Kolejna wizyta w przedszkolu

Sobota, 21 Grudzień 2013

Kolejna wejherowska placówka skorzystała z akcji ,,Szansa dla Przedszkolaka", którą już trzeci rok prowadzi Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe. 17 grudnia punkt przedszkolny "Przyjaciele Kubusia Puchatka" na ul. Harcerskiej w Wejherowie odwiedził instruktor Tomasz Hirsz, który po raz kolejny otrzymał zaproszenie od dyrekcji przedszkola. Przypomnijmy, że tydzień wcześniej wraz z dwoma młodymi adeptami karate sportowego, zostaliśmy zaproszeni do placówki tego przedszkola na ul. Ofiar Piaśnicy.

  • Pokazy i rozmowy z dziećmi na temat sportu, które przeprowadzamy w  szkołach i przedszkolach są na pewno czymś ciekawym dla dzieci, co potwierdzają tak liczne zaproszenia i występy. Mam nadzieję, że program Szansa dla przedszkolaka będzie dalej rozwijał się w takim tempie i jeszcze nie raz zagościmy w  wejherowskich przedszkolach - mówi Toasz Hirsz, realizator programu.

    Już na początku przyszłego roku, Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe dwukrotnie wystąpi z pokazami wśród najmłodszych widzów.

- Nasze Stowarzyszenie aktywnie wchodzi w 2014 rok i mamy już w planach pokazy w przedszkolach, z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu w ramach prowadzonego przez nas programu.

Program ,,Szansa dla Przedszkolaka" to darmowe pokazy, pogadanki edukacyjne na temat sportu, zdrowej aktywności fizycznej i zasad fair play kierowane do przedszkoli i szkół podstawowych w powiecie wejherowskiem.

Przekaż nam 1% podatku