Egzamin na stopnie uczniowskie

Niedziela, 25 Październik 2015

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe informuje, że dla członków Klubu dnia 18 listopada (środa) odbędą się Egzaminy na stopnie uczniowskie w Wejherowie, natomiast dnia 23 listopada Egzamin na stopnie w Luzinie. Harmonogram egzaminów podajemy poniżej:

  • 18 listopad (środa) sekcja młodsza kickboxingu i karate sportowego WEJHEROWO - Egzamin rozpocznie się o godz. 19:30.
  • 18 listopad (środa) sekcja starsza kickboxingu WEJHEROWO - Egzamin rozpocznie się o godz. 21:00.
  • 23 listopad (poniedziałek) sekcja kickboxingu LUZINO - Egzamin rozpocznie się o godz. 18:15.

Egzamin na stopnie uczniowskie zdawać mogą wszyscy chętni Klubowicze, którzy regularnie uczęszczają na treningi, mają opłaconą składkę członkowską za bieżący miesiąc. Koszt egzaminu wynosi: na 10-7 st. uczniowski - 60 zł, na 6 st. - 70, na 5 st. - 80 zł. Na wyższe stopie uczniowskie zdawać można wyłącznie na obozach letnich i zimowych naszego Klubu. 

INFORMACJE:

Egzamin dla sekcji:

  • Wejherowo - gr. młodsza kickboxing odbędzie się dnia 18 listopada o godz. 19:30.

  • Wejherowo - gr. starsza młodzież, dorośli odbędzie się dnia 18 listopada o godz. 21:00.

  • Luzino - sekcja młodsza odbędzie się dnia 23 listopad godz. 18:15

 

Co daje egzamin na stopnie?

Egzamin jest etapem kolejnego stopnia wtajemniczenia w sportach walki. Egzamin i jego zaliczenie jest podsumowaniem dotychczasowej pracy zawodnika w Klubie i nabytych umiejętności w trakcie trwania szkolenia. Po zdanym egzaminie (w terminie do 14 dni) otrzymuje się dyplom potwierdzający zdany egzamin, który poświadcza również stopień zaawansowania, a co za tym idzie nabyte umiejętności w kickboxingu.

Jakie warunki są do spełnienia aby podejść do egzaminu?

Warunkiem do udziału w egzaminie jest regularne uczestnictwo w zajęciach w naszym Klubie, opłacona składka członkowska za bieżący miesiąc.

Jaki jest koszt egzaminu?

Koszt egzaminu uzależniony jest od stopnia, na który się zdaje. W naszym Klubie dzieci mogą zdać jednocześnie tylko jeden stopień, młodzież i dorośli w szczególnych przypadkach dwa stopnie. Koszt egzaminu na stopień wynosi:

10-7 st uczniowski - 60 zł, 6 st - 70 zł, 5 st - 80 zł. Wyższe stopnie, tj. 4,3,2,1 zdawać można tylko i wyłącznie na obozach i zgrupowaniach zimowych.

W przypadku najbliższego egzaminu na zgłoszenia i wpłaty za egzamin czekamy do dnia 17 listopada. W dniu Egzaminu będziemy mieli już gotowe listy egzaminacyjne i przygotowane protokoły z egzaminu, więc nie będzie możiwości zapisania się na Egzamin! W przypadku egzaminu na 10 i 9 stopień - egzamin trwać może od 15 min do 30 min, na 8 st. - 40 min, 7 st - do 60 min.

Dyplom potwierdzający zdany egzamin jest świetną pamiątką na długie lata z Waszej przygody ze sportami walki. Zachęcamy Was do podwyższania swoich kwalifikacji w sportach walki poprzez Egzamin!

Przekaż nam 1% podatku