Zgłoszenia 2019/20

PIANKOWE PAŁKI (tolerancja do 3 cm)

  • do 115 cm wzrostu
  1. Aleksandra Lenczewska - Luzino I
  2. Zuzanna Tempska - Luzino I
  3. Anastazja Reszko - Fighter
  4. Mateusz Sorn - Bambino
  5. Stanisław Klebba - Fighter
  6. Miłosz Sirocki - Fighter
  7. Rafał Arciszewski - Bambino
  8. Natan Jarzembiński - Luzino I
  9. Paweł Zdrojewski - Bambino 
  10. Oliwier Gniech - Fighter
  11. Kacper Szczubiała - Fighter
  12. Małgorzata Łomotowska - Fighter
  13. Oskar Chmiel - Bambino
  •  do 120 cm wzrostu
  1. Daria Kwaśny - Fighter
  2. Paweł Cierpisz - Bambino
  3. Franciszek Gurski - Luzino I
  4. Nikodem Jarzembiński - Luzino I
  5. Alexander Bużek - Fighter
  6. Kewin Wysocki - Fighter
  7. Inga Gruba - Fighter
  8. Milan Kotas - Luzino I
  9. Michał Łomotowski - Fighter
  10. Jakub Lieder - Fighter
  11. Kacper Kopaczewski - Bambino
  • do 125 cm wzrostu
  1. Borys Blokus - Luzino II
  2. Magdalena Klebba - Fighter
  3. Rozalia Dziecielska - Wejherowo II
  4. Filip Lamk - Luzino I
  5. Tymoteusz Erazmus - Wejherowo PF
  6. Miłosz Perszon - Wejherowo II
  7. Piotr Skrzypiec - Wejherowo II
  8. Jan Abramowicz - Fighter
  9. Adam Łaga - Luzino I
  10. Hubert Czap - Luzino I
  11. Antonina Pastwa - Luzino I
  • do 135 cm wzrostu
  1. Przemysław Borski - Bambino
  2. Mateusz Binek - Wejherowo II
  3. Sebastian Tempski - Luzino II
  4. Maja Kubiaczyk - Wejherowo PF
  5. Róża Pawlak - Fighter
  6. Piotr Stalmirski - Fighter
  7. Dymitr Taramanov - Bambino
  8. Laura Pałasz - Wejherowo II
  9. Karol Czaja - Luzino I
  10. Agata Drewa - Luzino II
  • do 145 cm wzrostu
  1. Konrad Lenczewski - Luzino II
  2. Gracjan Brzozowski - Luzino II
  3. Magdalena Tempska - Luzino II
  4. Jędrzej Ulatowski - Wejherowo PF
  5. Elwira Drobna - Wejherowo II
  6. Norbert Bertrand-Paluch - Luzino I
  7. Maksymilian Kalkowski - Wejherowo PF
  8. Igor Kotas - Luzino II
  9. Amelia Olszewska - Luzino II
  10. Michał Ryciak - Fighter
  11. Olaf Radtke - Luzino II
  • do 155 cm wzrostu
  1. Alan Barański - Fighter
  2. Oskar Wiechowski - Wejherowo III
  3. Szymon Dziecielski - Wejherowo II
  4. Mikołaj Dzienisz - Fighter
  5. Antonina Stalmirska - Fighter
  6. Oliwia Noetzel - Wejherowo III
  7. Szymon Noetzel - Wejherowo III
  8. Bartosz Rojewski - Luzino II
  9. Krzysztof Glaser - Wejherowo III
  10. Alex Dąbrowski - Wejherowo K-L
  11. Paweł Damps - Luzino II
  12. Maciej Wróblewski- Fighter
  13. Adrian Budziński - Wejherowo PF
  14. Irek Miotk - Wejherowo K-L
  15. Adam Stefaniak - Wejherowo PF
  16. Julia Drewa - Luzino II
  17. Błażej Szymanek - Fighter
  • do 165 cm wzrostu
  1. Zosia Romanowska - Wejherowo PF
  2. Cezary Pawlak - Fighter
  3. Dominik Płotka - Wejherowo III
  4. Igor Miotk - Fighter
  5. Alan Kamradt - Fighter
  6. Maksymilian Pionk - Fighter
  7. Tobiasz Roda - Wejherowo PF
  8. Nataniel Roczniewski - Wejherowo K-L
  9. Patryk Szyca - Wejherowo K-L
  • powyżej 165 wzrostu
  1. Wiktor Kosicki - Luzino II
  2. Żaneta Stenka - Luzino III
  3. Kacper Labudda - Wejherowo PF
  4. Wiącek Zuzanna - Wejherowo III
  5. Kamil Lamk - Luzino II
  6. Patryk Siwa - Fighter
  7. Maksymilian Bettin - Wejherowo K-L
  8. Bartłomiej Drewa - Luzino III

POINTFIGHTING (tolerancja +2 kg)

  • do 30 kg
  1. Borys Blokus - Luzino II
  2. Sebastian Tempski - Luzino II
  3. Maja Kubiaczyk - Wejherowo PF
  4. Agata Drewa - Luzino II
  • do 35 kg
  1. Tymoteusz Erazmus - Wejherowo 
  2. Magdalena Tempska - Luzino II
  3. Maksymilian Kalkowski - Wejherowo PF
  4. Adam Stefaniak - Wejherowo PF
  • do 45 kg
  1. Konrad Lenczewski - Luzino II
  2. Alan Barański - Fighter
  3. Jędrzej Ulatowski - Wejherowo PF
  4. Zosia Romanowska - Wejherowo PF
  5. Alex Dąbrowski - Wejherowo K-L
  6. Paweł Damps - Luzino II
  7. Maksymilian Pionk - Fighter
  8. Maciej Wróblewski - Fighter
  9. Irek Miotk - Wejherowo K-L
  10. Julia Drewa - Luzino II
  11. Błażej Szymanek - Fighter
  • do 55 kg
  1. Igor Miotk - Fighter
  2. Adrian Budziński - Wejherowo PF
  • do 65 kg
  1. Wiktor Kosicki - Luzino II
  2. Alan Kamradt - Fighter
  3. Tobiasz Roda - Wejherowo PF
  4. Patryk Szyca - Wejherowo K-L
  5. Bartłomiej Drewa - Luzino III
  6. Kacper Labudda - Wejherowo PF
  • powyżej 65 kg
  1. Żaneta Stenka - Luzino III
  2. Patryk Siwa - Fighter
  3. Nataniel Roczniewski - Wejherowo K-L
  4. Maksymilian Bettin - Wejherowo K-L

 

  • Zgłoszeń PIANKI: 90
  • Zgłoszeń POINTFIGHTING: 31
Przekaż nam 1% podatku
/thumbs/autoxauto/2016-03::1457357850-1422543805-1proc.png
Sponsorzy