11 medali na Słowacji

Niedziela, 22 Luty 2015

1424620476-dsc-0190.jpgWspólna reprezentacja Klubów Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz KTS-K GOSRiT Luzino, wywalczyła na odbywającym się międzynarodowym Pucharze Słowacji w Bańskiej Bystrzycy aż 11 medali, w tym 2 złote, 2 srebrne oraz 7 brązowych! Wyniki poszczególnych zawodników:

 • Zuzanna Kalbarczyk (KTS-K GOSRiT Luzino) - złoto Pointfighting kadet starszy do 50 kg;
 • Zuzanna Kalbarczyk - złoto PF kadet st do 55 kg;
 • Zuzanna Kalbarczyk - brąz light contact kadet st do 50 kg;
 • Patrycja Hinc - srebro PF seniorów do 55 kg;
 • Patrycja Hinc - brąz PF senierów do 60 kg;
 • Kacper Macholl - brąz + 47 kg PF kadet młodszy;
 • Mikołaj Herzberg (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe) - srebro do 79 kg PF seniorów;
 • Mikołaj Herzberg - brąz do 74 kg PF seniorów;
 • Oliwer Laskowski - brąz + 69 kg kadetów starszych light contact;
 • Rafał Karcz - brąz do 63 kg PF seniorów;
 • Rafał Karcz - brąz do 69 kg PF seniorów.

Poza podium znalazł się tym razem Błażej Mach (WSS), który po dość kontrowersyjnym werdykcie sędziowskim w kat. seniorów do 63 kg kick-light, odpadł z dalszej rywalizacji. W zawodach pod egidą WAKO, wzięło udział prawie 600 zawodników z kilkunastu państw. Zuzia Kalbarczyk została sklasyfikowana na 1 miejscu w gronie kadetek starszych klasyfikacji generalnej pointfighting, natomiast nasz Klub w tej samej formule uplasował się na 4 miejscu! W rywalizacji łącznie wzięło udział 66 klubów kickboxingu.

Sponsorami wyjazdu byli:

Sponsorom gorąco dziękujemy za wsparcie. Ponadto serdeczne podziękowania dla Pana Marcina Laskowskiego (Przewodniczący Rady Rodziców przy WSS) oraz Tomkowi, Piotrowi i Karolowi Potrykus za wsparcie organizacyjne oraz kibicowanie i zagrzewanie do walki.

Kolejnym poważnym startem dla naszych zawodników będzie udział w Pucharze Europy w kickboxingu WAKO, który odbędzie się w Polsce, w Krynicy Zdrój w dniach 30 kwietnia - 3 maja br. Na klubowym Facebook'u: www.facebook.com/sportwejherowo już niebawem pojawi się obszerna galeria zdjęć. Zaglądajcie!

1403609323-logo-design-joomla.png

Przekaż nam 1% podatku