3 opcje treningów do dnia 18 stycznia

Środa, 6 Styczeń 2021

Treningi w naszym Klubie do dnia 18 stycznia będą się odbywać w formie:


✅ Treningów dodatkowych w dniach 11-15 stycznia - informacje na grupie zamkniętej dla rodziców i opiekunów - zapraszamy, mamy wolne miejsca - zapisy do piątku 8 stycznia u trenera Rafała. (jest to alternatywa dla obozu, który miał odbyć się w dniach 10-16 stycznia) - dla wszystkich, którzy ukończyli 10 rok życia.
✅ Treningów w grupie Sekcja Sportów Walki ,,Fighter" - dla wszystkich dzieci, którzy posiadają licencję zawodniczą lub minimum 10 stopień uczniowski (wymóg w związku z obostrzeniami)
✅ Treningów w formie online - trener Paulina Stenka.
Jak widać, nasz Klub szuka wielu rozwiązań, aby zająć naszych młodych sportowców w okresie ferii. Niestety ze względu na rygorystyczne obostrzenia, udział w treningach osób po 23 roku życia nie jest możliwy do dnia 18 stycznia.

Składka członkowska  za styczeń dla wszystkich członków Naszego Klubu wynosi niezmiennie 90 zł. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem finansowym Klubu do opłacania składki członkowskiej zobligowany jest każdy członek Klubu. Regulamin dostępny jest TUTAJ

Szczegółowe informacje dot. odbywających się treningów znajdą Państwo na grupie zamkniętej dla rodziców na FB.

Przekaż nam 1% podatku