VII Obóz Letni czas zacząć

Czwartek, 27 Czerwiec 2013

36 osób, w tym 26 chłopców, 7 dziewcząt oraz 3-osobowa kadra wychowawców. Tak przedstawiają się liczby siódmej edycji Obozu Letniego "Fight Zone", który tym razem odbędzie się w Nowęcinie!

Liczba osób chętnych aby pojechać na Nasze zgrupowanie przewyższyła Nasze oczekiwania i musieliśmy szybciej tym razem zamknąć zapisy na Nasz Obóz. Wiemy, żę za rok przygotujemy się na większą liczbę obozowiczów. W Nowęcinie Naszą grupę czekają nielada atrakcje. Począwszy od treningów ogólnorozwojowych, biegowych, typowo kickboxerskich, basen, siłownia i inne związane z Ośrodkiem, skończywszy na wycieczce do Sarbska do "SEA PARK" oraz do Parku Jurajskiego w Łebie.

Treningi odbywać się będą 2-3 razy dziennie, nie zapominając o porannym rozruchu. Chętnych Obozowiczów czeka także Egzamin na stopnie wyszkolenia. Zapraszamy wszystkich na stronę Naszych Obozów www.facebook.com/fightzone.obozy . Będziemy zdawać relacje na bieżąco co dzieje się podczas Naszego pobytu w Nowęcinie. Ponadto osoby, które jadą z nami na obóz, a nie zapoznały się z informacją co należy zabrać na obóz, koniecznie muszą się zapoznać z tą informacją: https://www.facebook.com/events/532037313510965/permalink/532040973510599/

Wyjazd na Obóz Letni nastąpi spod dworca PKP w Wejherowie (przy taksówkach) o godz. 11:30! Prośba do rodziców o pomoc w sprawnym spakowaniu toreb dzieci na Obóz.

Przekaż nam 1% podatku