Sprzątamy Wejherowskie Powązki

Niedziela, 22 Kwiecień 2012

21 kwietnia z inicjatywy Klubu Miłośników Wejherowa, podjęliśmy się sprzątania starego cmentarza przy ul. 3 maja w Wejherowie. Organizatorem i pomysłodawcą spotkania był Paweł Formela, sekretarz Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, założyciel Klubu Miłośników Wejherowa. Łącznie zebrało się ok. 30 osób. 

Wspólna inicjatywa okazała się trafiona. Członkowie Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego zebrali się punktualnie przy bramie głównej cmentarza o godzinie 11. Frekwencja dopisała, było nas ok. 12 osób. Do akcji włączyli się także rodzice młodszych zawodników. Po ponad 3 godzinnej pracy na cmentarzu, udaliśmy się do pobliskiego Parku Miejskiego, gdzie w miejscu do tego wyznaczonym, zorganizowaliśmy ognisko i pieczenie kiełbasek. Oby więcej takich wspólnych inicjatyw.

- Bardzo się cieszę, że włączyliśmy się do akcji Klubu Miłośników Wejherowa. Dziękuję wszystkim moim zawodnikom oraz także rodzicom najmłodszych, którzy włączyli się do sprzątania cmentarza na ul. 3 maja - powiedział Rafał Karcz.

Przekaż nam 1% podatku