Kickboxing w Luzinie - zapraszamy!

Sobota, 27 Sierpień 2016

KTS-K GOSRiT Luzino oraz Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, zapraszają na treningi kickboxingu dla dzieci w wieku 5-12 lat do Luzina. Zajęcia odbywać się będą wzorem ubiegłego sezonu bez zmian - tj. we wtorki i czwartki.

W Luzinie treningi startują od dnia 6 września (wtorek) sala nr 26 GOSRiT Luzino, ul. Mickiewicza 22 w podanych dniach i godzinach:

  • wtorki i czwartki godz. 16:45 - 17:30 - grupa 5-12 lat - początkująca i średniozaawansowana
  • wtorki i czwartki godz. 17:30 - 18:30 - grupa zawodnicza.

W obu sekcjach trenować będzie nie więcej niż 12 osób (razem maksymalnie 24 osoby w obu grupach), dlatego ilość miejsc jest ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń. Ponadto grupę zawodniczą informujemy, że KONIECZNE jest posiadanie kompletnego sprzętu ochronnego do zajęć (kask, ochr. stóp, piszczeli, szczęka, ochr. krocza, rękawice) oraz stroju: spodnie do kickboxingu, koszulka.  Zamówienia na sprzęt można dokonać za pośrednictwem trenera - informacja na zajęciach.

Wymagany sprzęt dla grupy początkującej to jedynie rękawice, które otrzymuje się od Klubu w ramach jednorazowej opłaty wpisowej.

Składka członkowska w Luzinie nie uległa zmianom i nadal wynosi: 80 zł/mc + jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 100 zł)

Ponadto informujemy, że na sali trenujemy bez obuwia, na gołej stopie, w wygodnym, sportowym stroju (koszulka, spodenki).

Informacje dot. zapisów pod nr tel. 695 650 914 lub email: rafal.karcz@sportwejherowo.pl Zaznaczamy, że nie odpowiadamy na smsy z zapytaniem dot. treningów.

Przekaż nam 1% podatku