56 osób uzyskało wyższe stopnie szkoleniowe

Niedziela, 3 Marzec 2019

Dnia 2 marca odbył się w naszym Klubie Egzamin na stopnie uczniowskie Polskiego Związku Kickboxingu. W Egzaminie wzięła udział rekordowa liczba uczestników - 56 osób. 

Egzamin trwał od wczesnych godzin porannych aż do wieczora. Kandydaci do wyższych stopni szkoleniowych zostali podzieleni na grupy wg posiadanych dotychczasowych stopni. Komisja egzaminacyjna złożona była z Egzaminatora PZKB, Rafała Karcz oraz trenera sekcji Fighter przy naszym Stowarzyszeniu - Tomasza Hirsz. 

Na wyróżnienie zasługują zawodnicy Krzysztof Dampc i Daniel Dziedzic, którzy zdawali na wysoki 5 stopień uczniowski (zielony pas). M.in. Ci zawodnicy będą reprezentować Klub podczas Mistrzostw Polski w kickboxingu w formule kick-light w Kartuzach w dniach 15017 marca. 

Aby zdać na wyższy stopień należało zaliczyć część techniczną oraz sprawnościową. Komisja egzaminacyjna zwracała szczególną uwagę na poprawność wykonywanych technik oraz zaangażowanie kandydatów do wyższych stopni. Gratulujemy uzyskania wyższych kwalifikacji w sporcie kickboxing!

Egzaminy na stopnie w Klubie odbywają się tylko dwa razy w roku. Kolejny egzamin odbędzie się zgodnie z kalendarzem klubowym , czyli w miesiącu grudzień. Podczas grudniowego egzaminu będzie można uzyskać 10, 9 lub 8 st. szkoleniowy.

Zdjęcia z Egzaminów na klubowym FB

Przekaż nam 1% podatku