Alina Macholl ponownie najlepsza

Niedziela, 3 Grudzień 2017

Dnia 3 grudnia na sali Fight Zone GYM w Wejherowie odbył się trzeci już z kolei towarzyski turniej w DARTA pn. "ITOdesign Cup". W doborowej stawce 20 zawodników - rodziców i zawodników w gronie młodzieży oraz seniorów naszego Klubu, zwyciężyła Pani Alina Macholl, przewodnicząca Rady Rodziców przy naszym Klubie. Tym samym powtórzyła sukces z turnieju DARTA, który odbył się w naszym Klubie w październiku roku 2016.

Na nasz Turniej zgłosiło się 26 osób, niestety z różnych przyczyn 6 osób nie stawiło się na naszym integracyjnym spotkaniu. Mimo wszystko, III Klubowy Turniej DARTA Itodesign Cup należy zaliczyć do bardzo udanych, a poziom rywalizacji był wysoki.

Pani Alina rzucała najcelniej. Z grupy pierwszej wyszła z miejsca drugiego do fazy pucharowej, a tam już nie miała sobie równych, wygrywając 3 pojedynki w systemie 1 vs 1 w grze na zasadach 301. Choć w naszym turnieju najważniejsza jest zabawa oraz integracja, to nasz Sponsor Firma ITOdesign z Panem Filipem Budda i Panią Marzeną Laskowską-Budda na czele, zapewnili zwycięzcom świetne nagrody, za co gorąco dziękujemy!

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Klubu w DARTA:

  • 1 miejsce Alina Macholl
  • 2 miejsce Wiesław Kaczmarek
  • 3 miejsce Kacper Sroka
  • 4 miejsce Piotr Jarzębiński i Paulina Stenka
  • 5 miejsce Sylwia Labudda
  • 6 miejsce Kasia Kupc i Zuzia Pohl

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy już dziś na kolejne integracyjne spotkanie przy DARCIE już w nowym, 2018 roku! Gorące podziękowania za wykonanie zdjęć należą się Państwu Joannie i Maciejowi Sztygiel. Dziękujemy Firmie ITOdesign za atrakcyjne nagrody dla zawodników, biorących udział w rywalizacji!

GALERIA ZDJĘĆ Z III ITOdesign CUP

Przypominamy też, że już 9 grudnia odbędzie się na naszej sali I edycja Klubowej Ligi Kickboxingu dla dzieci - zgłoszenia do 4 grudnia!

 

 

 

 

 

Przekaż nam 1% podatku