Bambino na start!

Niedziela, 4 Wrzesień 2016

Już jutro, tj. 5 września, ruszają po raz pierwszy w historii Klubu zajęcia sekcji BAMBINO Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego! W ciągu kilku zaledwie dni od ogłoszenia nabóru do sekcji w wieku 5-7 lat, uzyskaliśmy komplet zgłoszeń na te zajęcia. O naborze informowała m.in. Telwwizja Kaszuby i inne media, za co serdecznie dziękujemy!

Informujemy, że jutro odbędzie się pierwszy, pilotażowy trening sekcji, a nasi trenerzy już opracowali kompletny i szczegółowy program szkoleniowy, który zawiera m.in. zajęcia ogólnorozwojowe, kształtujące koordynację ruchową, sprawność, zwinność, gibkość. Nie zabraknie także ćwiczeń, wzmacniających kręgosłup, a także gier i zabaw sportowych.

Rodzice, którzy zapisali swoje pociechy na te zajęcia, proszeni są o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie oryginału deklaracji członkowskiej do trenra prowadzącego zajęcia. Deklaracja znajduje się tutaj. Prosimy także o zapoznanie się z regulaminem korzystania z sali Fight Zone GYM, a także z innymi ważnymi kwestiami, dostępnymi w dziale PLIKI na nasze stronie.

Zajęcia dla dzieci sekcji BAMBINO trwają 45 minut. Podczas pierwszych zajęć, oczywiście zachęcamy rodziców do wejścia na salę i obserwowania swoich pociech podczas zajęć, jednak każde następne zajęcia dzieci przebywają "sam na sam" z trenerem i rodzice proszeni są o pozostanie na zewnątrz sali.

Informujemy, że wejście na posesję, gdzie znajduje się sala jest możliwe tylko od strony ul. 12 marca (Brama z banerem MONZA), przejście na salę znajduje się pomiędzy wulkanizacją a firmą MONZA. O kierunku, w którym trzeba udać się, aby trafić na naszą salę, będzie informował stojący na wysokości przejścia na salę "potykacz" z reklamą naszego Klubu. W razie problemów z dotarciem na naszą salę, prosimy o kontakt: 695 650 914. Zajęcia zaczynamy punktualnie o godz. 16:00. W pomieszczeniu sali, znajduje się szatnia, gdzie dzieci mogą się przebrać oraz łazienka. Bardzo prosimy o pozostawienie przed wejściem na salkę (w holu) obuwia. Dzieci na naszej sali trenują na profesjonalnej macie do kickboxingu bez obuwia i skarpetek.

W przypadku nieobecności na pierwszych dwóch spotkaniach zapisanych osób, nastąpi nabór uzupełniający na zajęcia. 

Zapraszamy!

Przekaż nam 1% podatku