Turniej klubowy 20 listopada

Czwartek, 7 Październik 2021

UWAGA HARMONOGRAM 20 LISTOPADA - PROSIMY O UWAŻNE ZAPOZNANIE SIĘ!

Plan, który może ulec niewielkim zmianom ze względów organizacyjnych:


  • GODZ. 8:30 - 10:30 Rywalizacja dzieci do lat 10 w kategoriach: pianki - 115 cm chłopcy i dziewczynki, pianki - 125 cm chłopcy i dziewczynki
  • GODZ. 11:00 - 13:00 Rywalizacja dzieci do 10 lat w kategoriach: pianki - 135 cm chłopcy i dziewczynki, - 145 cm chłopcy i dziewczynki, +145 cm chłopcy i dziewczynki
  • GODZ. 13:15 - 13:30 Rywalizacja RODZICÓW (rozegramy osobno kategorię mężczyzn + kategorię łączoną mężczyźni + kobiety)
  • GODZ. 14:00 - 16:00 Rywalizacja WSZYSTKICH kategorii powyżej lat 10 chłopcy + dziewczynki
  • GODZ, 16:10 - 17:00 - walki pointfighting

UWAGA Plan może ulec niewielkim zmianom. Uczestników danej rywalizacji prosimy o przybycie z kilku minutowym wyprzedzeniem. Jeżeli daną kategorię będziemy kończyć przed czasem, będziemy czekać na planową godzinę rozpoczęcia kolejnej rywalizacji.


Na czas naszego treningu z elementami rywalizacji dostępna jest dolna sala, celem rozgrzewki lub przygotowania się do rywalizacji.
Po każdej zakończonej rywalizacji w danej kategorii (np. po kat. dzieci 115 cm) od razu następuje dekoracja
Uczestników i rodziców prosimy o uważne zapoznanie się z harmonogramem i przybycie na salę zgodnie z daną rywalizacją, w której bierze się udział.

Zapraszamy na klubowe wydarzenie - wewnątrzklubowy turniej o Mistrzostwo Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, który odbędzie się 20 listopada w Wejherowie, I Brygady Panc. WP 5. Turniej ma charakter sędziowanych ćwiczeń w kontakcie na zasadzie walki na pianki oraz pointfighting.

 

Wydarzenie przeznaczone dla wszystkich chętnych Klubowiczów bez względu na stopień, staż treningowy i zaawansowanie w sporcie!

Program treningu o charakterze sędziowanych ćwiczeń sprawnościowych:

  • Rywalizacja na pianki 4-10 lat SOBOTA 20 listopad godz. 9:00 - 12:00 (wg kolejności rywalizacji od 115 cm)
  • Rywalizacja na pianki oraz pointfighting 10-15 lat SOBOTA 20 listopad  12:30 - 15:00 (wg kolejności rywalizacji od pianek 135 cm)

Kategorie rywalizacji PIANKI (mogą wziąć udział wszystkie chętne osoby)

  • 4-10 lat: - do 115 cm, 125 cm, 135 cm, 145 cm, powyżej 145 cm (osobno dziewczynki i chłopcy)
  • 10-15 lat: - do 135 cm, 145 cm, 155 cm, powyżej 155 cm (osobno dziewczynki i chłopcy)
  • RODZICE: osobno kat. kobiet i mężczyzn

Kategorie rywalizacji pointfighting (zawodnicy posiadający badania sportowe i pełny sprzęt do walki)

  • Na zasadzie jednej lub dwóch walk - zestawienie zawodników na podstawie zgłoszeń

Nagrody:

  • Każdy uczestnik otrzyma medal
  • Za 1 miejsce w kategorii - pucharek (kat. pianki)
  • Wybrany zostanie najlepszy zawodnik turnieju - Puchar
  • Rodzice - dla każdego zgłoszonego rodzica - medal

Termin, forma zgłoszeń, opłaty:

  • Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie poprzez email: biuro@ravkar.pl z podaniem imienia i nazwiska, dokładnego wzrostu i formuł rywalizacji
  • Na poprawne zgłoszenia czekamy do dnia 15 listopada 2021
  • Zgłoszenia w innej formie niż podany email, zgłoszenia po 15 listopada - nie będą przyjmowane
  • Opłaty startowe: 50 zł/os - GOTÓWKĄ do trenerów prowadzących do 15 listopada. Opłaty startowe są formą darowizny i nie podlegają zwrotowi. Opłata startowa nie jest równoznaczna z zapisem na turniej - zapisy tylko poprzez email. 
  • Zastrzegamy sobie prawo skontrolowania wzrostu zawodników w trakcie wydarzenia. Osoby nieprawidłowo zgłoszone (wyższe niż zgłoszona kategoria zostaną nie dopuszczone do turnieju)
  • UWAGA! Obowiązuje limit uczestników wydarzenia do 70 os. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do zabawy :)

Aktualne zgłoszenia (stan na 16.11.21) - KONIEC ZGŁOSZEŃ

Łącznie 109 zgłoszeń. 

Dzieci do lat 10 - 115 cm chłopcy:

  1. Nikodem Hubert (Wejherowo)
  2. Miłosz Figlon (Luzino)
  3. Oliwier Socha (Luzino)

Dzieci do 10 lat - 115 cm dziewczynki:

  1. Maja Sorn (Wejherowo)
  2. Nina Sorn (Wejherowo)
  3. Agnieszka Sulikowska (Wejherowo)
  4. Aleksandra Czaja (Luzino)
  5. Maria Gaschta (Wejherowo)
  6. Blanka Stenka (Kębłowo)
  7. Hanna Ratyna (Wejherowo)
  8. Antonina Reszko (Wejherowo)

Dzieci do 10 lat - 125 cm chłopcy:

  1. Stanisław Klebba (Wejherowo)
  2. Tymoteusz Czerwionka (Wejherowo)
  3. Mateusz Sorn (Wejherowo)
  4. Konrad Rychert (Luzino)
  5. Antoni Kaszubowski (Kębłowo)
  6. Piotr Szulta (Wejherowo)
  7. Wiktor Groth (Wejherowo)
  8. Kacper Jarzynka (Wejherowo)
  9. Natan Jarzembiński (Luzino)
  10. Sebastian Dereniowski (Wejherowo)
  11. Tomasz Perszon (Wejherowo)
  12. Leonard Valladolid (Wejherowo)
  13. Kacper Schimmelpfenning (Wejherowo)

Dzieci do 10 lat - 125 cm dziewczynki:

  1. Zuzanna Tempska (Luzino)
  2. Aleksandra Lenczewska (Luzino)
  3. Nadia Angel (Wejherowo)
  4. Kaja Rzymowska (Wejherowo)
  5. Oliwia Szreder (Wejherowo)
  6. Matylda Milinkiewicz (Wejherowo)
  7. Marta Bettin (Wejherowo)

Dzieci do 10 lat - 135 cm chłopcy:

  1. Michał Stenka (Kębłowo)
  2. Julian Grablowski (Kębłowo)
  3. Mikołaj Szlas (Wejherowo)
  4. Maksymilian Kuźma (Kębłowo)
  5. Nikodem Kwidziński (Wejherowo)
  6. Michał Łomotowski (Wejherowo)
  7. Mikołaj Prusiński (Wejherowo)
  8. Oskar Mielewski (Wejherowo)
  9. Kacper Kopaczewski (Wejherowo)
  10. Nikodem Jarzembiński (Luzino)
  11. Oliwier Gniech (Wejherowo)
  12. Maksymilian Lencki (Wejherowo)
  13. Kewin Wysocki (Wejherowo)
  14. Milan Kotas (Luzino)

Dzieci do 10 lat - 135 cm dziewczynki:

  1. Magdalena Klebba (Wejherowo)
  2. Daria Kwaśny (Wejherowo)
  3. Inga Gruba (Wejherowo)
  4. Kinga Zielińska (Wejherowo)
  5. Zuzanna Podwojska (Wejherowo)
  6. Katarzyna Sulikowska (Wejherowo)
  7. Zofia Gaschta (Wejherowo)
  8. Maja Kwiatkowska (Luzino)
  9. Emilia Turner (Wejherowo)
  10. Anastazja Reszko (Wejherowo)

Dzieci do 10 lat - 145 cm dziewczynki:

  1. Alicja Hewelt (Luzino)
  2. Amelia Bork (Kębłowo)

Dzieci do 10 lat - 145 cm chłopcy:

  1. Gniewko Marciński (Wejherowo)
  2. Mateusz Grablowski (Kębłowo)
  3. Filip Ptak (Wejherowo)
  4. Piotr Grzenkowicz (Wejherowo)
  5. Filip Ptak (Wejherowo)
  6. Jan Abramowicz (Wejherowo)
  7. Adam Łaga (Kębłowo)
  8. Piotr Skrzypiec (Wejherowo)
  9. Jakub Lieder (Wejherowo)
  10. Paweł Strakowski (Wejherowo)
  11. Hubert Szymikowski (Wejherowo)
  12. Adam Więckiewicz (Wejherowo)

Dzieci do 10 lat + 145 cm chłopcy:

  1. Przemysław Borski (Wejherowo)
  2. Karol Czaja (Luzino)
  3. Ksawier Spierewka (Kębłowo)
  4. Kacper Fierka (Kębłowo)

__________________________________________________

Dzieci powyżej 10 lat - 145 cm chłopcy:

  1. Sebastian Tempski (Luzino)
  2. Oskar Kuźma (Kębłowo)
  3. Jakub Przychodzeń (Wejherowo)
  4. Oskar Kuźma (Wejherowo)
  5. Tymoteusz Erazmus (Wejherowo)
  6. Borys Blokus (Luzino)
  7. Miłosz Perszon (Wejherowo)

Dzieci powyżej 10 lat - 155 cm chłopcy:

  1. Konrad Lenczewski (Kębłowo)
  2. Nikodem Borawski (Wejherowo)
  3. Grzegorz Stencel (Wejherowo)
  4. Daniel Kryger (Wejherowo)
  5. Jakub Jeżewski (Wejherowo)
  6. Piotr Hlebik (Wejherowo)
  7. Stanisław Odyniecki (Wejherowo)
  8. Nikodem Schimmelpfenning (Wejherowo)

Dzieci powyżej 10 lat - 135 cm dziewczynki:

Dzieci powyżej 10 lat - 155 cm dziewczynki:

  1. Magdalena Tempska (Luzino)
  2. Kinga Pettke (Kębłowo)
  3. Maja Kubiaczyk (Wejherowo)
  4. Agata Krzebietke (Wejherowo)
  5. Agata Drewa (Luzino)

Dzieci powyżej 10 lat +155 cm chłopcy:

  1. Tymon Pobłocki (Luzino)
  2. Oskar Wiechowski (Wejherowo)
  3. Mikołaj Dzienisz (Wejherowo)
  4. Kacper Labudda (Wejherowo)
  5. Igor Miotk (Wejherowo)
  6. Julian Solis (Wejherowo)
  7. Patryk Syldatk (Wejherowo)
  8. Krzysztof Glaser (Wejherowo)
  9. Maciej Wróblewski (Wejherowo)

Dzieci powyżej 10 lat + 155 cm dziewczynki:

  1. Amelia Podwojska (Wejherowo)
  2. Zofia Miotk (Wejherowo)
  3. Julia Drewa (Luzino)

PIANKI RODZICE - OJCOWIE

  1. Jarosław Lenczewski
  2. Piotr Syldatk 
  3. Radosław Kaszuba

PIANKI RODZICE - MAMY:

  1. Kinga Blokus (Luzino)

POINTFIGHTING:

  1. Magdalena Tempska
  2. Sebastian Tempski
  3. Zuzanna Tempska
  4. Tymon Pobłocki
  5. Konrad Lenczewski
  6. Kacper Labudda
  7. Maja Kubiaczyk
  8. Borys Blokus
  9. Aleksandra Lenczewska
  10. Julia Drewa
  11. Agata Drewa
  12. Igor Miotk
Przekaż nam 1% podatku
Sponsorzy