Wyniki 2015

Piątek, 4 Maj 2018

Ilość medali: 99 (38/32/29) Ilość turniejów: 12.

Międzynarodowy Turniej Kickboxingu "Muszynianka Cup" - Nowy Sącz 4-6.12.2015 r.

Dorian Kupc - 1 miejsce dzieci kat - 24 kg pointfighting;
Nikola Siecińska - 1 miejsce kadet młodszy kat - 42 kg pointfighting;
Oliwer Laskowski - 1 miejsce kadet starszy kat + 69 kg pointfighting;
Mateusz Popowski - 1 miejsce kadet starszy kat - 47 kg pointfighting;
Rafał Karcz - 1 miejsce senior kat - 69 kg pointfighting;
Nikola Siecińska - 2 miejsce kadet młodszy kat - 37 kg pointfighting;
Marcin Wołoszyn - 2 miejsce kadet starszy kat - 57 kg pointfighting;
Marcin Wołoszyn - 2 miejsce kadet starszy kat - 63 kg pointfighting;
Oliwer Laskowski - 2 miejsce kadet starszy kat - 69 kg pointfighting;
Mateusz Popowski - 2 miejsce kadet starszy kat - 42 kg pointfighting;
Wiktoria Szmidt - 2 miejsce kadet starszy kat - 65 kg pointfighting;
Błażej Mach - 2 miejsce junior kat - 63 kg kick-light;
Marta Kowalska - 3 miejsce dzieci kat - 28 kg pointfighting;
Marta Kowalska - 3 miejsce dzieci kat - 32 kg pointfighting;
Nikodem Komkowski - 3 miejsce dzieci kat - 24 kg pointfighting;
Nikodem Komkowski - 3 miejsce dzieci kat - 28 kg pointfighting;
Wiktoria Szmidt - 3 miejsce kadet starszy kat - 60 kg pointfighting;
Błażej Mach - 3 miejsce junior kat - 63 kg pointfighting;

KTS-K GOSRIT Luzino:

Małgorzata Nastały - 1 miejsce kadet młodszy - 37 kg pointfighting;
Kacper Macholl - 1 miejsce kadet młodszy + 47 kg pointfighting oraz tytuł "Najlepszy kadet pointfightingu turnieju";
Zuzia Kalbarczyk - 1 miejsce kadet starszy - 55 kg pointfighting;
Zuzia Kalbarczyk - 1 miejsce kadet starszy - 55 kg kick-light;
Filip Stark - 1 miejsce kadet starszy - 63 kg pointfighting;
Filip Stark - 1 miejsce kadet starszy - 69 kg pointfighting;
Patrycja Hinc - 1 miejsce junior - 50 kg pointfighting;
Patrycja Hinc - 1 miejsce junior - 55 kg pointfighting;
Patryk Dawidowski - 2 miejsce dzieci - 37 kg pointfighting;
Małgorzata Nastały - 2 miejsce kadet młodszy - 42 kg pointfighting;
Przemysław Dąbrowski - 2 miejsce kadet starszy + 69 kg pointfighting;
Paulina Stenka - 2 miejsce kadet starszy - 65 kg light contact;
Patrycja Hinc - 2 miejsce junior - 55 kg light contact;
Patryk Dawidowski - 3 miejsce dzieci - 32 kg pointfighting;
Paulina Stenka - 3 miejsce kadet starszy - 65 kg pointfighting.

Konfrontacja Sztuk Walki - Polish Fighter Cup - Szczecin 14.11.2015 r.

1 miejsce - Błażej Mach - kick-light junior - 66 kg;
1 miejsce - Mikołaj Herzberg - kick-light junior - 78 kg;
2 miejsce - Monika Korthals - kick-light senior - 64 kg.

Puchar Polski juniorów i seniorów w kickboxingu kick-light - Otwock 2-3.10.2015.

2 miejsce - Szymon Sroka - junior + 94 kg;
3 miejsce - Błażej Mach - junior - 63 kg.

Puchar Pomorza juniorów i seniorów - Ogólnopolski Turniej Kickboxingu kick-light - Gdańsk, 05.09.2015.

1 miejsce - Mikołaj Herzberg - junior do 74 kg;
2 miejsce - Błażej Mach - junior do 63 kg.

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu pointfighting, kick-light, K1 rules - Rzeszów, 19-21.06.2015.

1 miejsce - Rafał Karcz - pointfighting do 63 kg;
2 miejsce - Rafał Karcz - kick-light do 63 kg

Mistrzostwa Polski juniorów pointfighting, light contact, Puchar Polski kadetów i seniorów light contact - Ostrowiec Świętokrzyski, 29-31.05.2015.

1 miejsce - Monika Korthals - senior do 65 kg light contact;
2 miejsce - Błażej Mach - junior do 63 kg pointfighting

Mistrzostwa Polski kadetów i seniorów w kickboxingu pointfighting, light contact - Leszno, 08.05. - 10.05.2015.

1 miejsce - Nikola Siecińska - kadet młodszy do 37 kg pointfighting;
1 miejsce - Rafał Karcz - senior do 57 kg pointfighting;
2 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet starszy do 69 kg pointfighting

Puchar Europy dzieci, kadetów, juniorów, seniorów w kickboxingu WAKO - Krynica Zdrój, 30.04. - 03.05.2015.

1 miejsce - Nikodem Komkowski - dzieci do 20 kg pointfighting;
1 miejsce - Nikola Siecińska - kadet młodszy do 42 kg pointfighting;
1 miejsce - Mikołaj Herzberg - junior do 74 kg pointfighting;
1 miejsce - Mikołaj Herzberg - junior do 79 kg pointfighting;
1 miejsce - Mikołaj Herzberg - junior do 74 kg light contact;
1 miejsce - Szymon Sroka - junior + 94 kg pointfighting;
1 miejsce - Szymon Sroka - junior + 94 kg light contact;
1 miejsce - Szymon Sroka - junior + 94 kg kick-light;
1 miejsce - Monika Korthals - senior do 65 kg pointfighting;
1 miejsce - Rafał Karcz - senior do 63 kg pointfighting;
2 miejsce - Natalia Stemplewska - kadet młodszy do 42 kg pointfighting;
2 miejsce - Nikola Siecińska - kadet młodszy do 37 kg pointfighting;
2 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet starszy + 69 kg pointfighting;
2 miejsce - Maciej Zielonka - junior do 63 kg kick-light;
2 miejsce - Monika Korthals - senior do 65 kg light contact;
3 miejsce - Nikodem Komkowski - dzieci do 24 kg pointfighting;
3 miejsce - Marta Kowalska - dzieci do 28 kg pointfighting;
3 miejsce - Maciej Fragel - kadet młodszy do 42 kg pointfighting;
3 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet starszy do 69 kg pointfighting;
3 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet starszy do 69 kg light contact;
3 miejsce - Mikołaj Kuksin - junior do 63 kg kick-light;
3 miejsce - Błażej Mach - junior do 63 kg light contact.

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego juniorów w kickboxingu - Gdańsk, 14.03.2015.

1 miejsce - Mikołaj Herzberg - junior do 74 kg kick-light;
1 miejsce - Mikołaj Herzberg - junior do 74 kg light contact;
1 miejsce - Błażej Mach - junior do 63 kg light cotact;
2 miejsce - Błażej Mach - junior do 63 kg kick-light;
2 miejsce - Maciej Zielonka - junior do 69 kg light contact;
2 miejsce - Mikołaj Kuksin - junior do 69 kg kick-light;
2 miejsce - Szymon Sroka - junior d+ 94 kg kick-light.

Slovak Open - Międzynarodowy Puchar Słowacji w kickboxingu WAKO - Bańska Bystrzyca, 20-21.02.2015.

2 miejsce - Mikołaj Herzberg - senior do 79 kg pointfighting (PF);
3 miejsce - Mikołaj Herzberg - senior do 74 kg PF;
3 miejsce - Rafał Karcz - senior do 63 kg PF;
3 miejsce - Rafał Karcz - senior do 69 kg PF;
3 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet st. + 69 kg light contact (LC).

Mistrzostwa Polski w kickboxingu juniorów i seniorów kick-light - Kartuzy, 13-15.02.2015.

2 miejsce - Szymon Sroka - junior powyżej 94 kg.

Otwarte Mistrzostwa Polski sztuk walki Federacji WKSF - Mińsk Mazowiecki, 17.01.2015.

1 miejsce - Nikola Siecińska - kadet mł do 145 cm semi;
1 miejsce - Filip Stark - kadet st do 170 cm semi;
1 miejsce - Patrycja Hinc - junior do 160 cm semi;
1 miejsce - Patrycja Hinc - junior do 170 cm semi;
1 miejsce - Monika Korthals - senior do 65 kg light;
2 miejsce - Dorian Kupc - dzieci starsze do 125 cm semi;
2 miejsce - Kacper Macholl - kadet mł +145 cm semi;
2 miejsce - Błażej Mach - junior do 60 kg light;
3 miejsce - Nikodem Komkowski - dzieci starsze do 125 cm semi;
3 miejsce - Julia Kwidzińska - kadet st do 165 cm semi;
3 miejsce - Sandra Pikron - kadet st +165 cm semi;
3 miejsce - Paweł Bartkiewicz - kadet st do 60 kg light;
3 miejsce - Maciej Zielonka - junior do 65 kg light;
3 miejsce - Szymon Sroka - junior +80 kg light;
3 miejsce - Monika Korthals - senior +175 cm semi;
3 miejsce - Mariusz Bojka - senior do 85 kg light;
3 miejsce - Mariusz Bojka - weteran do 85 kg light.

Przekaż nam 1% podatku
Sponsorzy