Wysoka frekwencja na pierwszych treningach w Naszym Klubie

Środa, 4 Wrzesień 2013

Podczas naszych pierwszych treningów w Gościcinie, Luzinie i Wejherowie pod naszym czujnym okiem trenowało 80 osób. Największą grupą treningową była sekcja młodsza z Wejherowa. Trening prowadzony był tam aż dla 32 osób! Jest to bardzo wysoka frekwencja, z której jesteśmy zadowoleni, jednocześnie jesteśmy dumni, że do Naszych sekcji zapisuje się coraz więcej osób. Na zajęciach sekcji starszej było obecnych 20 osób, natomiast w Luzinie - sekcja młodsza 18 osób, w Gościcinie 5 osób.

- Ogromnie cieszy nas fakt, że zaufało nam tak dużo osób. Nie czas na podsumowania. Zdajemy sobie sprawę, że grupy jeszcze się nie utworzyły i są to liczby naborowe. Jednak sądząc po liczbie trenujących w sekcji młodszej przede wszystkim w Wejherowie, uważam, że zmiana sali na większą było dobrym rozwiązaniem. Mamy przyjemność trenować na dużej sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 na Os. Kaszubskim. Mamy bardzo dogodne warunki trenignowe i zaplecze. Jestem dumny z takiej dużej ilości osób trenujących w Naszym Klubie. To właśnie Nasi zawodnicy i klubowicze sprawiają, że jesteśmy największym i najprężniej działającym klubem sportów walki w Regionie. - podkreśla Rafał Karcz, prezes i trener Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego.

Sądząc po frekwencji w Wejherowie, nabór do sekcji wejherowskiej może zostać szybko wstrzymany. Na chętne osoby czekamy jeszcze do końca września. Będziemy wiedzieć ile osób w sekcji dzieci będzie trenować z nami dłużej, a które po prostu zrezygnują i wybiorą inny sport. Serdecznie zapraszamy na treningi do Wejherowa, Luzina i Gościcina. Zaznaczamy, że w sekcji Luzino również zanotowaliśmy dużą frekwencję, gdyż na pierwszy trening przyszło 18 dzieci, co bardzo cieszy. Natomiast sekcja Gościcino, na razie najmniej liczna i zapisało się tam obecnie 5 osób, ale liczymy także na nowe osoby i zapisy na treningi do Gościcina.

Grupa starsza prowadzona przez Andrzeja Duszyńskiego również może zaliczyć nabór na pierwszym treningu do udanych. Na zajęciach pojawiło się 20 osób w wieku młodzieżowym i dorosłym. Na historycznym pierwszym treningu karate sportowego (instruktor Tomasz Hirsz) obecnych było 5 dzieci. Podsumowując podczas pierwszych treningów w Wejherowie, Luzinie i Gościcinie trenowało 80 osób.

Na zdjęciu Nasza Drużyna podczas Mistrzostw Europy WFMC w Hagen, gdzie drużyna dzieci do 12 lat wywalczyła Drużynowe Mistrzostwo Europy, a nasi Klubowicze przywieźli z tego turnieju aż 14 medali.

Przekaż nam 1% podatku