4 medale w Mikołowie dla Joomla-Monster Kickboxing Team

Poniedziałek, 27 Październik 2014

1414439356-dsc-6157.jpg4 medale, 3 złote i 1 brązowy zdobyli zawodnicy Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego podczas odbywającego się turnieju rangi Pucharu Świata w Kong Sao w Mikołowie. Zawodnicy reprezentowali Joomla-Monster Kickboxing Team, a wyjazd dofinansował nasz Sponsor, DJ-Projekty z Wejherowa, za co serdecznie dziękujemy. Zawodnikom udało się przywieźć komplet medali, a na wyróżnienie zasługuje niewątpliwie Mikołaj Herzberg, który aby zdobyć brązowy medal, musiał stoczyć aż 6 walk, z czego 5 wygrał. Oto wyniki:

• Patrycja Hinc - senior do 55 kg - złoto
  • Rafał Karcz - senior do 60 kg - złoto
  • Tomasz Hirsz - senior do 80 kg - złoto
  • Mikołaj Herzberg - junior +60 kg - brąz.

Kategoria rywalizacji Mikołaja okazała się najbardziej obstawioną kategorią na turnieju. Aby cieszyć się z brązowego medalu, Mikołaj Herzberg musiał stoczyć aż 6 pojedynków, z czego wygrał 5, w tym walkę o medal brązowy z silnym zawodnikiem z Ukrainy. W zawodach startowało 219 zawodników z Polski, Słowacji, Węgier, Ukrainy, Azerbejdżanu, Szwecji, Iranu i Rosji. Zapraszamy na stronę organizacji Kong Sao: www.kongsao.pl . Zawodnicy z Wejherowa rywalizaowali w konkurencji semi contact. Podziękowania dla Sponsora, Firmy DJ-Projekty za wspieranie nas podczas tego wyjazdu,