Klubowa Liga Kickboxingu

Zawodnicy, biorący udział w Klubowej Lidze Kickboxingu 2017/18 (kolejność przypadkowa)
Lp        Nazwisko i Imię                      PKT Pianki                     PKT PF                          RAZEM PKT                  UWAGI                
1 Drewa Agata 4+1+1  1 7  
2 Kunda Piotr 3+1   4  
3 Kubiaczyk Maja 2+4+4  1 11  
4 Wysocki Kewin 1+1+1   3  
5 Reszko Anastazja 1+1+1   3  
6 Kwaśny Daria 1+2+2   5  
7 Perszon Miłosz 1+3+1   5  
8 Erazmus Tymoteusz 1+1+1 1+1+3 8  
9 Gniech Oliwier 1+1   2  
10 Jarzębiński Marcel 1+1   2  
11 Malicki Michał 4+1 2+2 9  
12 Gajewski Alan 3+1   4  
13 Kafel Martyna 2   2  
14 Lenczewski Konrad 1+3+2   6  
15 Stalmirski Piotr 1+1   2  
16 Sztygiel Igor 1+1   2  
17 Hlebik Piotr 1+4 4+3 12  
18 Garus Mikołaj 1   1  
19 Cyra Maja 1+1   2  
20 Krause Michał 1+1+4 3+1+4 14  
21 Szatkowski Jan 1+1   2  
22 Kupc Dorian 4+4+4 4+4+4 24  
23 Barański Alan 3+4+3 3+3+2 18  
24 Drewa Julia 2+1  3 6  
25 Damps Paweł 1   1  
26 Marcinkowska-Okrój Bianka 1+3+2  1+1 8  
27 Grębowicz Paulina 1   1  
28 Tempska Magda 1   1  
29 Grunholz Piotr 1   1  
30 Kaczmarek Piotr 1+1   2  
31 Komisarczyk Tobiasz 1+2   3  
32 Krause Jan 1+1   2  
33 Pazdjerska Nevena 1   1  
34 Stefaniak Adam 4+3+3 4+2 16  
35 Szyca Patryk 3+1+4 4+4+4 20  
36 Konkol Hubert 2 3 5  
37 Wróblewski Maciej 1+1+1 2 5  
38 Piekarski Jakub 1   1  
39 Gajewski Jan 1+1   2  
40 Doering Jędrzej 1+2   3  
41 Roda Tobiasz 4+3+3 4+2+3 19  
42 Kalkowski Maksymilian 3+1+1 4+1+3 13  
43 Sztygiel Nikola 2+2   4  
44 Dąbrowski Alex 1+1+1 3+2+2 10  
45 Bakun Tomasz 1+1   2  
46 Szlage Tymon 1+1+1   3  
47 Labudda Kacper 4+4+4 3+4+4 23  
48 Drewa Bartłomiej 3+3+2 2+4+4 18  
49 Powalska Laura 2+1+3 2+3+3 14  
50 Komisarczyk Jan 1+2   3  
51 Żmich Adam 1   1  
52 Grębowicz Natalia 1   1  
53 Marcinkowski-Okrój Oskar 4+1+1 4+3+3 16  
54 Schulta Aleksander 3+1+1 3+3+4 15  
55 Stenka Żaneta 2+1  2 5  
56 Batkiewicz Mikołaj 1+2 4+4 11  
57 Bussing Melina 1+1+1   3  
58 Lomotowska Małgorzata 1+1   2  
59 Pałasz Laura 1+1   2  
60 Lomotowski Michał 1+3   4  
61 Nadolski Szymon 2   2  
61 Stefaniak Maksymilian 1+3  1 5  
62 Powalska Kinga 1   1  
63 Ulatowski Jędrzej 1+4  2+1 8  
64 Stalmirska Antonina 1   1  
65 Odyniecki Jan 4   4  
66 Wicki Filip 1   1  
67 Zdrojewski Dawid 1 1 2  
68 Łuczak Mateusz 1   1  
69 Siwa Patryk 4  1 5  
70 Szymkowiak Michał 3  3 6  
71 Witkowska Olga 1   1  
72 Zander Dominik 1+1  1+2 5  
73 Frybezowski Kamil 1   1  
74 Kozański Karol 1   1  
75 Budziński Adrian 2 2 4  
76 Poerling Aleksander 1   1  

 

RANKING KLUBOWEJ LIGI KICKBOXING

System punktacji w I, II, III i IV edycji LIGI:

  • 1 miejsce Pianki/PF - 4 pkt
  • 2 miejsce Pianki/PF - 3 pkt
  • 3 miejsce Pianki/PF - 2 pkt
  • udział Pianki/PF - 1 pkt

WYNIKI - 1 edycja 2017/2018- 09.12.2017r.

WYNIKI - 2 edycja 2017/2018 - 20.01.2018 r.

Przekaż nam 1% podatku
/thumbs/autoxauto/2016-03::1457357850-1422543805-1proc.png
Pomagam.pl
/thumbs/autox250/2017-02::1488279980-pomagam.jpg