Wyniki turnieju klubowego 2019

Poniedziałek, 11 Marzec 2019

PIANKI "Szansa dla Przedszkolaka" -115 cm: (7 uczestników)

  1. Jagoda Jankowska
  2. Mikołaj Buczyński
  3. Katia Szpunar, Apolonia Trzeciak

PIANKI "Szansa dla Przedszkolaka" - 125 cm: (14)

  1. Błażej Płuciennik
  2. Filip Mielewczyk
  3. Mikołaj Buczyński, Apolonia Trzeciak

PIANKI "Szansa dla Przedszkolaka" + 125 cm: (5)

  1. Błażej Płuciennik
  2. Franciszek Linkowski
  3. Filip Mielewczyk, Jan Holke

PIANKI -115 cm: (15)

  1. Daria Kwaśny - Fighter 
  2. Kewin Wysocki - Fighter 
  3. Rafał Arciszewski - Wejherowo, Mateusz Sorn - Wejherowo

PIANKI - 120 cm: (28)

  1. Kewin Wysocki - Fighter
  2. Tymoteusz Erazmus - Wejherowo
  3. Miłosz Perszon - Wejherowo, Jan Abramowicz - Fighter

PIANKI - 125 cm: (28)

  1. Maja Kubiaczyk - Wejherowo
  2. Sebastian Tempski - Luzino
  3. Wiktor Barwicki - Wejherowo, Michał Jagła - Luzino

PIANKI - 135 cm: (36)

  1. Agata Drewa - Luzino
  2. Kacper Kolator - Fighter
  3. Wiktor Barwicki - Wejherowo, Michał Malicki - Luzino

PIANKI - 145 cm: (49)

  1. Dorian Kupc - Wejherowo
  2. Szymon Dziecielski - Wejherowo
  3. Mateusz Joskowski - Luzino, Mikołaj Dzienisz - Fighter

PIANKI - 155 cm: (48)

  1. Dorian Kupc - Wejherowo
  2. Alex Dąbrowski - Wejherowo
  3. Alan Kamradt - Fighter, Oskar Wiechowski - Wejherowo

PIANKI - 165 cm: (35)

  1. Kacper Labudda - Wejherowo
  2. Artur Grzegrzółka - Luzino
  3. Dawid Zdrojewski - Wejherowo, Mikołaj Batkiewicz - Wejherowo

PIANKI - 175 cm: (22)

  1. Bartłomiej Drewa - Luzino
  2. Mikołaj Batkiewicz - Wejherowo
  3. Artur Grzegrzółka - Luzino, Aleksander Schulta - Wejherowo

PIANKI + 175 cm: (14)

  1. Żaneta Stenka - Luzino
  2. Jarosław Lenczewski - Wejherowo st.
  3. Bartłomiej Drewa - Luzino, Krzysztof Dampc - Wejherowo st.

PIANKI Rodzice - mężczyźni (8)

  1. Jarosław Lenczewski - Luzino
  2. Wojciech Labudda - Wejherowo
  3. Paweł Słomski - Wejherowo, Patryk Blokus - Luzino
  4. Grzegorz Erazmus - Wejherowo, Marek Ulatowski - Wejherowo

PIANKI Rodzice - kobiety (12)

  1. Marta Słomska - Wejherowo
  2. Kinga Blokus - Luzino
  3. Dorota Stemplewska - Wejherowo, Kinga Stefaniak - Wejherowo
  4. Kamila Schulta - Wejherowo, Katarzyna Kupc - Wejherowo

POINTFIGHTING chłopcy do 36 kg (11)

  1. Maksymilian Kalkowski - Wejherowo
  2. Adam Stefaniak - Wejherowo
  3. Maksymilian Stefaniak - Wejherowo, Kacper Kolator - Fighter

POINTFIGHTING chłopcy do 40 kg (2)

  1. Alex Dąbrowski - Wejherowo
  2. Dorian Kupc - Wejherowo

POINTFIGHTING chłopcy do 54 kg (5)

  1. Kacper Labudda - Wejherowo
  2. Artur Grzegrzółka - Luzino
  3. Mikołaj Baranowski - Wejherowo, Adrian Budziński - Wejherowo

POINTFIGHTING do 16 lat OPEN (9)

  1. Bartłomiej Drewa - Luzino
  2. Tomasz Machola - Wejherowo
  3. Dominik Zander - Wejherowo, Aleksander Schulta - Wejherowo

POINTFIGHTING dziewczęta do 30 kg (3)

  1. Magdalena Tempska - Luzino
  2. Agata Drewa - Luzino
  3. Maja Kubiaczyk - Wejherowo

POINTFIGHTING dziewczęta do 50 kg (4)

  1. Julia Kobierowska - Wejherowo
  2. Aleksandra Jagła - Luzino
  3. Anna Klas - Luzino, Julia Drewa - Luzino

POINTFIGHTING dziewczęta OPEN (2)

  1. Natalia Stemplewska - Wejherowo
  2. Żaneta Stenka - Luzino

POINTFIGHTING mężczyźni (5)

  1. Hubert Czech - Wejherowo st.
  2. Dawid Baranowski - Wejherowo st.
  3. Krzysztof Dampc, Michał Konieczny - Wejherowo st.

KICK-LIGHT do 72 kg gr. starsza (3)

  1. Krzysztof Dampc
  2. Michał Konieczny
  3. Hubert Czech

KICK-LIGHT - zestawienie walk

  1. Kacper Labudda vs Adrian Budziński
  2. Dawid Zdrojewski vs Bartłomiej Drewa
  3. Aleksander Schulta vs Mikołaj Baranowski
  4. Alex Dąbrowski vs Kacper Labudda
  5. Dominik Zander vs Nataniel Roczniewski
  6. Tomasz Machola vs Dominik Zander
  7. Jarosław Lenczewski vs Dawid Baranowski
Przekaż nam 1% podatku
/thumbs/autoxauto/2016-03::1457357850-1422543805-1proc.png