Wyniki 2021

Poniedziałek, 22 Marzec 2021

Ilość medali: 35 (9/12/14) Ilość turniejów: 4.

Mistrzostwa Polski w kickboxingu dzieci pointfighting, kadetów młodszych i starszych light contact i pointfihting - Bałtów, 4-6.06.2021 r.

1 miejsce - Agata Drewa kadet młodszy do 37 kg pointfighting

1 miejsce - Agata Drewa kadet młodszy do 37 kg light contact

1 miejsce - Julia Drewa kadet starszy do 65 kg pointfighting

1 miejsce - Żaneta Stenka kadet starszy + 65 kg pointfighting

1 miejsce - Żaneta Stenka kadet starszy + 65 kg light contact

2 miejsce - Maja Kubiaczyk kadet młodszy do 42 kg light contact

2 miejsce - Julia Drewa kadet starszy do 65 kg light contact

2 miejsce - Anna Klas kadet starszy do 65 kg pointfighting

3 miejsce - Maja Kubiaczyk kadet młodszy do 42 kg pointfighting

3 miejsce - Agata Krzebietke kadet młodszy + 47 kg pointfighting

3 miejsce - Oliwia Noetzel kadet starszy do 50 kg pointfighting

3 miejsce - Kacper Labudda kadet starszy do 57 kg pointfighting

Mistrzostwa Polski w kickboxingu kadetów kick-light, juniorów light contact - Włoszakowice, 14-16.05.2021 r.

2 miejsce - Agata Drewa kadet młodszy do 37 kg

2 miejsce - Żaneta Stenka kadet starszy + 65 kg

Mistrzostwa Polski Północnej dzieci i kadetów młodszych soft stick, kadetów, juniorów i seniorów kick-light, low kick - Kartuzy, 8-9.05.2021 r.

1 miejsce - Żaneta Stenka kick-light + 65 kg kadet starszy

2 miejsce - Anastazja Reszko pianki - 135 cm dziewczynki

2 miejsce - Igor Sztygiel pianki - 145 cm kadet młodszy

3 miejsce - Aleksandra Lenczewska pianki - 135 cm dziewczynki

3 miejsce - Kinga Pettke pianki - 155 cm kadetka młodsza

3 miejsce - Dawid Zdrojewski kick-light - 69 kg junior

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Pomorskiego dzieci i kadetów młodszych soft stick, kadetów, juniorów i seniorów kickboxing kick-light - Luzino, 20.03.2021 r.

1 miejsce - Żaneta Stenka kat. kick-light + 65 kg kadet starszy

1 miejsce - Kewin Wysocki kat. soft stick - 125 cm dzieci chłopcy

1 miejsce - Maja Kubiaczyk kat. soft stick - 145 cm kadet młodszy dziewczęta

2 miejsce - Daria Kwaśny kat. soft stick - 125 cm dzieci dziewczynki

2 miejsce - Agata Drewa kat. soft stick - 145 cm kadet młodszy dziewczęta

2 miejsce - Magdalena Tempska kat. soft stick - 155 cm kadet młodszy dziewczęta

2 miejsce - Nikola Siecińska kat. kick-light - 50 kg junior

2 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk kat. kick-light - 60 kg senior

3 miejsce - Patryk Siwa kat. kick-light - 74 kg junior

3 miejsce - Adam Wróbel kat. kick-light - 79 kg senior

3 miejsce - Zuzanna Tempska kat. soft stick - 125 cm dzieci dziewczynki

3 miejsce - Aleksandra Lenczewska kat. soft stick - 125 cm dzieci dziewczynki

3 miejsce - Mateusz Sorn kat. soft stick - 125 cm dzieci chłopcy

3 miejsce - Agata Drewa kat. kick-light - 37 kg kadet młodszy

3 miejsce - Julia Drewa kat. kick-light - 55 kg kadet starszy

 

Przekaż nam 1% podatku
Sponsorzy