Medale w Szczecinie i Budapeszcie!

Środa, 22 Maj 2019

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe wraz z sekcją kickboxingu GOSRiT Luzino zdobyli kolejne medale w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej!

Dnia 11 maja w Szczecinie odbył się turniej Polish Fighter Kids pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Doskonale wypadły najmłodsze kickboxerki z Luzina, objęte programem wejherowskiego Stowarzyszenia - PROJEKT 2020PF - wspieramy młode talenty:

• Agata Drewa wywalczyła 1 miejsce w konkurencji dla najmłodszych dzieci - walk na piankowe pałki w kat. 7-8 lat
  • Julia Drewa wywalczyła 1 miejsce w konkurencji walk na piankowe pałki w kat. 9-10 lat

Z kolei w Budapeszcie na Węgrzech, odbył się Puchar Świata w kickboxingu, gdzie Zuzanna Kalbarczyk wywalczyła srebrny medal w kat. kick-light juniorek do 65 kg. W zawodach w Budapeszcie rywalizowało łącznie ponad 3000 zawodników z całego świata.

W dniach 7-9 czerwca odbędzie się kolejny sprawdzian. Drużyna z Wejherowa i Luzina weźmie udział w Pucharze Polski w Bałtowie. Do udziału w tym turnieju Klub poszukuje Sponsora, który mógłby wesprzeć finansowo zawodników, biorących udział w tym wydarzeniu. Koszt wysłania 4 zawodników na te zawody opiewa na kwotę ok. 2000 zł.

Osoby lub Firmy, które chciałyby wesprzeć sportowców w tym turnieju, proszone są o kontakt z Rafałem Karcz, tel. 695 650 914. Można również przesłać darowiznę na konto Klubu: Alior Bank: 34 2490 0005 0000 4500 5647 9180