8 medali w weekend

Poniedziałek, 27 Marzec 2023

Dnia 25 marca braliśmy udział w 3 turniejach, w tym jednym rangi mistrzowskiej. Młodzieżową Mistrzynią Polski w kickboxingu w formule kick-light w wadze do 70 kg została Paulina Stenka.

W Płocku podczas młodzieżowych Mistrzostw Polski (zawodników do lat 23), nie miała sobie równych Paulina Stenka, która dwie walki zakończyła przed czasem, sięgając po drugi tytuł mistrzowski w ciągu dwóch tygodni. Przypomnijmy, że dwa tygodnie wcześniej Paulina wywalczyła mistrzowski tytuł w gronie seniorek.

Imprezą towarzyszącą zmaganiom młodzieżowców, był Puchar Polski seniorów i juniorów. Żaneta Stenka zajęła 1 miejsce w kat. powyżej 70 kg juniorek.

W tym samym czasie w Piasecznie odbywał się ogólnopolski turniej dla dzieci i kadetów pn. PIASECZNO OPEN. Pod wodzą trenera Rafała Karcz, zawodniczki z Luzina i Wejherowa wywalczyły łącznie 6 medali, w tym 1 złoty medal Agaty Drewa. Szczegółowe wyniki tutaj.

Już w dniach 31.03 - 2.04 odbędą się Mistrzostwa Polski full contact juniorów i seniorów w Stębarku, a tam reprezentować nas będą: Żaneta Stenka  i Patryk Siwa w gronie juniorów starszych oraz w seniorach Zuzanna Kalbarczyk.