80 dzieci w Wejherowie na otwartym treningu

Niedziela, 23 Luty 2014

1393188839-dsc-0371-1-.jpgBlisko 80 dzieci z sekcji kickboxingu z Wejherowa, Luzina i Gościcina, a także z sekcji karate sportowego, trenowało na sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 na Os. Kaszubskim w Wejherowie. Tego dnia odbył się III Otwarty trening Klubu. Oprócz dużej ilości dzieci, frekwencja dopisała także wśród rodziców, którzy licznie zebrali się na sali, aby obserwować swoje pociechy w trakcie treningu. Rodzice nie byli tylko biernymi obserwatorami, gdyż trenerzy przygotowali także liczne konkurencje dla rodziców. Było można zmierzyć się z dziećmi w walce na piankowe pałki, pobawić się w "liska", "sieć". Najtrudniejszą konkurencją okazało się przenoszenie dzieci na czas, jednak za tę ciężką przeprawę, rodzice otrzymali medale.

Atrakcją treningu były dwie walki o Mistrzostwo Polski Północnej Federacji WFMC, w których zmierzyły się dziewczyny: Nikola Siecińska vs Zuzia Kalbarczyk. W drugiej walce zaprezentowała się Kornelia Szymańska z Filipem Stark. Lepszymi w tych walkach okazali się minimalnie Zuzia oraz Nela. Po walkach trener Rafał wspólnie z Dyrektorem wręczyli puchary dla wszystkich czterech zawodników.

Po walkach nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie, Pana Andrzeja Gredeckiego. Puchary ufundowane przez Dyrektora odebrała: Nikola Siecińska oraz Mateusz Płotka. Zarząd Klubu ufundował Puchar dla najlepszej zawodniczki z Luzina. Z rąk sekretarza naszego Stowarzyszenia, Pawła Formeli, wyróżnienie to odebrała Paulina Stenka Na koniec treningu wręczono wszystkim dzie1393188973-dsc-0558.jpgciom i młodzieży uczestniczącej w treningu medale pamiątkowe z tego wydarzenia. Dodajmy, że Pan Dyrektor, za wspieranie sportów i sztuk walki otrzymał od światowej Federacji sztuk i sportów walki World Fightsport and Martial Arts Council wyróżnienie, jakim jest honorowy czarny pas. Wyróżnienie wręczył Rafał Karcz, przedstawiciel tej Federacji w Polsce.

Serdecznie dziękujemy naszym młodym zawodnikom oraz rodzicom za przybycie na salę treningową w tym dniu. Dziękujemy także za aktywny udział w naszym wydarzeniu. Podziękowania kierujemy także do Pana Dyrektora Andrzeja Gredeckiego, za dotychczasową owocną współpracę, wspieranie naszych zawodników, kibicowanie oraz ufundowanie tak okazałych pucharów. Dziękujemy Pani Weronice Adamskiej za wsparcie organizacyjne oraz wykonanie zdjęć, które są już dostępne na naszym profilu Facebook: www.facebook.com/sportwejherowo. Serdecznie dziękujemy za ufundowanie czterech pucharów dla uczestników walk Panu Bartłomiejowi Komkowskiemu - ELEKTRYCZNE INSTALATORSTWO z Wejherowa. Pan Bartek wspiera nasz Klub - gorące dzięki! Dziękujemy także za wykonanie zdjęć Panu Bartkowi i żonie Kasi.

Przekaż nam 1% podatku