4 medale na Polish Fighter Kids

Wtorek, 30 Listopad 2021

Ponad 280 zawodników z 26 polskich klubów kickboxingu, karate, taekwondo i muay thai, wzięło udział w turnieju ogólnopolskim Polish Fighter KIDS im. Krzysztofa Pajewskiego. Zawody były przeznaczone dla dzieci, kadetów młodszych i starszych.

Na ten turniej wybrało się 7 reprezentantów Klubu GOSRiT Luzino, którzy na co dzień trenują pod okiem Rafała Karcz. Aż 18 walk łącznie stoczyli nasi młodzi sportowcy, 11 z nich wygrali, 7 przegrali. Taki bilans dał nam dwa złote medale oraz dwa srebrne medale, a także dwa czwarte i jedno piąte miejsce w turnieju.

Złoto dla naszej Drużyny wywalczyły dziewczyny:

  • Agata Drewa w light contact do 37 kg kadetek młodszych
  • Aleksandra Lenczewska w piankach w kategorii dzieci 7-8 lat

Srebrne medale:

  • Magdalena Tempska pianki kadetek młodszych 11-12 lat
  • Julia Drewa w kick-light kadetek starszych powyżej 65 kg

4 miejsca wywalczyli zawodnicy: Konrad Lenczewski w light do 47 kg oraz Zuzia Tempska w piankach 7-8 lat, 5 miejsce dorzucił Sebastian Tempski w piankach 10-11 lat. Turniej Polish Fighter Kids  był ostatnim centralnym turniejem, w którym brała udział nasza Drużyna. 

Wszystkich Klubowiczów zapraszamy na najbliższe wydarzenia klubowe:

  • Turniej w DARTA o Puchar Prezesa Pomorskich Ludowych Zespołów Sportowych - 3 grudnia godz. 19 - obowiązują zapisy do 2 grudnia (dla rodziców i zawodników powyżej lat 16)
  • Egzamin na stopnie wyszkolenia PZKB - 4 grudnia - obowiązują zapisy do 2 grudnia
  • Mikołajkowy Turniej Klubowy - 11 grudnia, zapisy do 8 grudnia na adres email: biuro@ravkar.pl 
Przekaż nam 1% podatku