14 festyn rodzinny za nami!

Poniedziałek, 26 Luty 2024

24 luty 2024 r. to data zorganizowanego przez nasz Klub oraz partnerski KTS-K GOSRiT Luzino, festynu naszej społeczności sportowej. Tego dnia na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Mickiewicza 22, odbywało się coroczne święto kickboxingu Powiatu Wejherowskiego. Patronat nad tym wydarzeniem objęła Pani Starosta Gabriela Lisius.

Przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych członków Klubu wiele atrakcji, to m.in. przy współpracy Firmy Ence Pence z Luzina. Były dmuchańce, wata cukrowa, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, balonikowe zoo oraz maskotka Panda. Szacujemy, że w wydarzeniu wzięło udział łącznie ok. 600 osób, a ponad 150 zdecydowało się wziąć udział w towarzyszącym turnieju na pianki. 

Nie wyniki, ale obecność Klubowiczów i Rodziców była w tym dniu najważniejsza. Spotkanie było okazją do integracji, rozmów i wspólnej zabawy, a przeprowadzony turniej na pianki odbywał się w duchu rywalizacji fair play. Po raz pierwszy gościliśmy zaprzyjaźnione Kluby z Kartuz oraz ze Słupska, którzy wzięli udział w turnieju na pianki, a także skorzystali z mocy atrakcji, przygotowanych na czas rodzinnego festynu. Rebelia Kartuzy i TKD/Kickboxing Słupsk - dziękujemy za Wasz udział i jednocześnie już dzisiaj zapraszamy za rok!

Spotkanie było okazją do wręczenia medali uznania za wkład w rozwój Klubu oraz kickboxingu w Powiecie Wejherowskim. Srebrnym medalem odznaczono Panią Magdalenę Lepa - Roman, zaś złoty medal otrzymał Adam Wróbel - dziękujemy, że jesteście z nami!

Oprócz medali uznania słowa podziękowania oraz wyrazy wdzięczności w postaci statuetki wręczono Partnerom, bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć. 

Przede wszystkim podziękowania skierowaliśmy do Starostwa Powiatu Wejherowskiego, które było fundatorem pucharów i medali. Z rąk Rafała Karcz, statuetkę odebrał Pan Jacek Thiel - Wicestarosta Powiatu Wejherowskiego, Pan Jarosław Wejer - Wójt Gminy Luzino oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystyki, Pan Piotr Klecha. Sponsor Klubu MAR-BRUK ZRB Pan Marek Bulczak z Luzina, który obecny był podczas naszego wydarzenia, otrzymał z rąk Pauliny Stenka wyróżnienie za wspieranie kickboxingu w Powiecie Wejherowskim. 

Partnerzy wydarzenia i fundatorzy: Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej z Gdyni, SPORT MASTERS, AMserwis, Czarny Rycerz, Konkretstudio, Pomorskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych.

Nasze wydarzenie uświetnił swoim występem MŁODY CEGŁA - Kuba Cegiełka, który zaśpiewał dedykowany naszemu Klubowi utwór. Po raz pierwszy w historii i mamy nadzieję, że nie ostatni, swoją obecnością zaszczycił nas KLUB SENIORA Z LUZINA, który również wziął aktywny udział w rywalizacji na pianki w swojej kategorii wiekowej. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy gościć Szanownych Seniorów. 

Ogromne podziękowania kierujemy do Wolonatriuszy i Wolontariuszek. Jednym z naszych zadań jest pozyskiwanie funduszy - z różnych źródeł, na realizację celów statutowych. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, w tym Klubowiczów, Rodziców i Sympatyków Klubu, uzbierano kwotę 1687 zł, 32 gr. i 4 euro. Środki te zostaną przeznaczone na wyjazd na Mistrzostwa Polski full contact w dniach 15-17 marca br. 

Całej społeczności, która tworzy TEN KLUB gorące podziękowania za obecność i zaangażowanie! Zdjęcia na KASZUB CUP KICKBOXING

Poniżej podajemy wyniki turnieju na pianki, zaznaczając jednak, że w tym dniu nie wyniki sportowe były najważniejsze, a wspólna integracja i nauka zasad fair play w sporcie. 

dzieci 4-9 lat - 115 cm dziewczynki (3 uczestniczki)

 1. Lilianna Jarzembińska
 2. Julia Daniello
 3. Lena Czoska

dzieci 4-9 lat - 115 cm chłopcy (9)

 1. Aleksander Valladolid-Kaczmarek
 2. Kazimierz Zieliński
 3. Łukasz Borowski, Jakub Bojka

dzieci 4-9 lat - 125 cm dziewczynki (6)

 1. Agnieszka Sulikowska
 2. Antonina Winiszewska
 3. Karina Weyer, Maria Gaschta

dzieci 4-9 lat - 125 cm chłopcy (11)

 1. Adrian Adamczyk
 2. Szymon Radecki
 3. Wojciech Rompca, Michał Szewczyk

dzieci 4-9 lat - 135 cm dziewczynki (9)

 1. Kaja Rzymowska
 2. Blanka Stenka
 3. Inga Błaszkowska, Nella Milewczyk

dzieci 4-9 lat - 135 cm chłopcy (8)

 1. Fabian Kamiński
 2. Kajetan Lila
 3. Kacper Maszota, Jakub Charlęski

dzieci 4-9 lat powyżej 135 cm dziewczynki (4)

 1. Oliwia Kłyk
 2. Matylda Milinkiewicz
 3. Zofia Damps, Oliwia Szreder

dzieci 4-9 lat powyżej 135 cm chłopcy (6)

 1. Natan Jarzembiński
 2. Stanisław Klebba
 3. Konstanty Pawlicki, Szymon Pionk

10 - 15 lat - 145 cm dziewczęta (9)

 1. Victoria Parashchyn
 2. Anastazja Reszko
 3. Aleksandra Lenczewska, Katarzyna Sulikowska

10-15 lat - 145 cm chłopcy (16)

 1. Jan Rafa
 2. Adrian Hinz
 3. Hubert Lademan, Antoni Piwka

10-15 lat - 155 cm dziewczęta (11)

 1. Oliwia Szotrowska
 2. Kornelia Hilla
 3. Maja Zblewska, Sara Wójtowicz

10-15 lat - 155 cm chłopcy (11)

 1. Sylwester Gawliński
 2. Oskar Bobkowski
 3. Dmytro Rossol, Michał Stenka

10-15 lat powyżej 155 cm dziewczęta (7)

 1. Agata Drewa
 2. Magdalena Tempska
 3. Roksana Kobiella, Martyna Kafel

10-15 lat powyżej 155 cm chłopcy (11)

 1. Przemysław Klas
 2. Konrad Lenczewski
 3. Tymoteusz Winiszewski, Jakub Jeżewski

Dorośli/młodzież do 165 cm kobiety (2)

 1. Oliwia Burczyk
 2. Małgorzata Siupik-Winiszewska

Dorośli/młodzież powyżej 165 cm kobiety (5)

 1. Julia Drewa
 2. Magdalena Lepa-Roman
 3. Aleksandra Sulikowska, Iwona Knitter, Jolanta Radecka

Dorośli/młodzież mężczyźni (10)

 1. Mariusz Rzymowski
 2. Kacper Labudda
 3. Jakub Sulikowski, Przemysław Bojka

KLUB SENIORA (11)

 1. Henryka Szpica
 2. Zofia Lewnau
 3. Ewa Hewelt, Elżbieta Focklem

 

Przekaż nam 1% podatku