Wyniki 2022

Poniedziałek, 28 Luty 2022

Ilość medali: 136 (63/30/42). Ilość turniejów: 16.

Międzynarodowy Puchar Polski POLISH OPEN w kickboxingu dzieci, kadetów, juniorów i seniorów - Janów Podlaski 9-11.12.2022

1 miejsce Aleksandra Lenczewska dzieci pointfighting +36 kg

1 miejsce Agata Drewa kadetka młodsza pointfighting do 42 kg

1 miejsce Agata Drewa kadetka młodsza light contact do 42 kg

1 miejsce Magdalena Tempska kadetka starsza pointfighting do 50 kg

1 miejsce Zuzanna Kalbarczyk seniorka kick-light do 65 kg

1 miejsce Natalia Stemplewska seniorka pointfighting do 70 kg

2 miejsce Oliwia Noetzel kadetka starsza pointfighting do 55 kg

2 miejsce Oliwia Noetzel kadetka starsza pointfighting do 60 kg

3 miejsce Konrad Lenczewski kadet młodszy kick-light do 63 kg

3 miejsce Magdalena Tempska kadetka starsza kick-light do 50 kg

Mistrzostwa Polski Północnej w kickboxingu soft contact, pointfighting, light, kick-light - Susz 26.11.2022

1 miejsce Zuzanna Tempska - pianki dzieci

1 miejsce Agata Drewa light contact do 42 kg kadetka młodsza

1 miejsce Agata Drewa kick-light do 42 kg kadetka młodsza

1 miejsce Żaneta Stenka pointfighting open juniorka

1 miejsce Żaneta Stenka light contact +70 kg juniorka

1 miejsce Żaneta Stenka kick-light + 70 kg juniorka

1 miejsce Natalia Stemplewska pointfighting open seniorka

2 miejsce Kaja Rzymowska pianki dzieci

2 miejsce Julia Drewa light contact do 65 kg kadetka starsza

2 miejsce Magdalena Tempska light contact do 50 kg kadetka starsza

2 miejsce Patryk Siwa kick-light do 74 kg junior

2 miejsce Dawid Ostojski kick-light do 89 kg senior

3 miejsce Julia Drewa kick-light do 65 kg kadetka starsza

Polish Fighter Kids - Szczecin, 26.11.2022

3 miejsce Aleksandra Lenczewska - pianki dzieci

Mistrzostwa Europy seniorów w kickboxingu - Antalya, Turcja 12 - 20.11.2022

3 miejsce Paulina Stenka do 70 kg kick-light

Otwarty Puchar Polski w kickboxingu wersji pointfighting dzieci, kadetów i juniorów - Świdnik, 13.11.2022.

1 miejsce Agata Drewa do 42 kg kadet młodszy

3 miejsce Agata Drewa do 47 kg kadet młodszy

3 miejsce Oliwia Noetzel do 55 kg kadet starszy

Turniej Młodych Wojowników w kickboxingu kick-light kadetów - Obrowo, 5.11.2022.

1 miejsce Agata Drewa do 42 kg kadet młodszy

2 miejsce Konrad Lenczewski do 57 kg kadet młodszy

3 miejsce Julia Drewa do 65 kg kadet starszy

Turniej o Puchar Starosty Powiatu Wejherowskiego w kickboxingu, formuła walki na piankowe pałki - Luzino, 22.10.22.

1 miejsce Nina Sorn - 115 cm dzieci dziewczynki

1 miejsce Kaja Rzymowska - 125 cm dzieci dziewczynki

1 miejsce Aleksandra Lenczewska - 135 cm dzieci dziewczynki

1 miejsce Zuzanna Podwojska - 145 cm dzieci dziewczynki

1 miejsce Mateusz Sorn - 125 cm dzieci chłopcy

1 miejsce Julian Grablowski - 135 cm dzieci chłopcy

1 miejsce Alan Szczesny - 145 cm dzieci chłopcy

1 miejsce Hubert Neubauer - 145 cm kadet młodszy chłopcy

1 miejsce Oliwier Gniech - 135 cm kadet młodszy chłopcy

1 miejsce Konrad Lenczewski powyżej 155 cm kadet młodszy chłopcy

1 miejsce Amelia Bork - 145 cm kadet młodszy dziewczęta

1 miejsce Alicja Hewelt - 155 cm kadet młodszy dziewczęta

2 miejsce Mirjana Patok - 115 cm dzieci dziewczynki

2 miejsce Blanka Stenka - 125 cm dzieci dziewczynki

2 miejsce Zuzanna Tempska - 135 cm dzieci dziewczynki

2 miejsce Magdalena Klebba - 145 cm dzieci dziewczynki

2 miejsce Natan Jarzembiński - 125 cm dzieci chłopcy

2 miejsce Kewin Wysocki - 145 cm kadet młodszy chłopcy

2 miejsce Bartosz Rhode - 135 cm kadet młodszy chłopcy

2 miejsce Nikodem Schimmelpfennig - 155 cm kadet młodszy chłopcy

2 miejsce Roksana Kobiella powyżej 155 cm kadet młodszy dziewczęta

3 miejsce Maja Sorn - 115 cm dzieci dziewczynki

3 miejsce Antonina Reszko - 115 cm dzieci dziewczynki

3 miejsce Marcelina Grzech - 125 cm dzieci dziewczynki

3 miejsce Agata Pobida - 125 cm dzieci dziewczynki

3 miejsce Anastazja Reszko  - 135 cm dzieci dziewczynki

3 miejsce Oliwia Szreder - 135 cm dzieci dziewczynki

3 miejsce Sara Wójtowicz - 145 cm dzieci dziewczynki

3 miejsce Konrad Kołodziejski - 125 cm dzieci chłopcy

3 miejsce Maksymilian Sicha - 125 cm dzieci chłopcy

3 miejsce Michał Stenka - 145 cm dzieci chłopcy

3 miejsce Oliwier Lewandowski - 145 cm dzieci chłopcy

3 miejsce Wiktor Groth - 135 cm kadet młodszy chłopcy

3 miejsce Jakub Funk - 155 cm kadet młodszy chłopcy

3 miejsce Kacper Stenka powyżej 155 cm kadet młodszy chłopcy

3 miejsce Oliwier Formela powyżej 155 cm kadet młodszy chłopcy

3 miejsce Zofia Gaschta - 145 cm kadet młodszy dziewczęta

 

Mistrzostwa województwa Pomorskiego dzieci, kadetów, juniorów i seniorów w kickboxingu - Luzino, 22.10.22.

1 miejsce Aleksandra Lenczewska dzieci do 36 kg pointfighting

1 miejsce Zuzanna Tempska dzieci do 27 kg pointfighting

1 miejsce Dawid Ostojski senior do 89 kg kick-light

1 miejsce Patryk Siwa junior do 74 kg kick-light

1 miejsce Konrad Lenczewski kadet młodszy do 52 kg kick-light

1 miejsce Agata Drewa kadet młodszy do 42 kg kick-light

1 miejsce Daria Kwaśny kadet młodszy do 28 kg kick-light

1 miejsce Kacper Labudda junior + 74 kg pointfighting

1 miejsce Julia Drewa kadet starszy do 65 kg pointfighting

1 miejsce Oliwia Noetzel kadet starszy do 55 kg pointfighting 

1 miejsce Konrad Lenczewski kadet młodszy + 47 kg pointfighting

1 miejsce Magdalena Tempska kadet starszy do 50 kg pointfighting

1 miejsce Agata Drewa kadet młodszy do 42 kg pointfighting

1 miejsce Kacper Kolator kadet starszy do 42 kg pointfighting

2 miejsce Julia Drewa kadet starszy do 65 kg kick-light

2 miejsce Magdalena Tempska kadet starszy do 50 kg kick-light

 

Mistrzostwa Świata dzieci, kadetów i juniorów w kickboxingu - Lido di Jesolo, Włochy, 30.09 - 09.10.

2 miejsce Żaneta Stenka - + 70 kg light contact junior

Mistrzostwa Polski seniorów w kickboxingu kick-light - Mińsk Mazowiecki, 9-11.09.2022

1 miejsce Paulina Stenka - 70 kg 

Międzynarodowy Turniej ŁOTWA OPEN - Ventspils, 27-28.08.2022

2 miejsce Paulina Stenka - 70 kg kick-light senior

Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie w kickboxingu - Łódź, 14-18.07.2022

1 miejsce Paulina Stenka + 65 kg kick-light

3 miejsce Paulina Stenka + 65 kg pointfighting

Mistrzostwa Polski w kickboxingu dzieci i kadetów pointfighting i light contact - Bałtów, 3-5.06.2022 

1 miejsce Agata Drewa do 42 kg light contact kadet młodszy

2 miejsce Aleksandra Lenczewska do 36 kg pointfighting dzieci

2 miejsce Konrad Lenczewski + 47 kg pointfighting kadet młodszy

2 miejsce Konrad Lenczewski do 52 kg light contact kadet młodszy

3 miejsce Zuzanna Tempska do 27 kg pointfighting dzieci

3 miejsce Agata Drewa do 42 kg pointfighting kadet młodszy

3 miejsce Magdalena Tempska do 46 kg pointfighting kadet starszy

3 miejsce Magdalena Tempska do 46 kg light contact kadet starszy

3 miejsce Oliwia Noetzel do 55 kg pointfighting kadet starszy

3 miejsce Wikoria Klanczkowska do 60 kg pointfighting kadet starszy

3 miejsce Julia Drewa + 65 kg pointfighting kadet starszy

3 miejsce Julia Drewa + 65 kg light contact kadet starszy

Mistrzostwa Polski w kickboxingu kadetów młodszych i starszych, juniorów kick-light, seniorów i juniorów pointfighting i light contact - Zawiercie, 26-29.05.2022

1 miejsce Agata Drewa do 42 kg kick-light kadet młodszy

1 miejsce Żaneta Stenka + 70 kg light contact junior

1 miejsce Zuzanna Kalbarczyk do 60 kg pointfighting senior

1 miejsce Paulina Stenka do 70 kg pointfighting senior

2 miejsce Żaneta Stenka + 70 kg pointfighting junior

3 miejsce Konrad Lenczewski do 52 kg kick-light kadet młodszy

3 miejsce Julia Drewa + 65 kg kick-light kadet starszy

3 miejsce Paulina Stenka do 70 kg light contact senior

3 miejsce Michał Tatarynowicz do 74 kg pointfighting senior

3 miejsce Zuzanna Kalbarczyk turniej  grandchampion

3 miejsce Paulina Stenka turniej grandchampion

Mistrzostwa Polski w kickboxingu full contact juniorów i seniorów - Drezdenko, 8-10.04.2022

1 miejsce Żaneta Stenka + 60 kg junior młodszy

2 miejsce Zuzanna Kalbarczyk - 60 kg senior

2 miejsce Paulina Stenka - 70 kg senior

3 miejsce Patryk Siwa - 75 kg junior starszy

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w kickboxingu - Kwidzyn, 19.02.2022 

1 miejsce Konrad Lenczewski - pointfighting, +47 kg kadet młodszy

1 miejsce Konrad Lenczewski - light contact, - 52 kg kadet młodszy

1 miejsce Aleksandra Lenczewska - pointfighting - 36 kg dzieci

1 miejsce Agata Drewa - pointfighting kadet młodszy

1 miejsce Agata Drewa - light contact kadet młodszy

1 miejsce Julia Drewa - pointfighting + 65 kg kadet starszy 

1 miejsce Julia Drewa - light contact + 65 kg kadet starszy

1 miejsce Bartłomiej Drewa - pointfighting - 69 kg junior

1 miejsce Żaneta Stenka - light contact +70 kg junior

1 miejsce Żaneta Stenka - kick-light + 70 kg junior

1 miejsce Patryk Siwa - kick-light - 74 kg junior

1 miejsce Patryk Siwa - light contact - 74 kg junior

1 miejsce Natalia Stemplewska - pointfighting - 70 kg senior

1 miejsce Dawid Zdrojewski - light contact - 63 kg junior

2 miejsce Konrad Lenczewski - kick-light - 52 kg kadet młodszy

2 miejsce Żaneta Stenka - poiintfighting 

2 miejsce Oliwia Noetzel - pointfighting

3 miejsce Aleksandra Lenczewska - pianki dzieci

3 miejsce Daria Kwaśny - pianki dzieci

3 miejsce Adam Wróbel - kick-light - 84 kg senior

3 miejsce Julia Drewa - kick-light + 65 kg kadet starszy

Przekaż nam 1% podatku
Sponsorzy