Male-Trojmiasto.pl patronem medialnym naszego Klubu

Niedziela, 14 Czerwiec 2015

1434282521-male.pngNajlepszy serwis internetowy w Powiecie Wejherowskim - male-trojmiasto.pl objęło patronatem medialnym nasz Klub. Oznacza to, że portal male-trojmiasto.pl, będzie informował czytelników Powiatu Wejherowskiego o wszystkich ważnych wydarzeniach i sukcesach, które dotyczą naszego Klubu. Zachęcamy gorąco Państwa do regularnego odwiedzania serwisu. Male-trojmiasto.pl zapewnia w sposób rzetelny i dokładny informowanie Państwa o wszelkich ważnych wydarzeniach, które mają miejsce w Powiecie Wejherowskim i Małym Trójmieście Kaszubskim. Male-trojmiasto.pl to małe trójmiasto - wielkie wydarzenia!

My również będziemy zachęcać Państwa do odwiedzania tego serwisu, który jest z Państwem już od kilku lat. Oprócz informacji dot. naszego Klubu, które mogą Państwo obserwować na Facebook'u, m.in. na www.facebook/sportwejherowo, będziemy zachęcać do przeczytania świetnych i ciekawych artykułów, które znajdziecie tylko na male-trojmiasto.pl!

Miło nam również poinformować, że portal male-trojmiasto.pl, zdecydował się wesprzeć udział Zuzi Kalbarczyk podczas Mistrzostw Europy w kickboxingu, które odbędą się w sierpniu w San Sebastian w Hiszpanii. Nasz patron medialny stale rozwija się. Niedługo powstaną blogi tematyczne dla czytelników-internautów, z których to będziecie mogli Państwo dowiedzieć się wielu ciekawych informacji NA KAŻDY temat.

Przekaż nam 1% podatku