Wesprzyj Naszych zawodników w wyjeździe na Puchar Świata do Szeged

Poniedziałek, 22 Kwiecień 2013

Reprezetnacja Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego w składzie:

- Zuzanna Kalbarczyk;

- Filip Stark;

- Oliwer Laskowski;

- Paulina Stenka;

- Kornelia Szymańska

z trenerem Rafałem Karczem na czele wybiera się na Puchar Świata w kickboxingu WAKO do miejscowości Szeged na Węgrzech. Wyjazd ten jednak jest bardzo kosztowny i stoi pod znakiem zapytania, gdyż Wejherowskie Stowarzyszenie nie posiada w obecnej chwili środków na ten wyjazd.

Mowa tu o kwocie 800 zł na zawodnika, czyli blisko 4.000 zł. Koszt wyjazdu trenera, Rafał Karcz pokryje z własnych śodków prywatnych, jednak 4.000 zł jest potrzebne na wyjazd dla dzieci!

W związku z tym Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, młodzi zawodnicy, trenerzy oraz Rada Rodziców przy sekcji młodszej bardzo prosi kibiców, sympatyków Klubu, o dobrowolne wpłaty na konto stowarzyszenia. 100% kwoty uzbieranej od Państwa zostanie przeznaczone na wyjazd zawodników na Puchar Świata w kickboxingu do Szeged.

Czasu nie mamy zbyt wiele, bo do dnia 30 kwietnia

musimy określić się do Polskiego Związku Kickboxingu, jaka liczba zawodników z Naszego Klubu pojedzie na ten wielki turniej.

Informacje odnośnie turnieju:

http://www.pzkickboxing.pl/uploads/AAA_PZKB/Inne/Kickbox_VK_2013_kiiras_ENG_small.pdf

Zbieramy każdą sumę Liczy się każda złotówka. Firmy, Sponsorów, osoby prywatne, które chciałyby wesprzeć nas w tym wyjeżdzie prosimy o kontakt z Rafałem Karczem:

tel: 695 650 914

email: rafal.karcz@sportwejherowo.pl

Bardzo prosimy o wsparcie Naszych zawodników. Uczestnicząc w międzynarodowej rywalizacji, Nasi zawodnicy zdobywają niezbędne doświadczenie, które na pewno zaowocuje w przyszłości kolejnymi sukcesami sportowymi! Każdy kto Nas wesprze, przyczyni się do osiągnięć młodych sportowców!

Firmom jak i osobom prywatnym wystawiamy rachunek. Dobrowolne składki, prosimy wpłacać na konto Stowarzyszenia:


WEJHEROWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE
84-200 Wejherowo, ul. Harcerska 14/11
Alior Bank:
34 2490 0005 0000 4500 5647 9180
tytułem: składka WSS, Puchar Świata.

Każdy kto zdjecyduje się na wpłatę na Nasze konto, celem wyjazdu Naszych zawodników na Puchar Świata, może otrzymać statut członka Naszego Klubu!
Przekaż nam 1% podatku