41 osób uzyskało wyższe stopnie szkoleniowe

Poniedziałek, 8 Październik 2018

Dnia 6 października br. na sali Fight Zone GYM odbył się Egzamin na stopnie uczniowskie w kickboxingu. Do tego sprawdzianu zgłosiły się aż 42 osoby, z czego 41 ukończyło egzamin z wynikiem pozytywnym!

Egzamin składał się z części technicznej oraz sprawnościowej. W zależności od stopnia zaawansowania, egzamin trwał od 30 do 90 minut. Zdać można było na stopnie: 10, 9 lub 8, w zależności od obecnie posiadanego. W tym wydarzeniu brały udział wszystkie sekcje naszego Klubu, począwszy od wejherowskich i luzińskich sekcji Rafała Karcz, sekcję "Fighter" Tomasza Hirsz, sekcje młodzieży i dorosłych aż po sekcję rekreacyjną dla kobiet - Kickboxing for Ladies.

41 osób ukończyło egzamin z wynikiem pozytywnym - gratulujemy! W ciągu 14 dni trenerzy na swoich grupach wręczą dyplomy za zdane egzaminy! Wkrótce stopnie zostaną potwierdzone w ogólnopolskiej bazie stopni Polskiego Związku Kickboxingu.

Galeria zdjęć z Egzaminu

Egzaminy w naszym Klubie odbywają się dwa razy do roku. Ponadto egzaminy organizowane są także w trakcie trwania obozu letniego i zimowego. Najbliższy sprawdzian umiejętności odbędzie się w Mikoszewie, podczas zimowego obozu sportowego, na który wszystkich serdecznie zapraszamy.

Przekaż nam 1% podatku