Mistrzostwa Polski w kickboxingu wersji kick-light

Niedziela, 1 Luty 2015

1421324635-pzkbbt.pngW dniach 13-15 lutego w Kartuzach, odbędą się organizowane przez Kartuski Klub Kickboxingu "Rebella", Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w kickboxingu wersji kick-light. Jest to formuła kickboxingu, która polega na ciągłej walce na planszy w lekkim kontakcie. Dozwolone są ciosy bokserskie oraz techniki nożne na tułów, głowę oraz uda. Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe na te zawody wystawia 5-osobowy skład zawodników z trenerem.

Podczas Mistrzostw Polski o medale będzie niezwykle ciężko, gdyż zawodnicy startujący w Polskim Związku Kickboxingu, szczególnie podczas Mistrzostw Polski juniorów, prezentują zawsze wysoki poziom wyszkolenia. Tym bardziej ucieszy nas medal naszych zawodników, co za pewne jest do wykonania. Skład reprezentacji przedstawia się następująco:

  • Mach Błażej - kat. junior do 63 kg;
  • Zielonka Maciej - kat. junior do 69 kg;
  • Herzberg Mikołaj - kat. junior do 74 kg;
  • Sroka Szymon - kat. junior powyżej 94 kg;
  • trener Rafał Karcz

 

1422774081-logo-design-joomla.pngJuż niebawem dokonamy wszelkich formalności, potrzebnych do wystartowania w tych zawodach, tzn. wykupimy licencje zawodnicze oraz zgłosimy zawodników przez elektroniczny system imprez, który od chwili obowiązywania w PZKB, spisuje się znakomicie i ułatwia zgłoszenia zawodników na turnieje i nie tylko. Udział naszych zawodników w MP w Kartuzach w całości będzie finansowany ze środków pozyskanych od Sponsora, Firmy DJ Projekty,

Powodzenia!

Przekaż nam 1% podatku