Wyniki 2014

Piątek, 4 Maj 2018

Ilość medali: 70 (31/19/20) Ilość turniejów: 9.

Muszynianka Cup - Turniej Kickboxingu - Krynica Zdrój, 13-15.11.2014.

1 miejsce - Mikołaj Herzberg - kat. + 69 kg kadetów st. pointfighting;
1 miejsce - Mikołaj Herzberg - kat. + 69 kg kadetów st. light contact;
2 miejsce - Aleksander Kohnke - kat. - 63 kg kadetów st. pointfighting;
2 miejsce - Oliwer Laskowski - kat. + 69 kg kadetów st. pointfighting;3 miejsce - Błażej Mach - kat. - 63 kg juniorów light contact.

Otwarty Puchar Świata w Kong Sao semi contact - Mikołów, 25-26.10.2014.

1 miejsce - Patrycja Hinc - kat. do 55 kg seniorów;
1 miejsce - Tomasz Hirsz - kat. do 80 kg seniorów;
1 miejsce - Rafał Karcz - kat. do 60 kg seniorów;
3 miejsce - Mikołaj Herzberg - kat. + 60 kg juniorów.

Gala sztuk walki im. Michała Godnicza - Słupsk, 06.09.2014.

1 miejsce - Patrycja Hinc - kat. do 60 kg semi contact junior;
1 miejsce - Mikołaj Herzberg - kat 60 kg semi contact kadet/junior;
1 miejsce - Rafał Karcz - kat. 60 kg semi contact senior;
2 miejsce - Szymon Sroka - kat. -90 kg light contact junior/senior;
2 miejsce - Filip Stark - kat. 60 kg semi contact kadet/junior;
2 miejsce - Kornelia Szymańska - kat. do 60 kg semi contact junior;
3 miejsce - Kacper Macholl - kat. 60 kg semi contact kadet/junior;
3 miejsce - Błażej Mach - kat. 60 kg light contact junior/senior.

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu - Rzeszów, 20-22.06.2014.

1 miejsce - Rafał Karcz - kat. do 63 kg pointfighting;
3 miejsce - Rafał Karcz - kat. do 63 kg light contact.

Otwarty Puchar Polski w kickboxingu kadetów oraz turniej na piankowe pałki dla dzieci - Pułtusk, 31.05.2014.

1 miejsce - Nikola Siecińska - kadet mł do 37 kg pointfighting;
3 miejsce - Nikodem Komkowski - dzieci 4-6 lat do 12 cm wzrostu na pałki.

Otwarty Puchar Polski w sztukach walki Federacji WFMC - Barczewo, 10-11.05.2014.

1 miejsce - Patrycja Hinc - junior 50 kg semi contact;
1 miejsce - Rafał Karcz - senior - 70 kg semi contact;
1 miejsce - Rafał Karcz - senior - 75 kg semi contact;
1 miejsce - Monika Korthals - senior - 65 kg light contact;
3 miejsce - Patrycja Hinc - kat. OPEN semi contact.

POLISH OPEN - Międzynarodowy Puchar Polski w kickboxingu - Krynica Zdrój, 2-4.05.2014.

1 miejsce - Nikola Siecińska - kadet mł do 32 kg pointfighting;
1 miejsce - Kornelia Szymańska - kadet st OPEN (60,65, +65 kg) pointfighting;
3 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet mł +47 kg pointfighting.

Mistrzostwa Polski w kickboxingu kadetów młodszych i starszych pointfighting, light contact - Lubawa, 28-30.03.2014.

1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk - kadet mł do 42 kg pointfighting;
1 miejsce - Zuzanna Kalbarczyk - kadet mł do 42 kg light contact;
2 miejsce - Paulina Stenka - kadet st do 65 kg pointfighting;
2 miejsce - Paulina Stenka - kadet st do 65 kg light contact;
2 miejsce - Oliwer Laskowski - kadet mł + 47 kg pointfighting.

II Otwarte Mistrzostwa Polski w sztukach walki Federacji WFMC semi, light, full contact, formy przy muzyce, kata stylowe - Mińsk Mazowiecki, 18.01.2014.

1 miejsce - Siecińska Nikola - młodzik semi contact do 30 kg;
1 miejsce - Sicińska Nikola - młodzik semi contact do 35 kg;
1 miejsce - Kalbarczyk Zuzanna - młodzik semi contact do 40 kg;
1 miejsce - Kalbarczyk Zuzanna - młodzik semi contact + 40 kg;
1 miejsce - Kalbarczyk Zuzanna - młodzik light contact - 40 kg;
1 miejsce - Kalbarczyk Zuzanna - młodzik light contact + 40 kg;
1 miejsce - Laskowski Oliwer - młodzik semi contact + 44 kg;
1 miejsce - Stark Filip - junior semi contact - 55 kg;
1 miejsce - Stark Filip - junior semi contact - 60 kg;
1 miejsce - Szymańska Kornelia - junior semi contact - 55 kg;
1 miejsce - Szymańska Kornelia - junior semi contact - 60 kg;
1 miejsce- Hinc Patrycja - junior semi contact - 50 kg;
1 miejsce - Pryka Marek - senior light contact + 85 kg;
2 miejsce - Dawidowski Patryk - dzieci semi contact - 25 kg;
2 miejsce - Brodzik Mateusz - młodzik semi contact - 40 kg;
2 miejsce - Brodzik Mateusz - młodzik semi contact - 45 kg;
2 miejsce - Hinc Patrycja - junior semi contact - 55 kg;
2 miejsce - Kohnke Aleksander - junior semi contact - 55 kg;
2 miejsce - Kohnke Aleksander - junior semi contact - 60 kg;
2 miejsce - Herzberg Mikołaj - junior semi contact - 70 kg;
2 miejsce - Stenka Paulina - junior semi contact - 60 kg;
2 miejsce - Stenka Paulina - junior semi contact - +60 kg;
2 miejsce - Korthals Monika - senior light contact - 65 kg;
2 miejsce - Mackiewicz Paweł - senior light contact + 85 kg;
3 miejsce - Fragel Maciej - dzieci semi contact + 35 kg;
3 miejsce - Kwidzińska Julia - młodzik semi contact + 40 kg;
3 miejsce - Macholl Kacper - młodzik semi contact - 45 kg;
3 miejsce - Macholl Kacper - młodzik semi contact + 45 kg;
3 miejsce - Bartkiewicz Paweł - junior semi contact - 60 kg;
3 miejsce - Stenka Paulina - junior light contact - 60 kg;
3 miejsce - Stenka Paulina - junior light contact + 60 kg;
3 miejsce - Rotta Paweł - junior light contact - 65 kg;
3 miejsce - Herzberg Mikołaj - junior light contact - 70 kg;
3 miejsce - Hirsz Tomasz - senior light contact - 75 kg;
3 miejsce - Hirsz Tomasz - senior semi contact - 75 kg;
3 miejsce - Korthals Monika - senior semi contact - 65 kg.

Przekaż nam 1% podatku
Sponsorzy