Zuzia Kalbarczyk najpopularniejszym sportowcem Powiatu

Piątek, 9 Grudzień 2016

2016-12::1481315736-14191288-743380459134968-2092150093-o.jpgZuzanna Kalbarczyk została najpopularniejszym sportowcem Powiatu Wejherowskiego. Plebiscyt, jak co roku zorganizował Dziennik Bałtycki. W imieniu Zuzi oraz Klubu serdecznie dziękujemy wszystkim sympatykom i kibicom naszej najbardziej utytułowanej zawodniczki kickboxingu!

Zwycięstwo Zuzi na szczeblu regionu pokazuje, że sporty walki, w szczególności kickboxing cieszy się dużą popularnością. Sukcesy Zuzi są widoczne i doceniane. Przypominamy, że również w listopadzie, Zuzia sięgnęła po 3 miejsce na Pomorzu w Plebiscycie zorganizowanym przez Ludowe Zespoły Sportowe. Tam nie oddawano głosów sms, a do wyboru najlepszej "10" powołana została specjalna kapituła.

Zuzia Kalbarczyk tylko w tym roku sięgnęła 2-krotnie po tytuł Mistrzyni Polski w kickboxingu wersji pointfighting oraz light contact, zdobyła Puchary Polski, Puchar Europy, a uwieńczeniem tego roku oraz dotychczasowej kariery był brązowy medal Mistrzostw Świata, zdobyty w Dublinie. Zuzi jaknajbardziej należy się miejsce w czołówce sportowców w Jej kategorii wiekowej na Pomorzu.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy za oddane głosy! Teraz czas na podsumowanie roku i przygotowania do majowych Mistrzostw Polski w kickboxingu, które mogą dać Zuzi przepustkę do udziału w Mistrzostwach Europy, które w 2017 roku odbędą się w Macedonii.