14 medali w weekend!

Niedziela, 27 Listopad 2022

Nasza Drużyna w ostatni weekend brała udział w dwóch turniejach rangi ogólnopolskiej pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. W Suszu oraz w Szczecinie zdobyliśmy łącznie 14 medali, w tym aż 7 złotych.

Podczas Mistrzostw Północnej Polski oraz Pucharu Duet Fight Night w Suszu nasi kickboxerzy zdobyli 13 medali. Na najwyższym stopniu podium stanęły dziewczyny, prowadzone na co dzień przez trenera Rafała Karcz: Zuzia Tempska, Agata Drewa (2-krotnie), Żaneta Stenka (3-krotnie) oraz trenerka Natalia Stemplewska. Srebrne medale wywalczyli m.in. podopieczni trenera Tomasza Hirsz: Dawid Ostojski oraz Patryk Siwa. Szczegółowe wyniki zdobyczy medalowych w suszu na klubowym FB

Nasi zawodnicy w Suszu startowali w walkach na pianki, w pointfighting, light i kick-light. Mieliśmy także przedstawiciela w full contact, Patryka Siwę, jednak ze względu na brak przeciwników w jego kategorii, zdecydowaliśmy się w ostatnim momencie przenieść zawodnika do formuły kick-light.

Sztab trenerski w Suszu: Natalia Stemplewska oraz Tomasz Hirsz.

W Szczecinie za to, po świetnych i emocjonujących walkach na trzecim stopniu podium stanęła Aleksandra Lenczewska w rywalizacji dzieci na pianki. Zarówno w Szczecinie, jak i W Suszu startowało ponad 300 zawodników z ponad 20 klubów kickboxingu.

Podziękowania kierujemy do Jarosława Lenczewskiego, Natalii Stemplewskiej, Mariusza Rzymowskiego - za niezbędną pomoc w organizacji tych wyjazdów. Dziękujemy!

Dodajmy, że w Suszu mieliśmy także przedstawicieli wśród sędziów. Dobre noty za sędziowanie zebrali: Dominika Tempska (klasa sędziowska D) oraz Rafał Karcz (klasa sędziowska C).