Nowy instruktor w Klubie

Piątek, 10 Październik 2014

1412934023-dsc-0270.jpgMiło nam poinformować, że Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe pozyskało nowego instruktora kickboxingu. Po ukończeniu kursu i zdaniu wszystkich wymaganych egzaminów, uprawnienia instruktora kickboxingu otrzymała Monika Korthals, która związana jest z naszym Klubem od początku. Serdecznie gratulujemy. Zarząd Klubu już ma szereg pomysłów na zaangażowanie nowej instruktorki. Nowy instruktor przyczyni się zapewne do rozwoju Klubu, popularyzacji kickboxingu w regionie oraz do promowania zdrowej aktywności fizycznej. Trwają obecnie rozmowy nt. współpracy z nowym instruktorem.

Monika Korthals trenuje od początku w Wejherowskim Stowarzyszeniu Sportowym. Jest bardzo lubiana przez kolegów i koleżanki z grupy młodzieży i dorosłych. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, które cenią sobie wskazówki na zawodach i na treningach. Doskonale sprawdza się na obozach letnich jako wychowawca kolonijny. Monika, podobnie jak nasi inni instruktorzy, ma także sukcesy sportowe. Kolekcja medalowa na pewno powiększy się, gdyż jest nadal czynną zawodniczką. Do najpoważniejszych wyników Moniki należą:

  • 1 miejsce podczas otwartego Pucharu Polski sztuk walki light contact;
  • 2 i 3 miejsce podczas otwartych Mistrzostw Polski sztuk walki light i semi contact;
  • medalistka zawodów ogólnopolskich w Barczewie, Mińsku Maz, Luzinie.

Życzymy Monice sukcesów sportowych oraz trenerskich. Mamy nadzieję na długoletnią i owocną współpracę i tworzenie nowych struktur Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego!

Przekaż nam 1% podatku