Turniej klubowy 20 listopada

Czwartek, 7 Październik 2021

Zapraszamy na klubowe wydarzenie - wewnątrzklubowy turniej o Mistrzostwo Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, który odbędzie się 20 listopada w Wejherowie, I Brygady Panc. WP 5. Turniej ma charakter sędziowanych ćwiczeń w kontakcie na zasadzie walki na pianki oraz pointfighting.

Wydarzenie przeznaczone dla wszystkich chętnych Klubowiczów bez względu na stopień, staż treningowy i zaawansowanie w sporcie!

Program treningu o charakterze sędziowanych ćwiczeń sprawnościowych:

  • Rywalizacja na pianki 4-10 lat SOBOTA 20 listopad godz. 9:00 - 12:00 (wg kolejności rywalizacji od 115 cm)
  • Rywalizacja na pianki oraz pointfighting 10-15 lat SOBOTA 20 listopad  12:30 - 15:00 (wg kolejności rywalizacji od pianek 135 cm)

Kategorie rywalizacji PIANKI (mogą wziąć udział wszystkie chętne osoby)

  • 4-10 lat: - do 115 cm, 125 cm, 135 cm, 145 cm, powyżej 145 cm (osobno dziewczynki i chłopcy)
  • 10-15 lat: - do 135 cm, 145 cm, 155 cm, powyżej 155 cm (osobno dziewczynki i chłopcy)
  • RODZICE: osobno kat. kobiet i mężczyzn

Kategorie rywalizacji pointfighting (zawodnicy posiadający badania sportowe i pełny sprzęt do walki)

  • Na zasadzie jednej lub dwóch walk - zestawienie zawodników na podstawie zgłoszeń

Nagrody:

  • Każdy uczestnik otrzyma medal
  • Za 1 miejsce w kategorii - pucharek (kat. pianki)
  • Wybrany zostanie najlepszy zawodnik turnieju - Puchar
  • Rodzice - dla każdego zgłoszonego rodzica - medal

Termin, forma zgłoszeń, opłaty:

  • Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie poprzez email: biuro@ravkar.pl z podaniem imienia i nazwiska, dokładnego wzrostu i formuł rywalizacji
  • Na poprawne zgłoszenia czekamy do dnia 15 listopada 2021
  • Zgłoszenia w innej formie niż podany email, zgłoszenia po 15 listopada - nie będą przyjmowane
  • Opłaty startowe: 50 zł/os - GOTÓWKĄ do trenerów prowadzących do 15 listopada. Opłaty startowe są formą darowizny. Opłata startowa nie jest równoznaczna z zapisem na turniej - zapisy tylko poprzez email. 
  • Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania wzrostu zawodników w trakcie wydarzenia. Osoby nieprawidłowo zgłoszone (wyższe niż zgłoszona kategoria zostaną nie dopuszczone do turnieju)
  • UWAGA! Obowiązuje limit uczestników wydarzenia do 70 os. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do zabawy :)

Aktualne zgłoszenia (stan na 15.10.21)

Dzieci do lat 10 - 115 cm chłopcy:

  1. Nikodem Hubert (Wejherowo)

Dzieci do 10 lat - 115 cm dziewczynki:

  1. Maja Sorn (Wejherowo)
  2. Nina Sorn (Wejherowo)
  3. Agnieszka Sulikowska (Wejherowo)
  4. Aleksandra Czaja (Luzino)
  5. Maria Gaschta (Wejherowo)

Dzieci do 10 lat - 125 cm chłopcy:

  1. Stanisław Klebba (Wejherowo)
  2. Tymoteusz Czerwionka (Wejherowo)
  3. Mateusz Sorn (Wejherowo)
  4. Konrad Richert (Luzino)
  5. Antoni Kaszubowski (Kębłowo)

Dzieci do 10 lat - 125 cm dziewczynki:

  1. Zuzanna Tempska (Luzino)
  2. Aleksandra Lenczewska (Luzino)
  3. Nadia Angel (Wejherowo)
  4. Kaja Rzymowska (Wejherowo)
  5. Oliwia Szreder (Wejherowo)
  6. Matylda Milinkiewicz (Wejherowo)

Dzieci do 10 lat - 135 cm chłopcy:

  1. Michał Stenka (Kębłowo)
  2. Julian Grablowski (Kębłowo)
  3. Mikołaj Szlas (Wejherowo)
  4. Maksymilian Kuźma (Kębłowo)
  5. Nikodem Kwidziński (Wejherowo)
  6. Michał Łomotowski (Wejherowo)

Dzieci do 10 lat - 135 cm dziewczynki:

  1. Magdalena Klebba (Wejherowo)
  2. Daria Kwaśny (Wejherowo)
  3. Inga Gruba (Wejherowo)
  4. Kinga Zielińska (Wejherowo)
  5. Zuzanna Podwojska (Wejherowo)
  6. Katarzyna Sulikowska (Wejherowo)
  7. Zofia Gaschta (Wejherowo)

Dzieci do 10 lat - 145 cm dziewczynki:

  1. Alicja Hewelt (Luzino)

Dzieci do 10 lat - 145 cm chłopcy:

  1. Gniewko Marciński (Wejherowo)
  2. Mateusz Grablowski (Kębłowo)
  3. Filip Ptak (Wejherowo)
  4. Piotr Grzenkowicz (Wejherowo)
  5. Filip Ptak (Wejherowo)

Dzieci do 10 lat + 145 cm chłopcy:

  1. Przemysław Borski (Wejherowo)
  2. Karol Czaja (Luzino)

Dzieci powyżej 10 lat - 145 cm chłopcy:

  1. Sebastian Tempski (Luzino)
  2. Oskar Kuźma (Kębłowo)

Dzieci powyżej 10 lat - 155 cm chłopcy:

  1. Konrad Lenczewski (Kębłowo)

Dzieci powyżej 10 lat - 135 cm dziewczynki:

Dzieci powyżej 10 lat - 155 cm dziewczynki:

  1. Magdalena Tempska (Luzino)
  2. Kinga Pettke (Kębłowo)

Dzieci powyżej 10 lat +155 cm chłopcy:

  1. Tymon Pobłocki (Luzino)
  2. Oskar Wiechowski (Wejherowo)
  3. Mikołaj Dzienisz (Wejherowo)
  4. Kacper Labudda (Wejherowo)

Dzieci powyżej 10 lat + 155 cm dziewczynki:

  1. Amelia Podwojska (Wejherowo)

PIANKI RODZICE:

  1. Jarosław Lenczewski

POINTFIGHTING:

  1. Magdalena Tempska
  2. Sebastian Tempski
  3. Zuzanna Tempska
  4. Tymon Pobłocki
  5. Konrad Lenczewski
  6. Kacper Labudda
Przekaż nam 1% podatku
Sponsorzy