Wyniki 2011

Piątek, 4 Maj 2018

Ilość medali: 30 (11/13/6) Ilość turniejów: 6.

I Mistrzostwa Polski pointfighting dzieci Federacji UFR - Tarczyn, 19.03.2011.

1 miejsce kadet starszy -145 cm - Filip Stark;
1 miejsce kadet starszy - 145 cm - Kornelia Szymańska;
1 miejsce kadet starszy - 155 cm - Konrad Kaczmarkiewicz;
2 miejsce kadet starszy - 145 cm - Zuzanna Kalbarczyk;
3 miejsce kadet starszy - 155 cm - Wronika Kalbarczyk;
3 miejsce kadet starszy - 155 cm - Seweryn Kobiela;
3 miejsce kadet młodszy - 140 cm - Dariusz Szweda;
1 miejsce w klasyfikacji generanej Mistrzostw Polski pointfighting;
2 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski touchcontact.

Puchar Świata WAKO w kickboxingu semi, light, full contact - Innsbruck, kwiecień 2011.

2 miejsce senior light contact - 57 kg - Rafał Karcz;
3 miejsce senior semi contact - 57 kg - Rafał Karcz.

Puchar Polski Universal Fighting Rules (UFR) pointfighting, light contact - Szczecin, 15.10.2011.

1 miejsce kadet pointfighting - 155 cm wzrostu Filip Stark;
1 miejsce kadet starszy powyżej 69 kg light contact Cezary Maciejewski;
2 miejsce kadet pointfighting -145 cm wzrostu Filip Stark.

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Taekwondo Olimpijskim - Luzino, 19.11.2011.

1 miejsce - 76 kg młodzik Konrad Kaczmarkiewicz;
2 miejsce młodzik Zuzanna Kalbarczyk;
2 miejsce młodzik Filip Stark.

Puchar Polski UFR oraz Polskiej Federacji All Style Karate - Susz, 04.12.2011.

1 miejsce kadet UFR rules - Kornelia Szymańska;
1 miejsce kadet pointfighting - Konrad Kaczmarkiewicz;
2 miejsce kadet pointfighting - Konrad Kaczmarkiewicz;
2 miejsce kadet UFR rules - Konrad Kaczmarkiewicz;
2 miejsce senior pointfighting - Tomasz Hirsz;
2 miejsce senior pointfighting - Tomasz Hirsz.

V MAZOVIA CUP INTERNATONAL UFR - Tarczyn, 09.12.2011.

1 miejsce pointfighting kat. dzieci - 145 cm wzrostu - Zuzanna Kalbarczyk;
1 miejsce pointfighting kadet młodszy - 155 cm - Weronika Kalbarczyk;
1 miejsce pointfighting kadet - 160 cm - Konrad Kaczmarkiewicz;
2 miejsce pointfighting kadet młodszy - 145 cm - Filip Stark;
2 miejsce pointfighting kadet powyżej 170 cm - Cezary Maciejewski;
2 miejsce UFR rules kadet powyżej 66 kg - Cezary Maciejewski;
2 miejsce kick-light contact junior - 78 kg - Michał Stachowski;
3 miejsce pointfighting kadet - 170 cm - Konrad Kaczmarkiewicz;
3 miejsce UFR rule junior - 78 kg - Michał Stachowski.

Przekaż nam 1% podatku
Sponsorzy