VII Obóz Letni. Zamykamy zapisy.

Poniedziałek, 10 Czerwiec 2013

Informujemy, że ZAPISY na VII OBÓZ LETNI "FIGHT ZONE" są już zamknięte. Niestety od dnia dzisiejszego nie ma możliwości zapisania się na siódmy letni obóz, który tym razem po raz pierwszy odbędzie się w Nowęcinie.

Zamykamy zapisy z powodu bardzo dużego zainteresowania Naszym Obozem. Mimo że na Obóz planowo miało pojechać 25 osób, zdecydowaliśmy się wykupić dodatkowe 10 miejsc i już na dziś jesteśmy zmuszeni zamknąć zapisy ze względów organizacyjnych zarówno Naszego Stowarzyszenia, ale także Ośrodka JANINA, który jest przygotowany na przyjęcie maksymalnie 35 Obozowiczów z Naszego Klubu.

Wszystkie osoby, które nie zdecydowały się w terminie na udział w Obozie, a dziś zgłaszają chęć udziału w Obozie, zapraszamy do zapisywania się na listę rezerwową. W razie rezygnacji z udziału w obozie przez daną osobę, będzie możliwość wejścia z listy rezerwowej. 

Cieszy nas tak duże, przekraczające Nasze oczekiwania zainteresowanie się Obozem Letnim. Będzie to obóz wyjątkowy. Siódma edycja odbędzie się w Nowęcinie. W tym roku w Obozie weźmie udział zarówno grupa młodsza w liczbie 26 osób oraz grupa starsza w liczbie 6 osób oraz kadra opiekunów i kadra szkoleniowa.

Przekaż nam 1% podatku