Treningi wg stałego grafiku wznawiamy od września

Wtorek, 10 Sierpień 2021

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe informuje, że do dnia 20 sierpnia obowiązuje wakacyjny grafik, dostępny tutaj. Treningi w okresie wakacyjnym odbywają się na wejherowskiej salce. Od 20 sierpnia następuje przerwa w organizacji zajęć dla dzieci i młodzieży.

Wg stałego grafiku zajęć wracamy od 6 września. Informujemy, że dni i godziny treningów nie zmieniają się i GRAFIK ZAJĘĆ, dostępny na stronie jest AKTUALNY.

Zmiana wysokości składek członkowskich.

Jak informowaliśmy w komunikacie z dnia 24 luty br., od września dla wszystkich członków Klubu ulega zmianie wysokość  odpłatności składek członkowskich. Wysokość składek członkowskich od września 2021:

  • składka członkowska miesięczna - 100 zł (dotychczas 90 zł) lub
  • składka członkowska półroczna - 600 zł (dotychczas 500) lub
  • składka członkowska roczna - 1200 zł (dotychczas 1100)
  • + Jednorazowa opłata wpisowa dla nowych członków Klubu - 100 zł

Zapraszamy również osoby chętne na obóz dochodzeniowy w dniach 23-27 sierpnia, który zorganizowany będzie na naszej sali w Wejherowie dla dzieci i młodzieży w wieku 10-15 lat (w wyjątkowych okolicznościach udział w obozie mogą także brać osoby w wieku od 8 lat).

Dnia 6 września w Wejherowie (poniedziałek), a 7 września (wtorek) w Luzinie odbędą się pierwsze treningi w sezonie 2021/22 - ZAPRASZAMY!

 

Przekaż nam 1% podatku