Sukcesy

Nasz Klub na przestrzeni lat, od września 2007 roku, zdobył bardzo dużo medali z imprez regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Poniżej przedstawiamy zebrane wyniki w latach 2007 - 2016.  Nasi zawodniczy walczą w barwach Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz KTS-K GOSRiT Luzino.

Dotychczas zdobyliśmy łącznie 604 medale, w tym 254 złote, 176 srebrne, 177 brązowych (stan na 07.10.2017, Gdańsk)
Oto Nasze wyniki na przestrzeni Naszej działalności od 2007 roku:

2017 rok:

Mistrzostwa Polski Północnej w kickboxingu pointfighting, light, kick-ligt - Gdańsk 07.10.2017 r.

1 miejsce - Filip Stark, junior + 70 kg pointfighting

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk OPEN kadet/junior pointfighting

1 miejsce - Kacper Macholl OPEN kadet/junior pointfighting

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk - 70 kg kadet/junior kick-light

2 miejsce - Paulina Stenka - 70 kg kadet, junior kick-light

2 miejsce - Paulina Stenka OPEN kadet/junior pointfighting

2 miejsce - Julia Kwidzińska - 55 kg kadet kick-light

2 miejsce - Filip Stark OPEN kadet/junior pointfighting

3 miejsce - Sandra Pikron - OPEN kadet/junior pointfighting

3 miejsce - Julia Kwidzińska - OPEN kadet/junior pointfighting

Mistrzostwa Europy w kickboxingu WAKO pointfighting, light, kick-light, full contact, low kick, K1-rules kadetów i juniorów - Skopje, Macedonia 2-9.09.2017 r.

3 miejsce - Paulina Stenka, junior do 70 kg light contact

3 miejsce - Paulina Stenka, junior do 70 kg kick-light

3 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet st. do 60 kg pointfighting

3 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet st. do 60 kg light contact

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu pointfighting, kick-light, K1-rules - Nisko, 16-18.06.2017 r.

1 miejsce - Rafał Karcz, kat. do 63 kg pointfighting

2 miejsce - Patrycja Hinc, kat. do 55 kg pointfighting

2 miejsce - Adam Wróbel, kat. do 84 kg kick-light

3 miejsce - Adam Wróbel, kat. do 84 kg pointfighting

Mistrzostwa Polski w kickboxingu kadetów kick-light - Mysiadło, 26-28.05.2017 r.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet st. do 65 kg kick-light

Mistrzostwa Polski w kickboxingu kadetów i juniorów pointfighting, light contact oraz Mistrzostwa Polski seniorów w pointfighting - Rydzyna, 5-7.05.2017 r.

1 miejsce - Małgorzata Nastały, kadet st. do 50 kg pointfighting

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet st. do 60 kg light contact

1 miejsce - Paulina Stenka, junior do 70 kg pointfighting

1 miejsce - Filip Stark, junior do 74 kg pointfighting

1 miejsce - Rafał Karcz, senior do 57 kg pointfighting

2 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet st. do 60 kg pointfighting

2 miejsce - Sandra Pikron, kadet st. do 65 kg pointfighting

3 miejsce - Natalia Stemplewska, kadet st. do 46 kg pointfighting

3 miejsce - Nikola Siecińska, kadet st. do 46 kg pointfighting

3 miejsce - Filip Stark, junior do 74 kg light contact

3 miejsce - Adam Wróbel, senior do 79 kg pointfighting

3 miejsce - Tomasz Hirsz, senior do 84 kg pointfighting

Polish Fighter Kids II - Szczecin, 22.04.2017 r.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet starszy do 60 kg kick-light

2 miejsce - Dorian Kupc, kadet młodszy do 28 kg light contact

2 miejsce - Julia Kwidzińska, kadet starszy do 55 kg kick-light

3 miejsce - Dorian Kupc, kadet młodszy 9-10 lat piankowe pałki

Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w kickboxingu full contact - Piotrków Tryb., 7-9.04.2017 r.

3 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, junior młodszy do 60 kg full contact

3 miejsce - Paulina Stenka, junior młodszy + 60 kg full contact

Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w kickboxingu kick-light - Kartuzy, 24-26.03.2017 r.

1 miejsce - Paulina Stenka, junior do 70 kg kick-light

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w kickboxingu - Gdańsk, 04.03.2017 r.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet st. do 60 kg pointfighting

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet st. do 60 kg kick-light

1 miejsce - Julia Kwidzińska, kadet st. do 55 kg kick-light

1 miejsce - Paulina Stenka, junior do 70 kg kick-light

1 miejsce - Filip Stark, junior do 74 kg pointfighting

1 miejsce - Mikołaj Herzberg, junior do 74 kg kick-light

2 miejsce - Julia Kwidzińska, kadet st. do 55 kg pointfighting

2 miejsce - Mikołaj Herzberg, junior do 74 kg pointfighting

Otwarty Puchar Polski Północnej w taekwondo ZS PUT - Olsztynek, 18.02.2017 r.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet + 165 cm wzrsotu semi contact

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet + 53 kg light contact

1 miejsce - Paulina Stenka, junior + 165 cm wzrostu semi contact

1 miejsce - Paulina Stenka, junior + 66 kg light contact

1 miejsce - Mikołaj Herzberg, junior + 72 kg light contact

 

2016 rok:

Turniej LUBUSZ OPEN - Zielona Góra, 10.12.2016 r.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet st do 60 kg light contact

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet st do 60 kg kick-light

1 miejsce - Paulina Stenka, junior do 70 kg light contact

1 miejsce - Paulina Stenka, junior do 70 kg kick-light

1 miejsce - Mikołaj Herzberg, junior do 79 kg light contact

2 miejsce - Mikołaj Herzberg, junior do 79 kg kick-light

3 miejsce - Filip Stark, junior do 74 kg light contact

Międzynarodowy Turniej Kickboxingu "Muszynianka Cup" - Nowy Sącz, 2-4.12.2016 r.

1 miejsce - Roda Tobiasz, dzieci do 42 kg pointfighting

1 miejsce - Julia Kwidzińska, kadet st do 55 kg pointfighting

1 miejsce - Maja Walkusz, dzieci do 42 kg pointfighting

1 miejsce - Maja Walkusz, kadet mł do 42 kg pointfighting

1 miejsce - Adam Wróbel, senior do 79 kg pointfighting

1 miejsce - Adam Wróbel, senior do 84 kg pointfighting

2 miejsce - Dorian Kupc, dzieci do 28 kg pointfighting

2 miejsce - Dorian Kupc, dzieci do 32 kg pointfighting

2 miejsce - Julia Kwidzińska, kadet st do 55 kg light contact

2 miejsce - Wiktoria Szmidt, kadet st do 60 kg pointfighting

3 miejsce - Kacper Labudda, kadet mł do 42 kg pointfighting

3 miejsce - Tobiasz Roda, dzieci do 37 kg pointfighting

3 miejsce - Julia Kwidzińska, kadet st do 60 kg pointfighting

3 miejsce - Wiktoria Szmidt, kadet st do 65 kg pointfighting

3 miejsce - Adam Wróbel, kadet st do 79 kg light contact

 

Puchar Polski kadetów, juniorów, seniorów w kickboxingu - Dwikozy, 4-6.11.2016 r.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet do 60 kg pointfighting

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet do 60 kg light contact

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet do 60 kg kick-light

2 miejsce - Sandra Pikron, kadet do 65 kg pointfighting

2 miejsce - Paulina Stenka, junior do 70 kg kick-light

Polish Fighter CUP - Konfrontacja sztuk i sportów walki - Szczecin, 22.10.2016 r.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet do 60 kg kick-light

1 miejsce - Paulina Stenka, junior do 70 kg kick-light

1 miejsce - Mikołaj Herzberg, junior do 79 kg kick-light

Puchar Pomorza w kickboxingu - Gdańsk, 15.10.2016 r.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet/junior pointfighting (Luzino)

1 miejsce - Paulina Stenka, junior do 70 kg pointfighting (Luzino)

2 miejsce - Mikołaj Herzberg, junior + 70 kg pointfighting

Mistrzostwa Świata w kickboxingu WAKO kadetów i juniorów - Dublin, Irlandia, 27.08. - 03.09.2016 r.

3 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, kadet starszy do 55 kg pointfighting

Otwarty Puchar Polski w kickboxingu oraz Drużynowe Mistrzostwa Polski kadetów - Pułtusk, 18.06.2016 r.

1 miejsce - Nikodem Komkowski, dzieci do 125 cm wzrostu piankowe pałki

1 miejsce - Zuzia Kalbaczyk, kadet starszy do 60 kg pointfighting (Luzino)

1 miejsce - Zuzia Kalbarczyk, kadet starszy do 60 kg light contact

1 miejsce - Paulina Stenka, kadet starszy + 65 kg pointfighting (Luzino)

1 miejsce - Paulina Stenka, kadet starszy + 65 kg light contact

1 miejsce - Adrian Miotk, kadet starszy do 47 kg pointfighting (Luzino)

1 miejsce - Nikola Siecińska, kadet młodszy do 42 kg pointfighting

1 miejsce - Julia Kwidzińska, kadet starszy do 55 kg pointfighting (Luzino)

1 miejsce - Filip Stark, kadet starszy do 69 kg pointfighting (Luzino)

1 miejsce - Filip Stark, kadet starszy + 69 kg pointfighting

2 miejsce - Oliwer Laskowski, kadet starszy do 69 kg pointfighting

3 miejsce - Oliwer Laskowski, kadet starszy + 69 kg pointfighting

3 miejsce - Kacper Macholl, kadet starszy do 63 kg pointfighting (Luzino)

3 miejsce - Nikola Siecińska, kadet młodszy do 47 kg pointfighting

3 miejsce - Sandra Pikron, kadet starszy do 65 kg pointfighting (Luzino)

3 miejsce - Julia Kwidzińska, kadet starszy do 60 kg pointfighting (Luzino)

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu pointfighting, kick-light, K1-rules - Sanok, 10-12.2016 r.

1 miejsce - Patrycja Hinc, pointfighting do 55 kg (Luzino)

1 miejsce - Rafał Karcz, K1-rules do 60 kg

1 miejsce - Rafał Karcz, kick-light, do 63 kg

1 miejsce - Rafał Karcz, pointfighting, do 63 kg

Mistrzostwa Polski w kickboxingu seniorów pointfighting, light contact - Kurzętnik, 20-22.05.2016 r.

1 miejsce - Patrycja Hinc, pointfighting do 50 kg (Luzino)

1 miejsce - Rafał Karcz, pointfighting do 57 kg (Wejherowo)

2 miejsce - Rafał Karcz, light contact do 57 kg

3 miejsce - Michał Tatarynowicz, pointfighting do 69 kg (Wejherowo)

3 miejsce - Tomasz Hirsz, pointfighting do 79 kg (Wejherowo)

Puchar Świata w kickboxingu WAKO - Budapeszt, Węgry 12-15.05.2016 r.

1 miejsce - Paulina Stenka, light contact do 65 kg kadet starszy (Luzino)

1 miejsce - Paulina Stenka, light contact + 65 kg kadet starszy

Mistrzostwa Polski w kickboxingu kadetów i juniorów pointfighting, light contact - Leszno, 6-8.05.2016 r.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, pointfighting do 60 kg kadet starszy (Luzino)

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk, light contact do 60 kg kadet starszy

1 miejsce - Paulina Stenka, pointfighting do 65 kg kadet starszy (Luzino)

1 miejsce - Filip Stark, pointfighting do 69 kg kadet starszy (Luzino)

1 miejsce - Kornelia Szymańska, pointfighting do 65 kg junior (Wejherowo)

2 miejsce - Aleksander Kohnke, pointfighting do 69 kg junior (Wejherowo)

2 miejsce - Paulina Stenka, light contact do 65 kg kadet starszy

2 miejsce - Maja Walkusz, pointfighting do 37 kg kadet młodszy (Wejherowo)

3 miejsce - Maciej Fragel, pointfighting do 47 kg kadet młodszy (Wejherowo)

3 miejsce - Kacper Macholl, pointfighting + 47 kg kadet młodszy (Luzino)

3 miejsce - Oliwer Laskowski, pointfighting do 69 kg kadet starszy (Wejherowo)

3 miejsce - Mikołaj Herzberg, pointfighting do 79 kg junior (Wejherowo)

Puchar Europy w kickboxingu WAKO pointfighting, kick-light - Ostrowiec Świętokrzyski, 29.04-01.05.2016 r.

1 miejsce - Małgorzata Nastały pointfighting kadet młodszy do 47 kg (Luzino)

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk pointfighting kadet starszy do 60 kg (Luzino)

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk pointfighting kadet starszy do 65 kg

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk kick-light kadet starszy do 60 kg

1 miejsce - Paulina Stenka pointfighting kadet starszy + 65 kg (Luzino)

1 miejsce - Paulina Stenka kick-light kadet starszy + 65 kg

1 miejsce - Patrycja Hinc pointfighting senior do 55 kg (Luzino)

1 miejsce - Rafał Karcz pointfighting senior do 63 kg (Wejherowo)

Ogólnopolski Turniej Kickboxingu Piaseczno OPEN pointfighting, light contact - Piaseczno, 03.04.2016 r.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk pointfighting kadet starszy do 55 kg (Luzino)

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk light contact kadet starszy do 55 kg

1 miejsce - Filip Stark pointfighting kadet starszy do 63 kg (Luzino)

1 miejsce - Filip Stark pointfighting kadet starszy do 69 kg

1 miejsce - Paulina Stenka light contact kadet starszy do 65 kg (Luzino)

2 miejsce - Paulina Stenka pointfighting kadet starszy + 65 kg

2 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk pointfighting kadet starszy do 60 kg

2 miejsce - Oliwer Laskowski pointfighting kadet starszy do 69 kg

2 miejsce - Oliwer Laskowski light contact kadet starszy do 69 kg

3 miejsce - Oliwer Laskowski pointfighting kadet starszy +69 kg

Drużyna PASJA KABAJUNI (Kalbarczyk, Stenka, Stark) - 1 miejsce w rywalizacji drużynowej kadetów starszych.

Międzynarodowy Turniej Kickboxingu o Puchar Prezesa Sądeckich Wodociągów pointfighting, light, kick-light dzieci, kadetów, juniorów i seniorów - Nowy Sącz, 18-20.03.2016

1 miejsce - Nikodem Komkowski dzieci do 24 kg pointfighting (Wejherowo)

1 miejsce - Paulina Stenka kadet st. do 65 kg pointfighting (Luzino)

1 miejsce - Paulina Stenka kadet st. powyżej 65 kg pointfighting

1 miejsce - Paulina Stenka kadet st. do 65 kg light contact

1 miejsce - Paulina Stenka kadet st. powyżej 65 kg light contact

1 miejsce - Kacper Macholl kadet mł. powyżej 47 kg pointfighting

1 miejsce - Patrycja Hinc senior do 50 kg pointfighting

1 miejsce - Rafał Karcz senior do 79 kg pointfighting

2 miejsce - Oliwer Laskowski kadet st. powyżej 69 kg pointfighting

2 miejsce - Oliwer Laskowski kadet st. powyżej 69 kg light contact

2 miejsce - Paulina Stenka kadet st. do 65 kg kick-light

3 miejsce - Nikodem Komkowski dzieci do 28 kg pointfighting

3 miejsce - Kacper Macholl kadet mł. powyżej 47 kg light contact

3 miejsce - Oliwer Laskowski kadet st. do 69 kg light contact

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w kickboxingu pointfighting, light, kick-light juniorów i seniorów - Gdańsk, 12.03.2016 r.

1 miejsce - Mikołaj Herzberg junior pointfighting OPEN

2 miejsce - Aleksander Kohnke junior pointfighting OPEN

Turniej Międzynarodowy SLOVAK OPEN KICKBOXING WAKO - Bańska Bystrzyca, 19-21.02.2016 r.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk kadet starszy do 55 kg pointfighting (Luzino)

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk kadet starszy do 55 kg light contact

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk kadet starszy do 55 kg kick-light

1 miejsce - Oliwer Laskowski kadet starszy + 69 kg pointfighting (Wejherowo)

2 miejsce - Patrycja Hinc senior do 50 kg pointfighting (Luzino)

2 miejsce - Mikołaj Herzberg senior do 79 kg pointfighting (Wejherowo)

2 miejsce - Mikołaj Herzberg junior do 79 kg light contact

3 miejsce - Oliwer Laskowski kadet starszy do 69 kg pointfighting

Puchar Warmii i Mazur w taekwondo Związku Sportowego Polskiej Unii Taekwondo - Olsztynek 23.01.2016 r.

Patrycja Hinc - 1 miejsce senior do 160 cm wzrostu semi contact (KTS-K GOSRiT Luzino)

Paulina Stenka - 2 miejsce junior/senior light contact do powyżej 64 kg (KTS-K GOSRiT Luzino)

Mikołaj Herzberg - 2 miejsce junior/senior do 185 cm wzrostu semi contact;

Mikołaj Herzberg - 2 miejsce junior/senior light contact do 72 kg;

Paulina Stenka - 3 miejsce junior/senior do 175 cm wzrostu semi contact

 

2015 rok:

Międzynarodowy Turniej Kickboxingu "Muszynianka Cup" - Nowy Sącz 4-6.12.2015 r.

Dorian Kupc - 1 miejsce dzieci kat - 24 kg pointfighting;

Nikola Siecińska - 1 miejsce kadet młodszy kat - 42 kg pointfighting;

Oliwer Laskowski - 1 miejsce kadet starszy kat + 69 kg pointfighting;

Mateusz Popowski - 1 miejsce kadet starszy kat - 47 kg pointfighting;

Rafał Karcz - 1 miejsce senior kat - 69 kg pointfighting;

Nikola Siecińska - 2 miejsce kadet młodszy kat - 37 kg pointfighting;

Marcin Wołoszyn - 2 miejsce kadet starszy kat - 57 kg pointfighting;

Marcin Wołoszyn - 2 miejsce kadet starszy kat - 63 kg pointfighting;

Oliwer Laskowski - 2 miejsce kadet starszy kat - 69 kg pointfighting;

Mateusz Popowski - 2 miejsce kadet starszy kat - 42 kg pointfighting;

Wiktoria Szmidt - 2 miejsce kadet starszy kat - 65 kg pointfighting;

Błażej Mach - 2 miejsce junior kat - 63 kg kick-light;

Marta Kowalska - 3 miejsce dzieci kat - 28 kg pointfighting;

Marta Kowalska - 3 miejsce dzieci kat - 32 kg pointfighting;

Nikodem Komkowski - 3 miejsce dzieci kat - 24 kg pointfighting;

Nikodem Komkowski - 3 miejsce dzieci kat - 28 kg pointfighting;

Wiktoria Szmidt - 3 miejsce kadet starszy kat - 60 kg pointfighting;

Błażej Mach - 3 miejsce junior kat - 63 kg pointfighting;

KTS-K GOSRIT Luzino:

Małgorzata Nastały - 1 miejsce kadet młodszy - 37 kg pointfighting;

Kacper Macholl - 1 miejsce kadet młodszy + 47 kg pointfighting otaz tytuł "Najlepszy kadet pointfightingu turnieju";

Zuzia Kalbarczyk - 1 miejsce kadet starszy - 55 kg pointfighting;

Zuzia Kalbarczyk - 1 miejsce kadet starszy - 55 kg kick-light;

Filip Stark - 1 miejsce kadet starszy - 63 kg pointfighting;

Filip Stark - 1 miejsce kadet starszy - 69 kg pointfighting;

Patrycja Hinc - 1 miejsce junior - 50 kg pointfighting;

Patrycja Hinc - 1 miejsce junior - 55 kg pointfighting;

Patryk Dawidowski - 2 miejsce dzieci - 37 kg pointfighting;

Małgorzata Nastały - 2 miejsce kadet młodszy - 42 kg pointfighting;

Przemysław Dąbrowski - 2 miejsce kadet starszy + 69 kg pointfighting;

Paulina Stenka - 2 miejsce kadet starszy - 65 kg light contact;

Patrycja Hinc - 2 miejsce junior - 55 kg light contact;

Patryk Dawidowski - 3 miejsce dzieci - 32 kg pointfighting;

Paulina Stenka - 3 miejsce kadet starszy - 65 kg pointfighting.

Konfrontacja Sztuk Walki - Polish Fighter Cup - Szczecin 14.11.2015 r.

1 miejsce - Błażej Mach - kick-light junior - 66 kg;

1 miejsce - Mikołaj Herzberg - kick-light junior - 78 kg;

2 miejsce - Monika Korthals - kick-light senior - 64 kg.

Puchar Polski juniorów i seniorów w kickboxingu kick-light - Otwock 2-3.10.2015.

2 miejsce - Szymon Sroka - junior + 94 kg;

3 miejsce - Błażej Mach - junior - 63 kg.

Puchar Pomorza juniorów i seniorów - Ogólnopolski Turniej Kickboxingu kick-light - Gdańsk, 05.09.2015.

1 miejsce - Mikołaj Herzberg - junior do 74 kg;

2 miejsce - Błażej Mach - junior do 63 kg.

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu pointfighting, kick-light, K1 rules - Rzeszów, 19-21.06.2015.

1 miejsce - Rafał Karcz - pointfighting do 63 kg;

2 miejsce - Rafał Karcz - kick-light do 63 kg

Mistrzostwa Polski juniorów pointfighting, light contact, Puchar Polski kadetów i seniorów light contact - Ostrowiec Świętokrzyski, 29-31.05.2015.

1 miejsce - Monika Korthals - senior do 65 kg light contact;

2 miejsce - Błażej Mach - junior do 63 kg pointfighting

Mistrzostwa Polski kadetów i seniorów w kickboxingu pointfighting, light contact - Leszno, 08.05. - 10.05.2015.

1 miejsce - Nikola Siecińska - kadet młodszy do 37 kg pointfighting;

1 miejsce - Rafał Karcz - senior do 57 kg pointfighting;

2 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet starszy do 69 kg pointfighting

Puchar Europy dzieci, kadetów, juniorów, seniorów w kickboxingu WAKO - Krynica Zdrój, 30.04. - 03.05.2015.

1 miejsce - Nikodem Komkowski - dzieci do 20 kg pointfighting;

1 miejsce - Nikola Siecińska - kadet młodszy do 42 kg pointfighting;

1 miejsce - Mikołaj Herzberg - junior do 74 kg pointfighting;

1 miejsce - Mikołaj Herzberg - junior do 79 kg pointfighting;

1 miejsce - Mikołaj Herzberg - junior do 74 kg light contact;

1 miejsce - Szymon Sroka - junior + 94 kg pointfighting;

1 miejsce - Szymon Sroka - junior + 94 kg light contact;

1 miejsce - Szymon Sroka - junior + 94 kg kick-light;

1 miejsce - Monika Korthals - senior do 65 kg pointfighting;

1 miejsce - Rafał Karcz - senior do 63 kg pointfighting;

2 miejsce - Natalia Stemplewska - kadet młodszy do 42 kg pointfighting;

2 miejsce - Nikola Siecińska - kadet młodszy do 37 kg pointfighting;

2 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet starszy + 69 kg pointfighting;

2 miejsce - Maciej Zielonka - junior do 63 kg kick-light;

2 miejsce - Monika Korthals - senior do 65 kg light contact;

3 miejsce - Nikodem Komkowski - dzieci do 24 kg pointfighting;

3 miejsce - Marta Kowalska - dzieci do 28 kg pointfighting;

3 miejsce - Maciej Fragel - kadet młodszy do 42 kg pointfighting;

3 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet starszy do 69 kg pointfighting;

3 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet starszy do 69 kg light contact;

3 miejsce - Mikołaj Kuksin - junior do 63 kg kick-light;

3 miejsce - Błażej Mach - junior do 63 kg light contact.

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego juniorów w kickboxingu - Gdańsk, 14.03.2015.

1 miejsce - Mikołaj Herzberg - junior do 74 kg kick-light;

1 miejsce - Mikołaj Herzberg - junior do 74 kg light contact;

1 miejsce - Błażej Mach - junior do 63 kg light cotact;

2 miejsce - Błażej Mach - junior do 63 kg kick-light;

2 miejsce - Maciej Zielonka - junior do 69 kg light contact;

2 miejsce - Mikołaj Kuksin - junior do 69 kg kick-light;

2 miejsce - Szymon Sroka - junior d+ 94 kg kick-light.

Slovak Open - Międzynarodowy Puchar Słowacji w kickboxingu WAKO - Bańska Bystrzyca, 20-21.02.2015.

2 miejsce - Mikołaj Herzberg - senior do 79 kg pointfighting (PF);

3 miejsce - Mikołaj Herzberg - senior do 74 kg PF;

3 miejsce - Rafał Karcz - senior do 63 kg PF;

3 miejsce - Rafał Karcz - senior do 69 kg PF;

3 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet st. + 69 kg light contact (LC).

Mistrzostwa Polski w kickboxingu juniorów i seniorów kick-light - Kartuzy, 13-15.02.2015.

2 miejsce - Szymon Sroka - junior powyżej 94 kg.

Otwarte Mistrzostwa Polski sztuk walki Federacji WKSF - Mińsk Mazowiecki, 17.01.2015.

1 miejsce - Nikola Siecińska - kadet mł do 145 cm semi;

1 miejsce - Filip Stark - kadet st do 170 cm semi;

1 miejsce - Patrycja Hinc - junior do 160 cm semi;

1 miejsce - Patrycja Hinc - junior do 170 cm semi;

1 miejsce - Monika Korthals - senior do 65 kg light;

2 miejsce - Dorian Kupc - dzieci starsze do 125 cm semi;

2 miejsce - Kacper Macholl - kadet mł +145 cm semi;

2 miejsce - Błażej Mach - junior do 60 kg light;

3 miejsce - Nikodem Komkowski - dzieci starsze do 125 cm semi;

3 miejsce - Julia Kwidzińska - kadet st do 165 cm semi;

3 miejsce - Sandra Pikron - kadet st +165 cm semi;

3 miejsce - Paweł Bartkiewicz - kadet st do 60 kg light;

3 miejsce - Maciej Zielonka - junior do 65 kg light;

3 miejsce - Szymon Sroka - junior +80 kg light;

3 miejsce - Monika Korthals - senior +175 cm semi;

3 miejsce - Mariusz Bojka - senior do 85 kg light;

3 miejsce - Mariusz Bojka - weteran do 85 kg light.

2014 rok:

Muszynianka Cup - Turniej Kickboxingu - Krynica Zdrój, 13-15.11.2014.

1 miejsce - Mikołaj Herzberg - kat. + 69 kg kadetów st. pointfighting;

1 miejsce - Mikołaj Herzberg - kat. + 69 kg kadetów st. light contact;

2 miejsce - Aleksander Kohnke - kat. - 63 kg kadetów st. pointfighting;

2 miejsce - Oliwer Laskowski - kat. + 69 kg kadetów st. pointfighting;

3 miejsce - Błażej Mach - kat. - 63 kg juniorów light contact.

Otwarty Puchar Świata w Kong Sao semi contact - Mikołów, 25-26.10.2014.

1 miejsce - Patrycja Hinc - kat. do 55 kg seniorów;

1 miejsce - Tomasz Hirsz - kat. do 80 kg seniorów;

1 miejsce - Rafał Karcz - kat. do 60 kg seniorów;

3 miejsce - Mikołaj Herzberg - kat. + 60 kg juniorów.

Gala sztuk walki im. Michała Godnicza - Słupsk, 06.09.2014.

1 miejsce - Patrycja Hinc - kat. do 60 kg semi contact junior;

1 miejsce - Mikołaj Herzberg - kat 60 kg semi contact kadet/junior;

1 miejsce - Rafał Karcz - kat. 60 kg semi contact senior;

2 miejsce - Szymon Sroka - kat. -90 kg light contact junior/senior;

2 miejsce - Filip Stark - kat. 60 kg semi contact kadet/junior;

2 miejsce - Kornelia Szymańska - kat. do 60 kg semi contact junior;

3 miejsce - Kacper Macholl - kat. 60 kg semi contact kadet/junior;

3 miejsce - Błażej Mach - kat. 60 kg light contact junior/senior.

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu - Rzeszów, 20-22.06.2014.

1 miejsce - Rafał Karcz - kat. do 63 kg pointfighting;

3 miejsce - Rafał Karcz - kat. do 63 kg light contact.

Otwarty Puchar Polski w kickboxingu kadetów oraz turniej na piankowe pałki dla dzieci - Pułtusk, 31.05.2014.

1 miejsce - Nikola Siecińska - kadet mł do 37 kg pointfighting;

3 miejsce - Nikodem Komkowski - dzieci 4-6 lat do 12 cm wzrostu na pałki.

Otwarty Puchar Polski w sztukach walki Federacji WFMC - Barczewo, 10-11.05.2014.

1 miejsce - Patrycja Hinc - junior 50 kg semi contact;

1 miejsce - Rafał Karcz - senior - 70 kg semi contact;

1 miejsce - Rafał Karcz - senior - 75 kg semi contact;

1 miejsce - Monika Korthals - senior - 65 kg light contact;

3 miejsce - Patrycja Hinc - kat. OPEN semi contact.

POLISH OPEN - Międzynarodowy Puchar Polski w kickboxingu - Krynica Zdrój, 2-4.05.2014.

1 miejsce - Nikola Siecińska - kadet mł do 32 kg pointfighting;

1 miejsce - Kornelia Szymańska - kadet st OPEN (60,65, +65 kg) pointfighting;

3 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet mł +47 kg pointfighting.

Mistrzostwa Polski w kickboxingu kadetów młodszych i starszych pointfighting, light contact - Lubawa, 28-30.03.2014.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk - kadet mł do 42 kg pointfighting;

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk - kadet mł do 42 kg light contact;

2 miejsce - Paulina Stenka - kadet st do 65 kg pointfighting;

2 miejsce - Paulina Stenka - kadet st do 65 kg light contact;

2 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet mł + 47 kg pointfighting.

II Otwarte Mistrzostwa Polski w sztukach walki Federacji WFMC semi, light, full contact, formy przy muzyce, kata stylowe - Mińsk Mazowiecki, 18.01.2014.

1 miejsce - Siecińska Nikola - młodzik semi contact do 30 kg;

1 miejsce - Sicińska Nikola - młodzik semi contact do 35 kg;

1 miejsce - Kalbarczyk Zuzanna - młodzik semi contact do 40 kg;

1 miejsce - Kalbarczyk Zuzanna - młodzik semi contact + 40 kg;

1 miejsce - Kalbarczyk Zuzanna - młodzik light contact - 40 kg;

1 miejsce - Kalbarczyk Zuzanna - młodzik light contact + 40 kg;

1 miejsce - Laskowski Oliwer - młodzik semi contact + 44 kg;

1 miejsce - Stark Filip - junior semi contact - 55 kg;

1 miejsce - Stark Filip - junior semi contact - 60 kg;

1 miejsce - Szymańska Kornelia - junior semi contact - 55 kg;

1 miejsce - Szymańska Kornelia - junior semi contact - 60 kg;

1 miejsce- Hinc Patrycja - junior semi contact - 50 kg;

1 miejsce - Pryka Marek - senior light contact + 85 kg;

2 miejsce - Dawidowski Patryk - dzieci semi contact - 25 kg;

2 miejsce - Brodzik Mateusz - młodzik semi contact - 40 kg;

2 miejsce - Brodzik Mateusz - młodzik semi contact - 45 kg;

2 miejsce - Hinc Patrycja - junior semi contact - 55 kg;

2 miejsce - Kohnke Aleksander - junior semi contact - 55 kg;

2 miejsce - Kohnke Aleksander - junior semi contact - 60 kg;

2 miejsce - Herzberg Mikołaj - junior semi contact - 70 kg;

2 miejsce - Stenka Paulina - junior semi contact - 60 kg;

2 miejsce - Stenka Paulina - junior semi contact - +60 kg;

2 miejsce - Korthals Monika - senior light contact - 65 kg;

2 miejsce - Mackiewicz Paweł - senior light contact + 85 kg;

3 miejsce - Fragel Maciej - dzieci semi contact + 35 kg;

3 miejsce - Kwidzińska Julia - młodzik semi contact + 40 kg;

3 miejsce - Macholl Kacper - młodzik semi contact - 45 kg;

3 miejsce - Macholl Kacper - młodzik semi contact + 45 kg;

3 miejse - Bartkiewicz Paweł - junior semi contact - 60 kg;

3 miejsce - Stenka Paulina - junior light contact - 60 kg;

3 miejsce - Stenka Paulina - junior light contact + 60 kg;

3 miejsce - Rotta Paweł - junior light contact - 65 kg;

3 miejsce - Herzberg Mikołaj - junior light contact - 70 kg;

3 miejsce - Hirsz Tomasz - senior light contact - 75 kg;

3 miejsce - Hirsz Tomasz - senior semi contact - 75 kg;

3 miejsce - Korthals Monika - senior semi contact - 65 kg.

2013 rok:

I Otwarte Mistrzostwa Polski w sztukach walki Federacji WFMC semi, light contact, formy przy muzyce, kata stylowe - Mińsk Mazowiecki, 19.01.2013.

1 miejsce - Fragel Maciej - dzieci semi contact do 130 cm wzrostu;

1 miejsce - Szymerowska Kinga - senior light contact powyżej 82 kg;

1 miejsce - Siecińska Nikola - młodzik semi contact do 150 cm wzrostu;

1 miejsce - Stenka Paulina - mlodziik semi contact powyżej 150 cm;

1 miejsce - Szymańska Kornelia - kadet semi contact do 170 cm;

1 miejsce - Raczyński Filip - dzieci do 140 cm wzrostu;

1 miejsce - instruktor Duszyński Andrzej - senior do 84 kg light contact;

1 miejsce - Stark Filip - młodzik semi contact do 150 cm wzrostu;

1 miejsce - Stark Filip - młodzik semi contact powyżej 150 cm wzrostu.

2 miejsce - Hinc Patrycja - juniorka light contact do 55 kg;

2 miejsce - Hinc Patrycja - seniorka light contact do 55 kg;

2 miejsce - Kaczmarkiewicz Konrad - kadet semi contact powyżej 165 cm;

2 miejsce - Kalbarczyk Zuzanna - młodzik semi contact do 150 cm;

2 miejsce - Kalbarczyk Zuzanna - młodzik semi contact powyżej 150 cm;

2 miejsce - Gruda Marek - junior light contact do 64 kg;

2 miejsce - Szymańska Kornelia - kadet semi contact powyżej 170 cm wzrostu;

2 miejsce - Raczyński Filip - dzieci semi contact powyżej 140 cm wzrostu;

2 miejsce - Monika Korthals - seniorka light contact powyżej 60 kg.

3 miejsce - Kalbarczyk Weronika - młodzik semi contact powyżej 150 cm wzrostu;

3 miejsce - Macholl Kacper - młodzik semi contact do 140 cm wzrostu;

3 miejsce - Rotta Paweł - kadet light contact do 60 kg;

3 miejsce - Wrosz Mateusz - junior light contact do 70 kg;

Puchar Polski w kickboxingu kadetów młodszych PZKB - Pułtusk, 20.04.2013.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk - pointfighting do 37 kg;

1 miejsce - Paulina Stenka - pointfighting + 47 kg;

3 miejsce - Filip Stark - pointfighting + 47 kg;

3 miejsce - Oliwer Laskowski - pointfighting + 47 kg.

II Otwarte Mistrzostwa Barczewa w sztukach walki WFMC - Barczewo, 11.05.2013.

2 miejsce - Nikola Siecińska - kalaki fight kadet młodszy - 155 cm wzrostu;

2 miejsce - Nikola Siecińska - point stop kadet młodszy - 155 cm wzrostu;

2 miejsce - Maciej Fragel - point stop kadet młodszy - 140 cm;

2 miejsce - Paweł Bartkiewicz - point stop kadet starszy - 160 cm;

2 miejsce - Paweł Bartkiewicz - point stop kadet starszy - 170 cm;

2 miejsce - Patrycja Hinc - point stop junior - 160 cm;

2 miejsce - Patrycja Hinc - light contact junior - 50 kg;

2 miejsce - Weronika Kreft - point stop senior - 170 cm;

2 miejsce - Monika Korthals - light contact senior - 64 kg;

2 miejsce - Szymon Sroka - light contact junior + 78 kg;

3 miejsce - Monika Korthals - point stop senior + 170 cm;

3 miejsce - Tomasz Hirsz - point stop senior - 185 cm.

Puchar Świata w kickboxingu WAKO - Szeged, Węgry, 16-19.05.2013.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk - kadet młodszy pointfighting do 37 kg;

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk - kadet młodszy light contact do 37 kg;

1 miejsce - Kornelia Szymańska - kadet starszy pointfighting do 50 kg;

2 miejsce - Paulina Stenka - kadet starszy pointfighting do 60 kg;

3 miejsce - Paulina Stenka - kadet starszy light contact do 55 kg;

3 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet starszy pointfighting + 47 kg;

3 miejsce - Filip Stark - kadet starszy pointfighting do 47 kg.

Mistrzostwa Polski UFR - "Susz Cup" - Susz, 08.06.2013.

1 miejsce - Patrycja Hinc - junior UFR rules do 50 kg;

2 miejsce - Patrycja Hinc - junior pointfighting 160 cm wzrostu;

2 miejsce - Patrycja Hinc - junior pointfighting 170 cm wzrostu;

3 miejsce - Paweł Bartkiewicz - kadet młodszy pointfighting 155 cm wzrostu.

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu - Rzeszów, 29-30.06.2013.

1 miejsce - Rafał Karcz - pointfighting do 63 kg;

3 miejsce - Rafał Karcz - kick-light do 63 kg.

Otwarte Mistrzostwa Świata WFMC - Hagen, 4-6.10.2013.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk - dzieci do 12 lat light contact - 40 kg;

1 miejsce - Oliwer Laskowski - dzieci do 12 lat semi contact - + 50 kg;

1 miejsce - Patrycja Hinc - junior semi contact - 50 kg;

1 miejsce - Rafał Karcz - senior semi contact - 60 kg;

2 miejsce - Paulina Stenka - junior semi contact - 60 kg;

2 miejsce - Patrycja Hinc - junior semi contact - 55 kg;

2 miejsce - Filip Stark - junior semi contact - 55 kg;

3 miejsce - Nikola Siecińska - dzieci do 12 lat semi contact - 30 kg;

3 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk - dzieci do 12 lat semi contact - 40 kg;

3 miejsce - Paulina Stenka - junior light contact - 60 kg;

3 miejsce - Kornelia Szymańska - junior semi contact - 55 kg;

3 miejsce - Kornelia Szymańska - junior semi contact - 60 kg;

3 miejsce - Tomasz Hirsz - senior light contact - 75 kg

Otwarty Puchar Europy Kong Sao - Mikołów, 26-27.10.2013.

1 miejsce - Rafał Karcz - senior semi contact - 60 kg;

2 miejsce - Patrycja Hinc - senior semi contact - 55 kg;

3 miejsce - Mikołaj Herzberg - junior semi contact + 60 kg

2012 rok:

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UFR - Ciepłowody, 25-26.02.2012.

1 miejsce - Nikola Siecińska;

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk;

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk;

1 miejsce - Paulina Stenka;

1 miejsce - Kornelia Szymańska;

1 miejsce - Ceary Maciejewski;

2 miejsce - Remigiusz Zalewski;

2 miejsce - Cezary Maciejewski;

2 miejsce - Łukasz Blok;

3 miejsce - Weronika Kalbarczyk;

3 miejsce - Weronika Kalbarczyk;

3 miejsce - Marcin Wołoszyn;

3 miejsce - Paulina Stenka;

3 miejsce Grzegorz Hewelt;

3 miejsce Konrad Kaczmarkiewicz;

3 miejsce Konrad Kaczmarkiewicz;

3 miejsce Konrad Kaczmarkiewicz;

3 miejsce Michał Stachowski;

3 miejsce Łukasz Blok.

Jest to zestawienie wyników pointfighting, light contact, ufr rules. Jesteśmy w trakcie poszukiwania i zbierania dokładnych wyników rywalizacji Naszych zawodników.

WARMIA CUP UFR - Otwarte Mistrzostwa Warmii pointfighting, touchcontact - Działdowo, 14.04.2012.

1 miejsce kat. dzieci - 135 cm touchcontact - Nikola Siecińska;

1 miejsce kadet młodszy powyżej 155 cm touchcontact - Paulina Stenka;

2 miejsce kat. dzieci - 135 cm pointfighting - Nikola Siecińska;

2 miejsce kadet młodszy - 145 cm pointfighting - Filip Stark;

2 miejsce kadet młodszy powyżej 155 cm pointfighting - Paulina Stenka;

3 miejsce kadet młodszy - 145 cm touchcontact - Filip Stark;

3 miejsce dzieci - 135 cm pointfighting - Remigiusz Zalewski.

Puchar Świata w kickboxingu WKA pointfighting, light, full contact - Świebodzice, 26.05.2012.

1 miejsce light contact dziewcząt do 13 lat - 35 kg - Zuzanna Kalbarczyk;

1 miejsce pointfighting dziewcząt do 13 lat - 35 kg - Weronika Kalbarczyk;

1 miejsce pointfighting dziecząt do 17 lat - 50 kg - Kornelia Szymańska;

1 miejsce pointfighting chłopców do 13 lat - 35 kg - Filip Stark;

1 miejsce pointfighting chłopców do 13 lat - 40 kg - Filip Stark;

2 miejsce pointfighting dziewcząt do 13 lat - 35 kg - Zuzanna Kalbarczyk;

2 miejsce pointfighting juniorów powyżej 70 kg - Konrad Kaczmarkiewicz;

2 miejsce light contact dziewcząt do 17 lat - 50 kg - Kornelia Szymańska;

2 miejsce pointfighting chłopców do 13 lat - 50 kg - Oliwer Laskowski;

2 miejsce light contact juniorów powyżej 70 kg - Cezary Maciejewski;

3 miejsce light contact chłopców do 13 lat - 35 kg - Filip Stark;

3 miejsce pointfighting juniorów powyżej 70 kg - Cezary Maciejewski.

Otwarte Mistrzostwa Świata w sztukach walki Kong Sao semi contact - Mikołów, 27-28.10.2012.

1 miejsce semi contact - 60 kg - Rafał Karcz.

Otwarte Mistrzostwa Europy WFMC semi, light contact, full contact, K1 rules - Hagen, Niemcy, 24.11.2012.

1 miejsce semi contact do 12 lat - 34 kg - Zuzanna Kalbarczyk;

1 miejsce semi contact do 17 lat - 48 kg - Kornelia Szymańska;

1 miejsce semi contact do 17 lat - 56 kg Kornelia Szymańska;

1 miejsce light contact do 17 lat powyżej 80 kg - Konrad Kaczmarkiewicz;

1 miejsce light contact do 17 lat - 80 kg - Cezary Maciejewski;

1 miejsce semi contact senior - 64 kg - Rafał Karcz;

2 miejsce semi contact do 12 lat - 52 kg - Oliwer Laskowski;

2 miejsce semi contact do 17 lat powyżej 80 kg - Konrad Kaczmarkiewicz;

3 miejsce semi contact do 12 lat - 40 kg - Filip Stark;

3 miejsce light contact do 12 lat - 40 kg - Filip Stark;

3 miejsce light contact do 12 lat - 34 kg - Zuzanna Kalbarczyk;

3 miejsce semi contact do 12 lat powyżej 46 kg - Paulina Stenka;

3 miejsce semi contact do 12 lat powyżej 52 kg - Oliwer Laskowski;

3 miejsce light contact senior - 81 kg - Michał Stachowski;

1 miejsce turniej Drużynowy Mistrzostw Europy do 12 lat - Zuzanna Kalbarczyk, Oliwer Laskowski, Filip Stark;

2 miejsce turniej Drużynowy MIstrzostw Europy do 17 lat - Kornelia Szymańska, Konrad Kaczmarkiewicz, Cezary Maciejewski.

VI MAZOVIA CUP INTERNTIONAL UFR - Tarczyn, 08.12.2012

1 miejsce UFR rules junior - Cezary Maciejewski;

3 miejsce pointfighting junior - Cezary Maciejewski.

2011 rok:

I Mistrzostwa Polski pointfighting dzieci Federacji UFR - Tarczyn, 19.03.2011.

1 miejsce kadet starszy -145 cm - Filip Stark;

1 miejsce kadet starszy - 145 cm - Kornelia Szymańska;

1 miejsce kadet starszy - 155 cm - Konrad Kaczmarkiewicz;

2 miejsce kadet starszy - 145 cm - Zuzanna Kalbarczyk;

3 miejsce kadet starszy - 155 cm - Wronika Kalbarczyk;

3 mijsce kadet starszy - 155 cm - Seweryn Kobiela;

3 mejsce kadet młodszy - 140 cm - Dariusz Szweda;

1 miejsce w klasyfikacji generanej Mistrzostw Polski pointfighting;

2 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski touchcontact.

Puchar Świata WAKO w kickboxingu semi, light, full contact - Innsbruck, kwiecień 2011.

2 miejsce senior light contact - 57 kg - Rafał Karcz;

3 miejsce senior semi contact - 57 kg - Rafał Karcz.

Puchar Polski Universal Fighting Rules (UFR) pointfighting, light contact - Szczecin, 15.10.2011.

1 miejsce kadet pointfighting - 155 cm wzrostu Filip Stark;

1 miejsce kadet starszy powyżej 69 kg light contact Cezary Maciejewski;

2 miejsce kadet pointfighting -145 cm wzrostu Filip Stark.

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Taekwondo Olimpijskim - Luzino, 19.11.2011.

1 miejsce - 76 kg młodzik Konrad Kaczmarkiewicz;

2 miejsce młodzik Zuzanna Kalbarczyk;

2 miejsce młodzik Filip Stark.

Puchar Polski UFR oraz Polskiej Federacji All Style Karate - Susz, 04.12.2011.

1 miejsce kadet UFR rules - Kornelia Szymańska;

1 miejsce kadet pointfighting - Konrad Kaczmarkiewicz;

2 miejsce kadet pointfighting - Konrad Kaczmarkiewicz;

2 miejsce kadet UFR rules - Konrad Kaczmarkiewicz;

2 miejsce senior pointfighting - Tomasz Hirsz;

2 miejsce senior pointfighting - Tomasz Hirsz.

V MAZOVIA CUP INTERNATONAL UFR - Tarczyn, 09.12.2011.

1 miejsce pointfighting kat. dzieci - 145 cm wzrostu - Zuzanna Kalbarczyk;

1 miejsce pointfighting kadet młodszy - 155 cm - Weronika Kalbarczyk;

1 miejsce pointfighting kadet - 160 cm - Konrad Kaczmarkiewicz;

2 miejsce pointfighting kadet młodszy - 145 cm - Filip Stark;

2 miejsce pointfighting kadet powyżej 170 cm - Cezary Maciejewski;

2 miejsce UFR rules kadet powyżej 66 kg - Cezary Maciejewski;

2 miejsce kick-light contact junior - 78 kg - Michał Stachowski;

3 miejsce pointfighting kadet - 170 cm - Konrad Kaczmarkiewicz;

3 miejsce UFR rule junior - 78 kg - Michał Stachowski.

2010 rok:

Zawodowa walka w kickboxingu kat. 54 kg - Ełk, 27.02.2010.

Rafał Karcz vs Damian Kowalczyk (Lublin) 3:0

Puchar Świata WAKO w kickboxingu semi, light, full contact - Innsbruck, Austria, 16-17.04.2010.

3 miejsce senior full contact - 54 kg Rafał Karcz

"POLISH OPEN" kickboxing semi, light contact - Węgrów, 23-25.04.2010.

1 miejsce semi contact senior - 57 kg Rafał Karcz;

1 miejsce light contact senior - 57 kg Rafał Karcz;

3 miejsce semi contact kadet starszy - 63 kg Cezary Maciejewski.

Zawodowa walka w kickboxingu PZKB o tytuł Zawodowego Mistrza Polski full contact kat. wag. 54 kg - Pułtusk, 30.05.2010.

Rafał Karcz vs Damian Kowalczyk 2:1 - Rafał Karcz zawodowym Mistrzem Polski.

Otwarte Mistrzostwa Polski w All Style Karate semi contact - Wąsewo, 0606.2010.

1 miejsce kat. dzieci do -30 kg - Zuzanna Kalbarczyk;

1 miejsce kat. dzieci do - 30 kg - Filip Stark;

1 miejsce młodzik - 35 kg - Kornelia Szymańska;

1 miejsce młodzik powyżej 50 kg - Konrad Kaczmarkiewicz;

1 miejsce junior młodszy - 60 kg - Cezary Maciejewski;

2 miejsce kat. dzieci -35 kg - Weronika Kalbarczyk;

2 miejsce kat. dzeci - 40 kg - Seweryn Kobiela;

2 miejsce kat. dzieci -35 kg - Aleksander Kohnke;

3 miejsce kat. dzieci - 35 kg - Radosław Sałata;

3 miejsce senior -80 kg - Rafał Freitag;

3 miejsce senior -90 kg - Jędrzej Dolata.

Akademickie Mistrzostwa Polski w kickboxingu semi, light contact - Wrocław, 06.06.2010.

1 miejsce -84 kg semi contact - Maciej Depta.

Mistrzostwa Polski seniorów w kickboxingu semi, full contact - Siedlce, 8-10.10.2010.

2 miejsce - 57 kg semi contact - Rafał Karcz;

3 miejsce - 63 kg semi contact - Paweł Beisz;

3 miejsce - 54 kg full contact - Rafał Karcz.

Zawodowa walka full contact UFR - Tarczyn, 12.12.2010.

Rafał Karcz vs Krystian Szewczyk 3:0

IV MAZOVIA CUP INTERNATONAL UFR - Tarczyn, 10-11.12.2010.

1 miejsce senior -94 kg semi contact Mateusz Zieliński;

3 miejsce senior -89 kg semi contact Mateusz Zieliński;

3 miejsce senior kick-light contact - 63 kg Paweł Bekisz;

3 miejsce senior semi contact - 63 kg Paweł Bekisz;

3 miejsce senior semi contact - 69 kg Paweł Bekisz.

2009 rok:

"POLISH OPEN" kickboxing semi, light contact - Węgrów, 17-19.04.2009.

3 miejsce semi contact senior - 94 kg Mateusz Zieliński.

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego juniorów w kickboxingu semi, light contact - Gdańsk, 25.04.2009.

1 miejsce semi contact - 60 kg Agnieszka Pikron;

2 miejsce light contact - 60 kg Agnieszka Pikron.

XXV Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w All Style Karate semi contact - Susz, maj 2009.

1 miejsce kata stylowe - Przemysław Dzienisz;

1 miejsce kat. dzieci - 30 kg Weronika Kalbarczyk;

1 miejsce kat. do 13 lat powyżej 50 kg Cezary Maciejewski;

1 miejsce kat. do 13 lat powyżej 40 kg Dajana Piotrowska;

1 miejsce senior - 80 kg Yevgen Pechenyy;

1 miejsce senior - 90 kg Maciej Depta;

2 miejsce junior młodszy - 63 kg Adrian Kamiński

2 miejsce junior młodszy - 70 kg Mateusz Kamiński;

2 miejsce kat. dzieci do 30 kg Radosław Sałata;

2 miejsce junior starszy - 67 kg Patryk Kamiński;

2 miejsce senior - 90 kg Mateusz Zieliński;

2 miejsce junior starszy powyżej 70 kg Konrad Bartyzel;

2 miejsce junior starszy - 80 kg Dawid Krużołek;

2 miejsce senior ponad 90 kg Kinga Szymerowska;

3 miejsce kat. do 13 lat - 40 kg Rafał Dawidowski;

3 miejsce kat. dzieci powyżej 50 kg Konrad Kaczmarkiewicz;

3 miejsce junior młodszy - 56 kg Oskar Grabowski;

3 miejsce kat. dzieci - 30 kg Kornelia Szymańska.

1 miejsce w klasyfikacji generalnej Drużyn dla KTS-K "Fight Zone"

Mistrzostwa Polski w karate uniwersalnym Polskiej Fedseracji A.S. Karate semi, light contact - Susz, czerwiec 2009.

1 miejsce dzieci semi contact - 35 kg Kornelia Szymańska;

1 miejsce młodzik semi contact - 71 kg Konrad Kaczmarkiewicz;

1 miejsce senior semi contact - 86 kg Mateusz Zieliński;

2 miejsce dzieci semi contact - 35 kg Weronika Kalbarczyk;

2 miejsce młodzik semi contact - 71 kg Konrad Konkel;

2 miejsce senior light contact - 86 kg Mateusz Zieliński;

3 miejsce dzieci semi contact - 35 kg Zuzanna Kalbarczyk;

3 miejsce dzieci semi contact - 40 kg Seweryn Kobiela;

6 miejsce w klasyfikacji Drużyn dla KTS-K "Fight Zone".

Międzynarodowy Turniej Kickboxingu "Czech Open" semi, light contact - Praga, 11-12.09.2009.

1 miejsce semi contact senior - 57 kg Rafał Karcz;

2 miejsce light contact senior - 57 kg Rafał Karcz;

3 miejsce semi contact powyżej 94 kg Mateusz Zieliński;

3 miejsce semi contact - 89 kg Maciej Depta.

Mistrzostwa Polski w kickboxingu seniorów full contact - Pasłęk, 9-11.10.2009.

2 miejsce - 54 kg Rafał Karcz.

Mistrzostwa Polski w kickboxingu semi contact - Tarczyn, 6-7.11.2009.

3 miejsce - 57 kg Rafał Karcz;

3 miejsce - 89 kg Mateusz Zieliński.

8 miejsce w klasyfikacji generalnej Drużyn dla KTS-K "Fight Zone".

III MAZOVIA CUP INTERNETIONAL - Międzynarodowy Turniej Kickboxingu semi, light, kick-light contact - Tarczyn, 11-13.12.2009.

1 miejsce semi contact senior - 57 kg Rafał Karcz;

1 miejsce semi contact senior - 63 kg Rafał Karcz;

1 miejsce semi contact senior GRANDCHAMPION Rafał Karcz

2 miejsce light contact senior - 57 kg Rafał Karcz

2 miejsce semi contact GRANDCHAMPION Mateusz Zieliński;

3 miejsce semi contact senior - 94 kg Mateusz Zieliński;

3 miejsce kick-light senior - 57 kg Rafał Karcz;

3 miejsce semi contact senior - 74 kg Tomasz Hirsz;

3 miejsce semi contact senior GRANDCHAMPION Tomasz Hirsz.

2008 rok:

Międzynarodowy Turniej Kickboxingu "Golden Glove" semi, light contact - Mareno di Piave, Włochy, 26-27.01.2008.

2 miejsce senior semi contact - 57 kg - Rafał Karcz;

2 miejsce senior light contact - 57 kg - Rafał Karcz;

Mistrzostwa Polski Północnej juniorów oraz turniej OPEN seniorów w kickboxingu semi contact - Gdańsk, 08.03.2008.

1 miejsce - 60 kg Agnieszka Pikron;

1 miejsce - 79 kg Maciej Depta;

1 miejsce Grandchampion - Rafał Karcz.

Mistrzostwa Polski Północnej seniorów w kickboxingu light contact - el. do Mistrzostw Polski - Bratian, 30.03.2008.

2 miejsce - 57 kg Rafał Karcz

2 miejsce - 74 kg Yevgen Pechenyy

"POLISH OPEN" kickboxing semi, light contact - Węgrów, kwiecień 2008.

2 miejsce senior semi contact - 57 kg Rafał Karcz;

3 miejsce senior semi contact - 94 kg Mateusz Zieliński.

II Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza oraz XX Otwarte Mistrzostwa Polski w All Style Karate semi contact - Ostrołęka, kwiecień 2008.

1 miejsce junior starszy - 75 kg Jacek Pawłowicz;

1 miejsce junior starszy powyżej 75 kg Maciej Depta;

1 miejsce senior - 80 kg Yevgen Pechenyy;

2 miejsce junior starszy - 60 kg Agnieszka Pikron;

2 miejsce senior powyżej 70 kg Kinga Szymerowska;

2 miejsce senior - 80 kg Krzysztof Sołoducha;

2 miejsce senior powyżej 90 kg Mariusz Wesserling;

3 miejsce junior starszy - 70 kg Karolina Sychowska;

3 miejsce kat. dzieci - 30 kg Radosław Sałata;

3 miejsce junior młodszy powyżej 40 kg Dominik Orłowski;

3 miejsce junior starszy - 75 kg Bartosz Kadar;

3 miejsce senior - 90 kg Paweł Maciejewski;

2 miejsce w klasyfikacji generalnej Drużyn dla Klubu Sportowego "Fight Zone".

II Akdademickie Mistrzostwa Polski w kickboxingu semi, light contact - Warszawa, 17.05.2008.

1 miejsce light contact - 63 kg Rafał Karcz;

3 miejsce semi contact - 63 kg Rafał Karcz.

Mistrzostwa Polski w kickboxingu juniorów semi, light contact - Sułkowice, 23-25.05.2008.

1 miejsce semi contact - 79 kg Maciej Depta.

Otwarte Mistrzostwa Polski w All Style Karate semi contact - Hel, 11-12.10.2008.

1 miejsce senior - 70 kg Rafał Karcz;

1 miejsce junior - 60 kg Agnieszka Pikron;

1 miejsce senior powyżej 70 kg Kinga Szymerowska;

1 miejsce senior - 90 kg Yevgen Pechenyy;

2 miejsce senior - 80 kg Rafał Karcz;

2 miejsce junior młodszy - 63 kg Adrian Kamiński;

2 miejsce kat. dzieci - 35 kg Radosław Sałata;

3 miejsce kat. dzieci powyżej 40 kg Cezary Maciejewski;

3 miejsce w klasyfikacji Generalnej Drużyn dla Klubu Sportowego "Fight Zone".

Mistrzostwa Gdańska w kickbxingu light contact - Memoriał im. Sławomira Kaczorka - Gdańsk, 27.09.2008.

1 miejsce - 79 kg  Yevgen Pechenyy

Mistrzostwa Polski seniorów oraz Puchar Polski juniorów w kickboxingu semi, light contact - Szczecin, 6-7.11.2008.

2 miejsce semi contact junior - 60 kg Agnieszka Pikron;

3 miejsce semi contact senior powyżej 94 kg Mariusz Wesserling;

3 miejsce semi contact senior - 57 kg Rafał Karcz.

II MAZOVIA CUP INTERNATIONAL - Międzynarodowy Turniej Kickboxingu semi, light contact - 12-14.12.2008.

2 miejsce semi contact senior - 57 kg Rafał Karcz;

2 miejsce light contact senior - 57 kg Rafał Karcz;

2 miejsce light contact senior - 74 kg Yevgen Pechenyy;

3 miejsce semi contact senior - 74 kg Yevgen Pechenyy;

3 miejsce semi contact senior powyżej 94 kg Mariusz Wesserling;

3 miejsce light contact senior powyżej 94 kig Mariusz Wesserling;

3 miejsce w rywalizacji Drużyn: Fight Zone Team 2 - Wesserling, Wójcik (Piaseczno), Kwidziński (Gdynia), zawodnik z Elbląga.

2007 rok:

III Memoriał Sławomira Kaczorka - Mistrzostwa Gdańska w kickboxingu - Gdańsk, wrzesień 2007.

2 miejsce light contact - 63 kg Rafał Karcz;

3 miejsce semi contact OPEN Grandchampion Rafał Karcz

Mistrzostwa Polski w kickboxingu seniorów - Łochów, październik 2007.

2 miejsce semi contact - 57 kg - Rafał Karcz.

Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w All Style Karate semi contact - Ciepłowody, październik 2007.

1 miejsce junior starszy powyżej 75 kg - Maciej Depta;

1 miejsce senior - 70 kg Rafał Karcz;

2 miejsce senior - 80 kg Yevgen Pechenyy;

3 miejsce junior młodszy - 56 kg - Agnieszka Pikron;

3 miejsce junior starszy powyżej 75 kg - Mateusz Zieliński;

6 miejsce dla Klubu Sportowego "Fight Zone" w klasyfikacji generalnej Drużyn.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kickboxingu semi, light contact - Hel, listopad 2007.

1 miejsce light contact - 74 kg - Yevgen Pechenyy.

Ogólnopolski Turniej Kickboxingu "Grandchampion Pointfighting Cup" semi, light contact - Tarczyn, grudzień 2007.

1 miejsce kadet semi contact - 55 kg - Agnieszka Pikron;

1 miejsce junior semi contact powyżej 94 kg - Mateusz Zieliński;

1 miejsce senior semi contact - 57 kg - Rafał Karcz

1 miejsce senior light contact - 57 kg - Rafał Karcz;

2 miejsce junior semi contact - 79 kg - Maciej Depta;

2 miejsce senior light contact powyżej 94 kg - Mateusz Zieliński;

3 miejsce senior light contact - 74 kg - Yevgen Pechenyy;

3 miejsce senior semi contact powyżej 94 kg - Mateusz Zieliński

3 miejsce w Turnieju drużynowym "green belts" - do zielonego pasa: Mateusz Zieliński, Maciej Depta, Agnieszka Pikron;

3 miejsce w Turnieju drużynowym seniorów: Rafał Karcz, Mateusz Zieliński, Maciej Depta, Adrianna Fronczak (KS Piaseczno).

Nasze sukcesy w liczbach

Zdobyte medale indywidualne w latach (ogółem/złote/srebrne/brązowe):

  • 2016 -120 medali / 69 / 27 / 24
  • 2015 - 99 medali / 38 / 32 / 29
  • 2014 - 70 medali / 31 / 19 / 20
  • 2013 - 67 medali / 21 / 26 / 20
  • 2012 - 55 medali / 21 / 13 / 21
  • 2011 - 30 medali / 11 / 13 / 6
  • 2010 - 24 medale / 9 / 4 / 11
  • 2009 - 45 medali / 14 / 16 / 15
  • 2008 - 43 medale / 13 / 16 / 14
  • 2007 - 17 medali / 7 / 5 / 5

Zawodnicy, którzy zdobyli najwięcej medali w poszczególnych latach dla Klubu:

  • 2016 - Paulina Stenka (22)
  • 2015 - Zuzanna Kalbarczyk (9)
  • 2014 - Filip Stark (7)
  • 2013 - Patrycja Hinc (10)
  • 2012 - Cezary Maciejewski (7), Filip Stark (7)
  • 2011 - Konrad Kaczmarkiewicz (7)
  • 2010 - Rafał Karcz (5)
  • 2009 - Rafał Karcz (9)
  • 2008 - Rafał Karcz (12)
  • 2007 - Rafał Karcz (6)

 

Przekaż nam 1% podatku
2016-03::1457357850-1422543805-1proc.png
Pomagam.pl