22 luty trening otwarty dla wszystkich młodszych grup naszego klubu

Poniedziałek, 3 Luty 2014

Dnia 22 lutego (sobota) zapraszamy wszystkie grupy młodsze naszego Klubu, tj. kickboxing Wejherowo, Luzino, Gościcino, karate sportowe Wejherowo, na III Otwarty trening, który odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2, Os. Kaszubskie 27 (sala treningowa sekcji wejherowskiej). Trening rozpocznie się o godz. 17:30, ale  wszystkie dzieci z rodzicami prosimy o przybycie wcześniejsze, aby spokojnie przebrać się i przygotować do treningu.

1387277206-dsc-0074-kopiowanie-.jpgPlan wydarzenia:

17:30 - powitanie wszystkich zawodników z Wejherowa, Luzina, Gościcina, miejscowości pobliskich, przywitanie rodziców i innych;

17:45 - rozpoczęcie treningu - Trening dla wszystkich dzieci poprowadzą trenerzy Rafał Karcz i Tomasz Hirsz;

18:30 - wspólne zabawy dzieci i rodziców - konkurencje touch-contact - walka na piankowe pałki, inne konkurencje dla rodziców i dzieci, zabawy;

19:00 - Walki o Mistrzostwo Polski Północnej Federacji WFMC: Kornelia Szymańska vs Filip Stark oraz Nikola Siecińska vs Maciej Fragel. Walki zaplanowano na dystansie 5 rund po 1,5 minuty. Po tych walkach odbędzie się wręczenie pucharów zawodnikom, którzy walczyli o Mistrzostwo.

19:45 - Wręczenie Pucharów Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących dla wyróżniających się zawodników naszego Klubu (dwa puchary);

20:00 - Zakończenie treningu, gdzie wszystkie dzieci naszego klubu, które uczestniczyły w treningu otrzymają pamiątkowy medal.

Udział w treningu dla członków naszego Klubu jest nieodpłatny. Po treningu KAŻDY trenujący z grupy młodszej otrzyma medale, ufundowane przez Sponsora oraz Klub. Serdecznie wszystkich zapraszamy! Można śledzić wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/216409398556132/?fref=ts

Przekaż nam 1% podatku