Egzamin na stopnie uczniowskie UFR 12 grudnia

Piątek, 30 Listopad 2012

UWAGA! EGZAMIN! UWAGA! EGZAMIN! UWAGA! EGZAMIN! UWAGA! EGZAMIN!

 
Dnia 12 grudnia (środa) w Naszym Klubie odbędzie się Egzamin na stopnie uczniowskie Federacji Universal Fighting Rules. Stopnie są wyznacznikiem poziomu wyszkolenia oraz zaawansowania w sztukach i sportach walki. Stopnie UFR, na które zdaje chętny adept Naszego Klubu, uznawane są także w takich Federacjach jak WKA oraz WFMC.
 
Serdecznie zapraszamy na Egzamin, który odbędzie się dnia 12 grudnia br od godz 17 w Gminnym Ośrodku Sportu, Rekreacji i Turystyki w  LUZINIE, sala korekcyjna nr 26 na piętrze.
 
Program:
12 grudnia godz. 17:00 - 17:15 - zapisy
 
UWAGA! Egzamin do stopnia 5 włącznie! Osoby, które posiadają już stopień, zobowiązani są przedstawić dyplom posiadanego do tej pory stopnia.
 
godz. 17:15 - 17:45 - Egzamin na stopnie 10, 9;
godz. 17:45 - 18:15 - Egzamin na stopnie 8,7;
godz. 18:15 - 19:15 - Egzamin na stopnie 6, 5;
 
Po zdanym egzaminie, w terminie do dwóch tygodni, otrzymuje się dyplom federacjni UFR, potwierdzający dany stopień uczniowski. Kto zda na stopień 5, otrzymuje dodatkowo zielony pas.
 
Koszt Egzaminu:
od stopnia 10 do 6 - 50 zł / stopień - można zdać maksymalnie dwa stopnie uczniowskie
5 stopień - 60 zł
 
Egzaminatorem jest Rafał Karcz, egzaminator UFR oraz WFMC, posiadacz III stopnia mistrzowskiego.
 
UWAGA! Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się chętnych osób do egzaminu, pozwoli to nam sprawnie przeprowadzić egzaminy!
 
 
na zdjęciu: Komisja Egzaminacyjna na stopnie Mistrzowskie (czarne pasy) Federacji U.F.R. Egzamin na stopnie mistrzowskie odbył się w Tarczynie (mazowieckie). Stoją od lewej: Rafał Karcz, Marek Czapka, Prezes PIotr Bąkowski, Łukasz Makarewicz.
Przekaż nam 1% podatku