2 Puchary Polski dla naszych zawodników

Niedziela, 20 Październik 2019

W dniach 18-19 października w Świdniku odbył się Otwarty Puchar Polski w kickboxingu wersji pointfighting dla kadetów i juniorów. Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe oraz GOSRiT Luzino reprezentowało czworo zawodników - wszyscy przywieźli medale!

Wyniki naszych zawodników:

  • 1 miejsce i Puchar Polski - Nikola Siecińska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe) kat. junior do 55 kg
  • 1 miejsce i Puchar Polski - Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino) kat. junior + 70 kg
  • 2 miejsce i srebrny medal - Żaneta Stenka (GOSRiT Luzino) kat. kadet + 65 kg
  • 2 miejsce i srebrny medal - Zuzanna Kalbarczyk kat. junior do 70 kg
  • 3 miejsce i brązowy medal - Nikola Siecińska kat. junior do 60 kg
  • 3 miejsce i brązowy medal - Bartłomiej Drewa (GOSRiT Luzino) kat. kadet st. do 63 kg 

Wszyscy wymienieni zawodnicy to podopieczni trenera Rafała Karcz. W Pucharze Polski można startować w dwóch kategoriach wagowych - w swojej i w wyższej. Łącznie w Świdniku wystartowało blisko 200 zawodników z 18 polskich klubów kickboxingu. Organizatorem turnieju był Klub LKSW DAN Świdnik pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. 

Wyjazd na turniej (dojazd, opłaty startowe, noclegi i wyżywienie) zostały sfinansowane dzięki Sponsorowi Klubu OPEC GDYNIA, a także ze środków własnych zawodników. Wyjazd Zuzi Kalbarczyk został sfinansowany przez Sponsora indywidualnego - Przedszkole MAPECIAKI z Wejherowa

Gratulujemy!

Przekaż nam 1% podatku