Wyniki 2019

Niedziela, 13 Październik 2019

Polish Fighter Cup - Szczecin, 09.11.2019 r.

3 miejsce Hubert Czech junior do 74 kg kick-light

Puchar Polski w kickboxingu pointfighting kadet, junior - Świdnik, 18-19.10.2019 r.

  • 1 miejsce Nikola Siecińska junior do 55 kg 
  • 1 miejsce Zuzanna Kalbarczyk junior + 70 kg
  • 2 miejsce Żaneta Stenka kadet starszy + 65 kg
  • 2 miejsce Zuzanna Kalbarczyk junior do 70 kg
  • 3 miejsce Nikola Siecińska junior do 60 kg
  • 3 miejsce Bartłomiej Drewa kadet starszy do 63 kg

Puchar Państw Nadbałtyckich BALTIC CUP - Sejny, 11-13.10.2019 r.

  • 1 miejsce Zuzanna Kalbarczyk junior do 70 kg kick-light
  • 1 miejsce Paulina Stenka senior do 70 kg kick-light

Mistrzostwa woj. pomorskiego pianki dzieci, kick-light kadeci, juniorzy, seniorzy, turniej grandchampion pointfighting junior/senior - Luzino, 5.10.2019 r.

  • 1 miejsce Daria Kwaśny - pianki do 125 cm dziewczynki
  • 1 miejsce Maja Kubiaczyk - pianki do 135 cm dziewczynki
  • 1 miejsce Magdalena Tempska - pianki do 145 cm dziewczynki
  • 1 miejsce Julia Drewa - pianki + 145 cm dziewczynki
  • 1 miejsce Kewin Wysocki - pianki do 125 cm chłopcy
  • 1 miejsce Maja Kubiaczyk - pianki do 135 cm chłopcy/dziewczynki (kat. łączona)
  • 1 miejsce Konrad Lenczewski - pianki do 145 cm chłopcy
  • 1 miejsce Daniel Dziedzic - pointfighting senior grandchampion
  • 1 miejsce Bartłomiej Drewa - pointfighting junior grandchampion
  • 1 miejsce Paulina Stenka - pointfighting senior granchampion 
  • 2 miejsce Anastazja Reszko - pianki do 125 cm dziewczynki
  • 2 miejsce Agata Drewa - pianki do 135 cm dziewczynki
  • 2 miejsce Michał Łomotowski - pianki do 125 cm chłopcy
  • 2 miejsce Agata Drewa - pianki do 135 cm chłopcy/dziewczynki
  • 2 miejsce Julia Drewa - pianki do 145 cm chłopcy/dziewczynki
  • 2 miejsce Adam Wróbel - pointfighting senior grandchampion
  • 2 miejsce Zuzanna Kalbarczyk - pointfighting grandchampion senior
  • 3 miejsce Małgorzata Łomotowska - pianki do 125 cm dziewczynki
  • 3 miejsce Jakub Lieder - pianki do 125 cm chłopcy
  • 3 miejsce Borys Blokus - pianki do 135 chłopcy/dziewczynki
  • 3 miejsce Dawid Baranowski - pointfighting grandchampion senior
  • 3 miejsce Hubert Czech - pointfighting grandchampion junior
  • 3 miejsce Nikola Siecińska - pointfighting grandchampion senior

Walki w formule kick-light wygrało 7 zawodników z 11 reprezentantów: Patryk Siwa, Bartłomiej Drewa, Zuzanna Kalbarczyk, Paulina Stenka, Nikola Siecińska, Daniel Dziedzic, Żaneta Stenka.

Mistrzostwa Europy dzieci, kadetów i juniorów w kickboxingu - Gyor, Węgry 26-31.08.2019 r.

  • 3 miejsce Zuzanna Kalbarczyk junior do 65 kg kick-light

Puchar Polski w kickboxingu - Bałtów, 7-9.06.2019 r.

  • 1 miejsce Żaneta Stenka kadet st. + 65 kg kick-light
  • 1 miejsce Zuzanna Kalbarczyk junior do 70 kg kick-light
  • 1 miejsce Paulina Stenka senior do 70 kg kick-light

Puchar Świata w kickboxingu - Budapeszt, Węgry 16-19.05.2019 r.

  • 2 miejsce Zuzanna Kalbarczyk junior kick-light do 65 kg

Polish Fighter Kids - Szczecin 11.05.2019 r.

  • 1 miejsce Agata Drewa dzieci pianki 7-8 lat
  • 1 miejsce Julia Drewa dzieci pianki 9-10 lat

Puchar Świata w kickboxingu - Innsbruck, Austria 12-15.04.2019 r.

  • 2 miejsce Zuzanna Kalbarczyk junior kick-light do 65 kg
  • 3 miejsce Zuzanna Kalbarczyk junior pointfighting do 65 kg
  • 3 miejsce Paulina Stenka senior kick-light + 65 kg

Mistrzostwa Polski w kickboxingu juniorów i seniorów pointfighting i light contact - Włoszakowice 29-31.03.2019 r.

  • 1 miejsce Zuzanna Kalbarczyk junior pointfighting do 65 kg
  • 1 miejsce Zuzanna Kalbarczyk junior light contact do 65 kg
  • 1 miejsce Paulina Stenka senior pointfighting do 70 kg
  • 2 miejsce Paulina Stenka senior light contact do 70 kg
  • 2 miejsce Michał Tatarynowicz senior pointfighting do 74 kg
  • 2 miejsce Daniel Dziedzic senior pointfighting do 94 kg
  • 3 miejsce Adam Wróbel senior pointfighting do 84 kg
  • 3 miejsce Adam Wróbel senior light contact do 84 kg

Mistrzostwa Polski w kickboxingu kadetów młodszych i starszych pointfighting, light contact, Puchat Polski dzieci pointfighting - Węgrów, 22-24.03.2019 r.

  • 1 miejsce MP Małgorzata Nastały pointfighting kadet starszy do 50 kg
  • 1 miejsce MP Nikola Siecińska pointfighting kadet starszy do 55 kg
  • 1 miejsce MP Żaneta Stenka pointfighting kadet starszy +65 kg
  • 1 miejsce PP dzieci Agata Drewa pointfighting do 30 kg
  • 2 miejsce MP Nikola Siecińska light contact kadet starszy do 55 kg
  • 3 miejsce MP Kacper Labudda pointfighting kadet młodszy +47 kg
  • 3 miejsce PP dzieci Magdalena Tempska do 30 kg
  • 3 miejsce PP dzieci Maja Kubiaczyk do 30 kg

3 miejsce w klasyfikacji generalnej drużynowo dla Klubu w MP w formule pointfigting

Mistrzostwa Polski w kickboxingu kick-light juniorów i seniorów - Kartuzy, 15-17.03.2019 r.

  • 1 miejsce Zuzia Kalbarczyk kik-light junior do 65 kg
  • 1 miejsce Paulina Stenka kick-light senior do 70 kg 

Mistrzostwa Pomorza w kickboxingu kadetów, juniorów i seniorów - Kartuzy, 23.02.2019 r.

  • 1 miejsce Nikola Siecińska kick-light do 55 kg kadet
  • 1 miejsce Krzysztof Dampc kick-light do 74 kg senior
  • 1 miejsce Daniel Dziedzic kick-light do 94 kg senior
Przekaż nam 1% podatku
/thumbs/autoxauto/2016-03::1457357850-1422543805-1proc.png
Sponsorzy