3 puchary w Szczecinie

Niedziela, 23 Październik 2016

Dnia 22 października br. w Szczecinie, odbyła się piąta edycja turnieju Polish Fighter Cup. Jest to konfrontacja takich styli jak kickboxing, taekwondo, karate i muay thai. Organizatorem tego wydarzenia jest Artur Cholewa, szef Klubu Alkon Szczecin. Patronat zawodów objął Polski Związek Kickboxingu.

Dla naszych zawodników dzień 22 października okazał się bardzo szczęśliwy i bogaty w zdobycze pucharowe. Na turniej do Szczecina wystawiliśmy troje zawodników i wszyscy do domu wracają z pucharem za 1 miejsce! Oto wyniki naszych zawodników:

  • Zuzia Kalbarczyk - 1 miejsce do 60 kg kadetek wersji kick-light - KTS-K GOSRiT Luzino
  • Paulina Stenka - 1 miejsce do 70 kg juniorek kick-light - KTS-K GOSRit Luzino
  • Mikołaj Herzberg - 1 miejsce do 79 kg juniorów kick-light - Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Mikołaj Herzberg, który w pięknym stylu rozwiązał na swoją korzyść finałowy pojedynek z zawodnikiem Gorzowa Wlkp, wcześniej pokonując z dużą przewagą zawodnika taekwondo z Leszna.

Niebawem kolejne turnieje, w których wezmą udział zawodnicy z Wejherowa i Luzina. Będą to Puchar Polski w Dwikozach k. Sandomierza oraz turniej ogólnopolski Muszynianka Cup. Wyjazd zawodników na Konfrontacje Sztuk Walki POLISH CUP do Szczecina był możliwy dzięki wsparciu głównego Sponsora, Firmy DJ-PROJEKTY Andrzej Herzberg&Tomasz Kowalski - dziękujemy!

Przekaż nam 1% podatku