(1)   1  
63 Ulatowski Jędrzej 1+4(5)  2+1 8  
64 Stalmirska Antonina 1(1)   1  
65 Odyniecki Jan 4(4)   4  
66 Wicki Filip 1(1)   1  
67 Zdrojewski Dawid 1(1) 1 2  
68 Łuczak Mateusz 1(1)   1  
69 Siwa Patryk 4(4)  1 5  
70 Szymkowiak Michał 3(3)  3 6  
71 Witkowska Olga 1(1)   1  
72 Zander Dominik 1+1(2)  1+2 5  
73 Frybezowski Kamil 1(1)   1  
74 Kozański Karol 1(1)   1  
75 Budziński Adrian 2(2) 2 4  
76 Poerling Aleksander 1(1)   1  
77 Sirocki Miłosz 1(1)   1  
78 Bonk Szymon 1(1)   1  
79 Wierzchowska Lidia 2(2)   2  

 

RANKING KLUBOWEJ LIGI KICKBOXING

System punktacji w I, II, III i IV edycji LIGI:

  • 1 miejsce Pianki/PF - 4 pkt
  • 2 miejsce Pianki/PF - 3 pkt
  • 3 miejsce Pianki/PF - 2 pkt
  • udział Pianki/PF - 1 pkt

WYNIKI - 1 edycja 2017/2018- 09.12.2017r.

WYNIKI - 2 edycja 2017/2018 - 20.01.2018 r.

WYNIKI - 3 edycja 2017/2018 - 14.04.2018 r.

WYNIKI - 4 edycja 2017/2018 - 30.06.2018 r.

Przekaż nam 1% podatku
/thumbs/autoxauto/2016-03::1457357850-1422543805-1proc.png