Zgłoszenia

Łącznie uczestników: 146

PIANKI: (+3 cm tolerancji)

  • do 115 cm wzrostu:
  1. Miłosz Sirocki Fighter Wejherowo
  2. Kornel Lesner Wejherowskie Stow. Sportowe
  3. Igor Boyke Wejherowskie Stow. Sportowe
  4. Rafał Arciszewski Wejherowskie Stow. Sportowe
  5. Zuzanna Tempska GOSRiT Luzino
  6. Magda Rompczyk
  7. Anastazja Reszko Fighter Wejherowo
  8. Daria Kwaśny Fighter Wejherowo
  9. Zofia Loewnau 
  10. Oliwier Gniech Fighter Wejherowo
  11. Aleksandra Lenczewska GOSRiT Luzino
  12. Leonard Kaczmarek Wejherowskie Stow. Sportowe
  13. Małgorzata Łomotowska Fighter Wejherowo
  14. Mateusz Sorn Wejherowskie Stow. Sportowe
  • do 120 cm wzrostu
  1. Miłosz Sirocki Fighter Wejherowo
  2. Kornel Lesner Wejherowskie Stow. Sportowe
  3. Igor Boyke Wejherowskie Stow. Sportowe
  4. Rafał Arciszewski Wejherowskie Stow. Sportowe
  5. Zuzanna Tempska GOSRiT Luzino
  6. Michał Jagła GOSRiT Luzino
  7. Leo Brill Wejherowskie Stow. Sportowe
  8. Michał Jagła GOSRiT Luzino
  9. Magda Rompczyk
  10. Maja Rompczyk
  11. Anastazja Reszko Fighter Wejherowo
  12. Daria Kwaśny Fighter Wejherowo
  13. Zosia Tatarynowicz Wejherowskie Stow. Sportowe
  14. Jan Abramowicz Fighter Wejherowo
  15. Maria Kafel GOSRiT Luzino
  16. Tymoteusz Erazmus Wejherowskie Stow. Sportowe
  17. Filip Grubba GOSRiT Luzino
  18. Aleksander Topp GOSRiT Luzino
  19. Miłosz Perszon Wejherowskie Stow. Sportowe
  20. Oliwier Gniech Fighter Wejherowo
  21. Aleksandra Lenczewska GOSRiT Luzino
  22. Leonard Kaczmarek Wejherowskie Stow. Sportowe
  23. Marcel Jarzębiński Wejherowskie Stow. Sportowe
  24. Michał Łomotowski Fighter Wejherowo
  25. Małgorzata Łomotowska Fighter Wejherowo
  26. Mateusz Sorn Wejherowskie Stow. Sportowe
  27. Aleksandra Went Fighter Wejherowo
  • do 125 cm wzrostu:
  1. Rozalia Dziecielska Wejherowskie Stow. Sportowe
  2. Sebastian Tempski GOSRiT Luzino
  3. Michał Jagła GOSRiT Luzino
  4. Leo Brill Wejherowskie Stow. Sportowe
  5. Wiktor Barwicki Wejherowskie Stow. Sportowe
  6. Laura Pałasz Wejherowskie Stow. Sportowe
  7. Michał Jagła GOSRiT Luzino
  8. Maja Rompczyk
  9. Maja Kubiaczyk Wejherowskie Stow. Sportowe
  10. Zosia Tatarynowicz Wejherowskie Stow. Sportowe
  11. Igor Sztygiel Fighter Wejherowo
  12. Maja Cyra GOSRiT Luzino
  13. Maria Kafel GOSRiT Luzino
  14. Tymoteusz Erazmus Wejherowskie Stow. Sportowe
  15. Filip Grubba GOSRiT Luzino
  16. Aleksander Topp GOSRiT Luzino
  17. Miłosz Perszon Wejherowskie Stow. Sportowe
  18. Adam Łaga Wejherowskie Stow. Sportowe
  19. Borys Blokus GOSRiT Luzino
  20. Nikodem Rębisz Wejherowskie Stow. Sportowe
  21. Marcel Jarzębiński Wejherowskie Stow. Sportowe
  22. Michał Łomotowski Fighter Wejherowo
  23. Stanisław Robak Wejherowskie Stow. Sportowe
  24. Aleksandra Went Fighter Wejherowo
  • do 135 cm wzrostu:
  1. Bartosz Karpiński Fighter Wejherowo
  2. Rozalia Dziecielska Wejherowskie Stow. Sportowe
  3. Konrad Lenczewski GOSRiT Luzino
  4. Magdalena Tempska GOSRiT Luzino
  5. Sebastian Tempski GOSRiT Luzino
  6. Agata Drewa GOSRiT Luzino
  7. Wiktor Barwicki Wejherowskie Stow. Sportowe
  8. Laura Pałasz Wejherowskie Stow. Sportowe
  9. Maja Kubiaczyk Wejherowskie Stow. Sportowe
  10. Kinga Powalska Fighter Wejherowo
  11. Igor Sztygiel Fighter Wejherowo
  12. Maja Cyra GOSRiT Luzino
  13. Martyna Kafel GOSRiT Luzino
  14. Oliwier Otto Wejherowskie Stow. Sportowe
  15. Borys Blokus GOSRiT Luzino
  16. Lena Kupc
  17. Adam Łaga Wejherowskie Stow. Sportowe
  18. Nicolas Piotrowski Fighter Wejherowo
  19. Nikodem Rębisz Wejherowskie Stow. Sportowe
  20. Piotr Stalmirski Fighter Wejherowo
  21. Jakub Jeżewski Wejherowskie Stow. Sportowe
  22. Olga Tuligłowska Wejherowskie Stow. Sportowe
  23. Filip Janocha Wejherowskie Stow. Sportowe
  24. Maksymilian Pranga GOSRiT Luzino
  25. Stanisław Robak Wejherowskie Stow. Sportowe
  26. Filip Kummer Fighter Wejherowo
  27. Antonina Gudewicz Wejherowskie Stow. Sportowe
  28. Piotr Grunholz Wejherowskie Stow. Sportowe
  29. Szymon Nadolski Fighter Wejherowo
  30. Maksymilian Stefaniak Wejherowskie Stow. Sportowe
  • do 145 cm wzrostu:
  1. Norbert Bertrand-Paluch GOSRiT Luzino
  2. Bartosz Karpiński Fighter Wejherowo
  3. Szymon Dziecielski Wejherowskie Stow. Sportowe
  4. Roksana Kobiella Fighter Wejherowo
  5. Błażej Kobiella Fighter Wejherowo
  6. Lidia Wierzchowska Wejherowskie Stow. Sportowe
  7. Konrad Lenczewski GOSRiT Luzino
  8. Magdalena Tempska GOSRiT Luzino
  9. Amelia Olszewska GOSRiT Luzino
  10. Mikołaj Dzienisz Fighter Wejherowo
  11. Leszek Pawłowski Fighter Wejherowo
  12. Agata Drewa GOSRiT Luzino
  13. Jan Krause Fighter Wejherowo
  14. Jan Kiliński Wejherowskie Stow. Sportowe
  15. Kinga Powalska Fighter Wejherowo
  16. Michał Cyra GOSRiT Luzino
  17. Ireneusz Miotk Wejherowskie Stow. Sportowe
  18. Paweł Damps GOSRiT Luzino
  19. Martyna Kafel GOSRiT Luzino
  20. Oliwier Otto Wejherowskie Stow. Sportowe
  21. Kryspin Erazmus 
  22. Paweł Grubba GOSRiT Luzino
  23. Piotr Loewnau GOSRiT Luzino
  24. Dorian Kupc Wejherowskie Stow. Sportowe
  25. Lena Kupc
  26. Jędrzej Ulatowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  27. Nicolas Piotrowski Fighter Wejherowo
  28. Mateusz Joskowski GOSRiT Luzino
  29. Maksymilian Kalkowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  30. Piotr Stalmirski Fighter Wejherowo
  31. Jakub Jeżewski Wejherowskie Stow. Sportowe
  32. Maksymilian Cwajna Wejherowskie Stow. Sportowe
  33. Olga Tuligłowska Wejherowskie Stow. Sportowe
  34. Filip Janocha Wejherowskie Stow. Sportowe
  35. Maksymilian Pranga GOSRiT Luzino
  36. Isabella Kummer Fighter Wejherowo
  37. Filip Kummer Fighter Wejherowo
  38. Antonina Gudewicz Wejherowskie Stow. Sportowe
  39. Wiktor Kasperczuk GOSRiT Luzino
  40. Piotr Grunholz Wejherowskie Stow. Sportowe
  41. Szymon Nadolski Fighter Wejherowo
  42. Maksymilian Stefaniak Wejherowskie Stow. Sportowe
  • do 155 cm wzrostu:
  1. Krzysztof Glaser Wejherowskie Stow. Sportowe
  2. Oskar Wiechowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  3. Norbert Bertrand-Paluch GOSRiT Luzino
  4. Szymon Dziecielski Wejherowskie Stow. Sportowe
  5. Roksana Kobiella Fighter Wejherowo
  6. Błażej Kobiella Fighter Wejherowo
  7. Lidia Wierzchowska Wejherowskie Stow. Sportowe
  8. Aleksandra Jagła GOSRiT Luzino
  9. Amelia Olszewska GOSRiT Luzino
  10. Zofia Romanowska Wejherowskie Stow. Sportowe
  11. Błażej Kalkowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  12. Mikołaj Dzienisz Fighter Wejherowo
  13. Leszek Pawłowski Fighter Wejherowo
  14. Julia Drewa GOSRiT Luzino
  15. Anna Klas GOSRiT Luzino
  16. Jan Krause Fighter Wejherowo
  17. Jan Kiliński Wejherowskie Stow. Sportowe
  18. Paweł Kiliński Wejherowskie Stow. Sportowe
  19. Julia Kowalewska GOSRiT Luzino
  20. Adrian Budziński Wejherowskie Stow. Sportowe
  21. Alan Kamradt Fighter Wejherowo
  22. Alex Dąbrowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  23. Marta Galińska
  24. Nikola Sztygiel Fighter Wejherowo
  25. Michał Cyra GOSRiT Luzino
  26. Ireneusz Miotk Wejherowskie Stow. Sportowe
  27. Zofia Romanowska Wejherowskie Stow. Sportowe
  28. Paweł Damps GOSRiT Luzino
  29. Hubert Konkol Wejherowskie Stow. Sportowe
  30. Kryspin Erazmus
  31. Paweł Grubba GOSRiT Luzino
  32. Martyna Wróblewska Wejherowskie Stow. Sportowe
  33. Piotr Loewnau GOSRiT Luzino
  34. Dorian Kupc Wejherowskie Stow. Sportowe
  35. Jędrzej Doering GOSRiT Luzino
  36. Jędrzej Ulatowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  37. Mateusz Joskowski GOSRiT Luzino
  38. Zuzanna Słomska Wejherowskie Stow. Sportowe
  39. Maksymilian Kalkowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  40. Tobiasz Roda Wejherowskie Stow. Sportowe
  41. Maksymilian Cwajna Wejherowskie Stow. Sportowe
  42. Isabella Kummer Fighter Wejherowo
  43. Wiktor Kasperczuk GOSRiT Luzino
  44. Adam Stefaniak Wejherowskie Stow. Sportowe
  • do 165 cm wzrostu:
  1. Krzysztof Glaser Wejherowskie Stow. Sportowe
  2. Oskar Wiechowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  3. Kacper Labudda Wejherowskie Stow. Sportowe
  4. Aleksandra Jagła GOSRiT Luzino
  5. Anna Wołoszyn Wejherowskie Stow. Sportowe
  6. Zofia Romanowska Wejherowskie Stow. Sportowe
  7. Błażej Kalkowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  8. Dawid Zdrojewski Wejherowskie Stow. Sportowe
  9. Julia Drewa GOSRiT Luzino
  10. Anna Klas GOSRiT Luzino
  11. Paweł Kiliński Wejherowskie Stow. Sportowe
  12. Aleksandra Jagła GOSRiT Luzino
  13. Julia Kowalewska GOSRiT Luzino
  14. Adrian Budziński Wejherowskie Stow. Sportowe
  15. Alan Kamradt Fighter Wejherowo
  16. Natalia Stemplewska Wejherowskie Stow. Sportowe
  17. Alex Dąbrowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  18. Jakub Gawryś Wejherowskie Stow. Sportowe
  19. Małgorzata Leśniewska Kickboxing for Ladies
  20. Laura Powalska Fighter Wejherowo
  21. Marta Galinska
  22. Nikola Sztygiel Fighter Wejherowo
  23. Dominik Zander Wejherowskie Stow. Sportowe
  24. Nataniel Roczniewski Wejherowskie Stow. Sportowe
  25. Zofia Romanowska Wejherowskie Stow. Sportowe
  26. Hubert Konkol Wejherowskie Stow. Sportowe
  27. Maja Starosta Wejherowskie Stow. Sportowe
  28. Martyna Wróblewska Wejherowskie Stow. Sportowe
  29. Jędrzej Doering GOSRiT Luzino
  30. Artur Grzegrzółka GOSRiT Luzino
  31. Zuzanna Słomska Wejherowskie Stow. Sportowe
  32. Tobiasz Roda Wejherowskie Stow. Sportowe
  33. Mikołaj Batkiewicz Wejherowskie Stow. Sportowe
  34. Adam Stefaniak Wejherowskie Stow. Sportowe
  • do 175 cm wzrostu:
  1. Kacper Labudda Wejherowskie Stow. Sportowe
  2. Anna Wołoszyn Wejherowskie Stow. Sportowe
  3. Wiktor Kosicki GOSRiT Luzino
  4. Dawid Zdrojewski Wejherowskie Stow. Sportowe
  5. Bartłomiej Drewa GOSRiT Luzino
  6. Aleksandra Jagła GOSRiT Luzino
  7. Natalia Stemplewska Wejherowskie Stow. Sportowe
  8. Michał Konieczny Wejherowskie Stow. Sportowe
  9. Jakub Gawryś Wejherowskie Stow. Sportowe
  10. Małgorzata Leśniewska Kickboxing for Ladies
  11. Laura Powalska Fighter Wejherowo
  12. Dominik Zander Wejherowskie Stow. Sportowe
  13. Nataniel Roczniewski Wejherowskie Stow. Sportowe
  14. Aleksander Schulta Wejherowskie Stow. Sportowe
  15. Maja Starosta Wejherowskie Stow. Sportowe
  16. Artur Grzegrzółka GOSRiT Luzino
  17. Msksymilian Bettin Wejherowskie Stow. Sportowe
  18. Mikołaj Batkiewicz Wejherowskie Stow. Sportowe
  • powyżej 175 cm wzrostu:
  1. Żaneta Stenka GOSRiT Luzino
  2. Jarosław Lenczewski Wejherowskie Stow. Sportowe
  3. Dawid Olszewski
  4. Wiktor Kosicki GOSRiT Luzino
  5. Bartłomiej Drewa GOSRiT Luzino
  6. Michał Konieczny Wejherowskie Stow. Sportowe
  7. Aleksander Schulta Wejherowskie Stow. Sportowe
  8. Tomasz Machola Wejherowskie Stow. Sportowe
  9. Maksymilian Bettin Wejherowskie Stow. Sportowe
  10. Hubert Czech Wejherowskie Stow. Sportowe
  11. Krzysztof Dampc Wejherowskie Stow. Sportowe
  12. Dawid Baranowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  • RODZICE/OPIEKUNOWIE mężczyźni:
  1. Wojciech Labudda Wejherowskie Stow. Sportowe
  2. Jarosław Lenczewski GOSRiT Luzino
  3. Zbigniew Kiliński Wejherowskie Stow. Sportowe
  4. Marek Ulatowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  5. Paweł Słomski Wejherowskie Stow. Sportowe
  6. Kazimierz Otto Wejherowskie Stow. Sportowe
  • RODZICE/OPIEKUNOWIE kobiety:
  1. Cecylia Lesner Wejherowskie Stow. Sportowe
  2. Magda Kilińska Wejherowskie Stow. Sportowe
  3. Kinga Stefaniak Wejherowskie Stow. Sportowe
  4. Dorota Stemplewska Wejherowskie Stow. Sportowe
  5. Kamila Schulta Wejherowskie Stow. Sportowe
  6. Katarzyna Kupc Wejherowskie Stow. Sportowe
  7. Małgorzata Leśniewska Wejherowskie Stow. Sportowe
  8. Daria Topp GOSRiT Luzino
  9. Kinga Blokus GOSRiT Luzino
  10. Marta Słomska Wejherowskie Stow. Sportowe
  11. Dorota Kaczmarek Wejherowskie Stow. Sportowe
  • Kategoria Przedszkola w ramach akcji "Szansa dla Przedszkolaka"

do 115 cm:

  1. Mikołaj Buczyński - Mapeciaki Kotłowskiego Wejherowo
  2. Jagoda Jankowska - Kraina Kubusia Puchatka Wejherowo
  3. Zuzanna Wróblewska - Bajkowa Dolina Luzino
  4. Ernest Lademan - Bajkowa Dolina Luzino
  5. Katia Szpunar Bajkowa Dolina II Gościcino

do 125 cm:

  1. Mikołaj Buczyński - Mapeciaki Kotłowskiego Wejherowo
  2. Jagoda Jankowska - Kraina Kubusia Puchatka Wejherowo
  3. Olaf Schulta - Kraina Kubusia Puchatka Wejherowo
  4. Zuzanna Wróblewska - Bajkowa Dolina Luzino
  5. Ernest Lademan - Bajkowa Dolina Luzino
  6. Katia Szpunar - Bajkowa Dolina II Gościcino
  7. Filip Milewczyk - Mapeciaki Dąbka Wejherowo
  8. Jan Abramowicz - Mapeciaki Dąbka Wejherowo
  9. Olaf Schulta - Kraina Kubusia Puchatka Wejherowo
  10. Franciszek Linkowski - Mapeciaki Kotłowskiego Wejherowo

powyżej 125 cm:

  1. Filip Milewczyk - Mapeciaki Dąbka Wejherowo
  2. Franciszek Linkowski - Mapeciaki Kotłowskiego Wejherowo

 

POINTFIGHTINTG (+1 kg tolerancji)

  • do 13 lat - 36 kg chłopcy:
  1. Sebastian Tempski GOSRiT Luzino
  2. Jędrzej Ulatowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  3. Konrad Lenczewski GOSRiT Luzino
  4. Maksymilian Kalkowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  5. Szymon Nadolski Fighter Wejherowo
  6. Adam Stefaniak Wejherowskie Stow. Sportowe
  7. Maksymilian Stefaniak Wejherowskie Stow. Sportowe
  • do 13 lat - 40 kg chłopcy:
  1. Dorian Kupc Wejherowskie Stow. Sportowe
  2. Alex Dąbrowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  3. Maksymilian Cwajna Wejherowskie Stow. Sportowe
  • do 13 lat - 54 kg chłopcy:
  1. Kacper Labudda Wejherowskie Stow. Sportowe
  2. Adrian Budziński Wejherowskie Stow. Sportowe
  3. Alan Kamradt Fighter Wejherowo
  4. Tobiasz Roda Wejherowskie Stow. Sportowe
  • do 16 lat OPEN chłopcy:
  1. Wiktor Kosicki GOSRiT Luzino
  2. Nataniel Roczniewski Wejherowskie Stow. Sportowe
  3. Jakub Gawryś Wejherowskie Stow. Sportowe
  4. Dominik Zander Wejherowskie Stow. Sportowe
  5. Dawid Zdrojewski Wejherowskie Stow. Sportowe
  6. Bartłomiej Drewa GOSRiT Luzino
  7. Aleksander Schulta Wejherowskie Stow. Sportowe
  8. Tomasz Machola Wejherowskie Stow. Sportowe
  9. Maksymilian Bettin Wejherowskie Stow. Sportowe
  10. Mikołaj Batkiewicz Wejherowskie Stow. Sportowe
  • do 13 lat - 30 kg dziewczęta:
  1. Magdalena Tempska GOSRiT Luzino
  2. Agata Drewa GOSRiT Luzino
  3. Maja Kubiaczyk Wejherowskie Stow. Sportowe
  • do 13 lat - 40 kg dziewczęta:
  1. Julia Drewa GOSRiT Luzino
  • do 13 lat - 50 kg dziewczęta:
  1. Anna Klas GOSRiT Luzino
  2. Aleksandra Jagła GOSRiT Luzino
  3. Laura Powalska Fighter Wejherowo
  • do 13 lat + 50 kg dziewczęta:
  • 13-15 lat - 40 kg chłopcy:
  • 13 - 15 lat - 40 kg dziewczęta:
  • 13-15 lat dziewczęta OPEN
  1. Natalia Stemplewska Wejherowskie Stow. Sportowe
  2. Żaneta Stenka GOSRiT Luzino
  • Młodzież/dorośli do 70 kg mężczyźni:
  1. Michał Konieczny Wejherowskie Stow. Sportowe
  2. Hubert Czech Wejherowskie Stow. Sportowe
  3. Krzysztof Dampc Wejherowskie Stow. Sportowe
  • Młodzież/dorośli + 70 kg mężczyźni:
  1. Jarosław Lenczewski Wejherowskie Stow. Sportowe
  2. Dawid Baranowski Wejherowskie Stow. Sportowe
  • Młodzież/dorośli Kobiety OPEN

 KICK-LIGHT (zestawienie walk)

  1. Kacper Labudda (47) vs Adrian Budziński (48)
  2. Dawid Zdrojewski (59) vs Bartłomiej Drewa (57)
  3. Aleksander Schulta (54) vs Bartłomiej Drewa (57)
  4. Julia Drewa (40) vs
  5. Alex Dąbrowski (42) vs Kacper Labudda (47)
  6. Agata Drewa (26) vs
  7. Dominik Zander (65) vs Nataniel Roczniewski (60)
  8. Żaneta Stenka vs 
  9. Jarosław Lenczewski vs Dawid Baranowski
  10. Konrad Lenczewski(35) vs Maksymilian Cwajna (38)

Kick-light turniej do 72 kg młodzież/dorośli:

  1. Michał Konieczny 
  2. Hubert Czech
  3. Krzysztof Dampc

 

Przekaż nam 1% podatku
/thumbs/autoxauto/2016-03::1457357850-1422543805-1proc.png